Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 600 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy
Musisz być zalogowany, by wpisywać się do logu i dokonywać operacji na skrzynce.
InO "Skrzyneczka" 2022 - OP9H1Q
Impreza na Orientację
Właściciel: do-mi
Lista uczestników
Zaloguj się, by zobaczyć współrzędne.
Wysokość: m n.p.m.
 Województwo: Polska > pomorskie
Typ skrzynki: Wydarzenie
Wielkość: Bez pojemnika
Status: Gotowa do szukania
Czas: 6:00 h    Długość trasy: 10.00 km
Data rozpoczęcia wydarzenia: 04-06-2022
Data utworzenia: 02-03-2022
Data opublikowania: 14-03-2022
Ostatnio zmodyfikowano: 15-03-2022
0 Uczestniczyło
9 Będzie uczestniczyć
1 komentarze
watchers 15 obserwatorów
196 odwiedzających
0 x oceniona
Oceniona jako: b.d.
Musisz się zalogować,
aby zobaczyć współrzędne oraz
mapę lokalizacji skrzynki
Atrybuty skrzynki

Dostępna w określonych godzinach lub płatna  Można zabrać dzieci  Potrzebny kompas  Weź coś do pisania  Umiejscowiona na łonie natury, lasy, góry itp  Dostępna tylko pieszo  Potrzebne hasło do logu! 

Zapoznaj się z opisem atrybutów OC.
Opis PL

Wraz z eliksirem chcemy zaprosić Was na weekend w lesie z mapą! Z mojej strony będzie przygotowana trasa InO i "otoczka techniczna", natomiast eliksir zadba o kesze z najwyższej półki  ;)  Wspólnie zapraszamy również na ognisko po trasie i biwak pod namiotami. Mamy nadzieję, że pojawią się też kesze okolicznościowe, own kesze, no i przede wszystkim wyborne towarzystwo i super atmosfera! :) 

 

 

Impreza na Orientację "Skrzyneczka" organizowana jest przez Stowarzyszenie "WATAHA" i należy do cyklu InO "Puchar Lasu". Trasę będzie można przejść w sobotę, 4.06.2022 r., ale zapraszamy na cały weekend!

 

Dla tych, którzy nie wiedzą o co chodzi w InO (tj. Imprezach na Orientację) - krótki wstęp. W Imprezie startuje się w zespołach (tutaj: 1-3 osobowych). Każdy zespół dostaje od organizatora mapę i kartę startową. Zabronione jest używanie urządzeń nawigacyjnych oraz innych map niż te od organizatora. Na mapie zaznaczone będą punkty kontrolne (PK), w których umiejscowione będą tzw. lampiony (tu: w postaci zalaminowanej czerwonobiałej kartki A4 z kodem i logo organizatora). Mogą pojawić się też punkty stowarzyszone (PS) umiejscowione blisko PK i na podobnej formie terenu - mające za zadanie zmylić uczestników - do Was należy wybór, który punkt potwierdzić na karcie startowej :-)

Ponieważ będzie to trasa geocachingowa - dostaniecie dodatkowo kartę opisu keszy, w której zostaną zapisane szczegóły skrzynek ukrytych przy PK. Będzie m.in. podane, czy jest to kesz tradycyjny (ukryty w miejscu PK - lampionu), czy np. offset lub multi, z podaniem gdzie należy szukać skrzynki. 

Punkty będzie się otrzymywać zarówno za prawidłowe potwierdzenie PK (lampionu), jak i za odnalezienie (lub nie:)) skrzynki przynależnej do danego PK.

 

Szczegółowe zasady, regulamin oraz komunikat startowy zostaną podane z czasem - póki co zapraszamy do rezerwowania terminu! :-) 

 

Na imprezę będą obowiązywały wcześniejsze ZAPISY oraz opłaty wpisowe - więcej informacji pojawi się tutaj oraz na stronie: https://pucharlasu.wordpress.com/home-2/skrzyneczka/

 

PS. Uprzedzając pytania - tak, jest plan żeby po Imprezie skrzynki udostępnić w postaci geościeżki, jednak nie wiadomo jeszcze, czy wszystkie - na razie skupiamy się na Imprezie ;)

 

Zasady reaktywacji Reaktywacja jest zabroniona i nie ma od tego wyjątków.
Przeczytaj więcej o reaktywacji skrzynek TUTAJ
Wpisy do logu: 0 9 komentarz 1x Wszystkie wpisy