Logs Івано-Франківськ у Познані
4x
0x
2x
Verberg verwijderde logs
2017-08-29 16:42
rredan
(
7355)
- Bewerking verwijderd
2016-09-04 21:31
luksta
(
2657)
- Notitie
??? ale czymu ???
2016-09-04 15:56
rredan
(
7355)
- Cache gearchiveerd
2016-06-02 22:00
luksta
(
2657)
- Gevonden
Miejscówka odwiedzona 1-go ale akurat trafiłem na rundę wokoło „cerkwi” i musiałem odpuścić mimo, że kesza namierzyłem wzrokowo. Dzisiaj było już dość późno i jedynie napływające fale młodzieży przeszkadzały. Miejscówka dobra i nawet bezczelna. Podobało mi się maskowanie, którego nie musiałem wcale odpakowywać w parku, wystarczył murek. Dzięki za kesza i zagadkę.
2016-05-19 20:50
ronja
(
18040)
- Gevonden
Hello,
Kilka godzin wcześniej łupiliśmy z rredanem (fotograficznie) pewną ruinę w mieście, a kesz czekał - za jasno było i za dużo ludzi. Wieczorem też wcale lepiej się nie zrobiło. Kilkanaście podejść, by sprawdzić, zabrać, odłożyć. Dawno tak nie szukałem. Bardzo zgrabny quiz, dla mnie zaskakujący, bo o TYM nie wiedziałem. Zabrałem 2 GK, bo chyba to jednak nie miejsce dla nich. Pzdr, Wojtek
2016-05-19 09:27
Pawel brasia
(
8793)
- Gevonden
Skojarzenie pojawiło się krótko po publikacji. Okazało się słuszne, niestety nie było mi dane jechać od razu, więc pojechałem przy okazji załatwiania innych spraw. Miejsce jest ukrycia jest jednoznaczne ale przy okazji okrutne pod względem zdobywania. Nie jest to szybka skrzynka, całość zajęła mi około 30 minut z wpisem oczywiście na ławeczce. Można było też chwilę zadumać się nad starymi, wspaniałymi czasami, kiedy to ławeczki nie było ;)
Załapałem się na STFa :)
2016-05-18 12:00
RoDaJJ
(
11904)
- Gevonden
Gdy tylko tytuł objawił się na ekranie zaraz pojawiło się skojarzenie z nieodżałowanym quizem "Cоветские ученые" OP51B4. Jako, że to nie nasze strony ani klimaty zupełnie nie skojarzyliśmy o co może chodzić autorowi. Dopiero spojrzenie na trudność zadania dała błyskawiczne rozwiązanie. Pokusą było podjechać rano przed pracą ale nie prędzej, niż w południe nadarzyła się okazja podskoczyć do punktu. Bardzo polecamy ławkę w pewnym oddaleniu od kesza - idealne miejsce do wydobywania pojemnika i wpisów, zgodnie z zasadą ZERO. Ładna skrzynka i znakomity prosty pomysł, znowu czegoś się dowiedzieliśmy/przypomnieliśmy dzięki keszowaniu - dziękujemy.
2016-05-18 09:44
dptak
(
3928)
- Notitie
....miejsce urodzenia bohatera o podobnym brzmieniu imienia i nazwiska- Iwan Franko wg WP mocno zniechęcające