Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 600 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy
Musisz być zalogowany, by wpisywać się do logu i dokonywać operacji na skrzynce.
stats
Zobacz statystykę skrzynki
Turysta parkrun - OP913X
- Moim celem jest odwiedzenie wszystkich ponad 60 miejsc w Polsce gdzie odbywa się parkrun.
Właściciel: Pan_Pawełek
Zaloguj się, by zobaczyć współrzędne.
Wysokość: m n.p.m.
 Województwo: Polska > mazowieckie
Typ skrzynki: Mobilna
Wielkość: Mikro
Status: Gotowa do szukania
Data ukrycia: 02-07-2019
Data utworzenia: 02-07-2019
Data opublikowania: 03-07-2019
Ostatnio zmodyfikowano: 21-08-2020
5x znaleziona
5x przeniesiona   57.06 km
2x nieznaleziona
5 komentarze
watchers 6 obserwatorów
61 odwiedzających
3 x oceniona
Oceniona jako: poniżej przeciętnej
Musisz się zalogować,
aby zobaczyć współrzędne oraz
mapę lokalizacji skrzynki
Atrybuty skrzynki

Można zabrać dzieci  Dostępna rowerem  Szybka skrzynka  Weź coś do pisania  Przyczepiona magnesem  Umiejscowiona na łonie natury, lasy, góry itp 

Zapoznaj się z opisem atrybutów OC.
Opis PL

Trochę o parkrunie.

Tak w skrócie czym jest parkrun możecie przeczytać na wikipedii (https://pl.wikipedia.org/wiki/Parkrun). Parkrun jest dla mnie największą pasją obok poszukiwania skrzynek opencaching. Na parkrun poznałem wielu ciekawych ludzi z którymi dzielę wspólną pasję (bieganie), a wolontariat na parkrun daje mi dużo radości i satysfakcji.

Co zrobić, żeby zaliczyć parkrun (bieg)?

Musisz zarejestrować się na stronie https://www.parkrun.pl/rejestracja/ i wydrukować kod indywidualny z którym musisz przyjść na jeden z biegów (https://www.parkrun.pl/biegi/). Następnie musisz przebiec, przetruchtać lub przemaszerować trasę parkrunu (razem 5 km). Po biegu dostaniesz od jednego wolontariusza token z miejscem, które zająłeś w biegu. Potem podchodzisz do drugiego wolontariusza który skanuje najpierw twój wydrukowany kod indywidualny, a następnie kod z tokenu, który dostałeś. Następnie zwracasz, któremuś wolontariuszowi token z miejscem i możesz wracać do domu. Po kilku godzinach powinieneś dostać maila ze swoim wynikiem z biegu.

Jak zdobyć cacha?

Zasady zdobywania tego cacha są takie same jak przy zdobywaniu innych cachy mobilnych. Jest tylko jedno zastrzeżenie. Skrzynka: może przechodzić z rąk do rąk, może pojawiać się na eventach i może być tylko ukrywana w bliskiej okolicy (max 0,5 km) od miejsc gdzie odbywają się w Polsce parkruny. Oto link do miejsc gdzie odbywają się parkruny (https://www.parkrun.pl/biegi/).

Punkt startowy cacha.

Cacha będzie można zdobyć 20 lipca 2019r. około godziny 10:00 po spotkaniu parkrun Pruszków nr. 250. Na to spotkanie serdecznie wszystkich zapraszam bo żeby przekonać się czym tak naprawdę jest parkrun to trzeba wziąć w nim udział. Oto link do wydarzenia na FB (https://www.facebook.com/events/306154716936741/). Z okazji 250 parkrunu Pruszków tworzę też wydarzenie na opencaching .pl (https://opencaching.pl/viewcache.php?cacheid=69939) na, które także was zapraszam. Cacha przyniosę osobiście na kordy, które wskazują na miejsce startowe cacha i jednocześnie na okolice mety parkrun Pruszków w skrzynce typu own (https://opencaching.pl/viewcache.php?cacheid=69929). Rozpoznacie mnie po białej czapce z napisem "PGNIG". Zgłaszajcie chęć zdobycia w tym dniu skrzynki w komentarzach do skrzynki. Nie będzie tak, że cacha tego dnia zdobędzie tylko ten kto pierwszy mnie znajdzie i przejmie ode mnie skrzynkę.

Cacha jako pierwszy zdobył ygrek ponieważ był na początku eventu (https://opencaching.pl/viewcache.php?wp=OP9148) na, którym była dostępna skrzynka. Ygrek się śpieszył i nie zabrał "Turysty parkrun" ze sobą bo liczyliśmy, że jeszcze ktoś pojawi się na evencie i też będzie chciał go zdobyć. Niestety nikt inny się nie pojawił. Dlatego postanowiłem ukryć skrzynkę mniej więcej na tych samych kordach gdzie rozpoczynało się wydarzenie (aktualne kordy "Turysty parkrun"). Cach znajdziesz: pod wiatą, po lewej stronie, wysoko, przyczepioną na magnes.

Obrazki/zdjęcia
logo parkrun
uproszczone logo parkrun
Wpisy do logu: znaleziona 5x nieznaleziona 2x komentarz 5x Wszystkie wpisy