Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 1000 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy
Musisz być zalogowany, by wpisywać się do logu i dokonywać operacji na skrzynce.
stats
Zobacz statystykę skrzynki
Adwentowy Kalendarz Quizowy 2021 - OP9G93
Właściciel: AKQ
Zaloguj się, by zobaczyć współrzędne.
Wysokość: m n.p.m.
 Województwo: Polska > mazowieckie
Typ skrzynki: Quiz
Wielkość: Duża
Status: Gotowa do szukania
Czas: 505:00 h    Długość trasy: b.d.
Data ukrycia: 01-12-2021
Data utworzenia: 28-11-2021
Data opublikowania: 30-11-2021
Ostatnio zmodyfikowano: 06-12-2023
150x znaleziona
0x nieznaleziona
8 komentarze
watchers 27 obserwatorów
1493 odwiedzających
128 x oceniona
Oceniona jako: znakomita
56 x rekomendowana
Skrzynka rekomendowana przez: Andre0373, aneczka100+JB, Bartek111, bartekt1702, Baton123, Błękitna Team, BUMAG, CarCam, Cezex, cheester, Chochlik., Chrząszcze2, dawidnd, Elvis7, Endriu86, Gor3iLLaZ_PL, Hearty, hobbbysta, hratli , illie, Inikara, IrminaF, iwonia1999, Jaksydraksy, janki99, KasiaJawo, keram58, Kika, kross, lifetec, Lumen, Maleska, Marcello002, marcin_Rio, martuś, MasterMorphix, Miki., night_time, Olo74_Lilalu, pandaciuk, Paprotka, Pawelec134, Pawello, poop, QbaPL, r00t7, rogatek, ronja, rredan, Selinowie, Skyqen, WASYLPL, Wesker, Wojtek., wzorowy, XxMELONIKxX
Musisz się zalogować,
aby zobaczyć współrzędne oraz
mapę lokalizacji skrzynki
Atrybuty skrzynki

Dostępna w określonych godzinach lub płatna  Można zabrać dzieci  Zalecane szukanie nocą  Wymagany dodatkowy sprzęt 

Zapoznaj się z opisem atrybutów OC.
Opis PL

Kolejny raz kolejny publikujemy kalendarz zagadek oparty na pomyśle Zolzy. Więcej informacji o kalendarzu na naszej Wiki.

Dzięki zaangażowaniu środowiska geokeszerów z całego kraju w tym roku skrzynki finałowe będą dostępne w następujących miastach: Białystok, Bytom, Cieszyn, Koszalin, Lublin, Łódź, Nakło (opolskie), Police, Poznań, Siedlce, Sopot, Warszawa, Włocławek, Wrocław, Zielona Góra.

Jeżeli Ty też chcesz współtworzyć tegoroczny kalendarz i założyć skrzynkę finałową w kolejnym mieście, koniecznie napisz do nas: akq@opencaching.pl

Pytania, sugestie i uwagi odnośnie poszczególnych zagadek proszę kierować bezpośrednio do ich autorów lub w odpowiednim wątku na forum.

Jeśli nie widać animacji, odśwież stronę lub zainstaluj nowszą wersję przeglądarki - z pełną obsługą grafiki SVG ( FF, Opera, Chrome )

Klikamy w liczby. W razie gdyby kalendarz powyżej źle się wyświetlał, bezpośredni link do strony z zagadką. W przypadku problemów zalecamy korzystanie z przeglądarki Google Chrome.

 

 

 

Uwagi techniczne:

Poszczególne zagadki pojawiać się będą o godzinie 0:00 (czyli na sam początek dnia), pierwsza 1 grudnia, ostatnia 22 grudnia). Po rozwiązaniu zagadki, jeśli odpowiedź jest prawidłowa, przy numerze zagadki pojawi się żółty znacznik, a odpowiedź zapamiętana. Znacznik i odpowiedź będzie "pamiętana" do czasu aż nie wyczyścicie ciasteczek, albo jakiejś innej, podobnej tragedii. Warto notować poszczególne rozwiązania w osobnym pliku lub notesie. W nocy z 21/22 pojawi się ostatnia zagadka. Po jej rozwiązaniu wyświetli się informacja o położeniu wszystkich skrzynek finałowych w poszczególnych miastach. Wpis do logbooka dowolnej z nich jest warunkiem wystarczającym do zaliczenia tej skrzynki. Przy wpisywaniu odpowiedzi nie mają znaczenia małe/duże litery ani polskie znaki (można wpisać odpowiadające łacińskie). Znaki interpunkcyjne i spacje mają znaczenie.

Zasady reaktywacji Reaktywacja jest zabroniona i nie ma od tego wyjątków.
Przeczytaj więcej o reaktywacji skrzynek TUTAJ
Wpisy do logu: znaleziona 150x nieznaleziona 0x komentarz 8x Obrazki/zdjęcia 2x Wszystkie wpisy Galeria