Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 600 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy
Musisz być zalogowany, by wpisywać się do logu i dokonywać operacji na skrzynce.
stats
Zobacz statystykę skrzynki
/KKD/ Keszowóz - OP8ZM7 Skrzynka tygodnia
Kwidzyńska Kolej Dojazdowa
Właściciel: elmodemonico
Ta skrzynka należy do GeoŚcieżki!
Zaloguj się, by zobaczyć współrzędne.
Wysokość: m n.p.m.
 Województwo: Polska > pomorskie
Typ skrzynki: Tradycyjna
Wielkość: Mała
Status: Gotowa do szukania
Data ukrycia: 05-05-2019
Data utworzenia: 28-04-2019
Data opublikowania: 05-05-2019
Ostatnio zmodyfikowano: 07-06-2020
89x znaleziona
0x nieznaleziona
1 komentarze
watchers 2 obserwatorów
157 odwiedzających
68 x oceniona
Oceniona jako: znakomita
65 x rekomendowana
Skrzynka rekomendowana przez: abigeo, Abyduduije, ada_mroczna, antros, areckis, ash, Badzia Gadzia, bamba, Blondi, Błękitna Team, bodziu79, crazy_baby, Czarodziej, dawidnd, ELF-HUNTER, elf19586, elmo91, fafner, gagu, Hearty, Hr. Jan Usz, huculP-y, imariuszek, JoannaLadyMoon, Kika, Krecik34, kurier, ladybird78, Limon, MaciekBDG, MaksiKate, Maleska, mangus i 27@, Maniek, marass1111, marcin_Rio, Mario&Monia, martag, martuś, mcflis, Miki., misiek_siersciuch (m_si), moku.stg, MPG, Mycha, night_time, palinq, pawelko, Pawello, QbaPL, r00t7, rogatek, ronja, Safrin, Serengeti, Sir Black, szabla, telefonalarmowy, triPPer, TSW, uhuhu, Victor+, whynot, woyt, Zuza007
Musisz się zalogować,
aby zobaczyć współrzędne oraz
mapę lokalizacji skrzynki
Atrybuty skrzynki

Można zabrać dzieci  Zalecane szukanie nocą  Dostępna rowerem  Wymagany dodatkowy sprzęt  Weź coś do pisania  Umiejscowiona na łonie natury, lasy, góry itp  Miejsce historyczne 

Zapoznaj się z opisem atrybutów OC.
Opis PL

Skrzynka zlokalizowana na skraju parku miejskiego przy ul. Mostowej to rarytas dla wszystkich miłośników keszowania na rowerze. W ubiegłym roku na odcinku Mareza - Kwidzyn powstała ścieżka rowerowa. Przebiega ona śladem Kwidzyńskiej Kolei Wąskotorowej. Trasa bierze początek przy zbiorniku wodnym Balaton, a jej koniec to kwidzyński dworzec PKP. Trasa 3,5 km w większości jest "pod górkę", ale brakuje tu ekstremalnych podjazdów w związku z czym jest przyjazna zarówno dla początkujących cyklistów, jak i dzieci. Bitumiczna nawierzchnia sprzyja także amatorom wszelkich rolek i wrotek. Duża część trasy jest obarierowana z uwagi na strome zbocza, jednak trzeba mieć na uwadze, że na szlaku mogą pojawić się piesi.

W tym miejscu dawna wąskotorówka łączyła się z linią kolejową do Malborka, a ostatnie metry przebiegały wzdłuż linii kolejowej, aż do dworca przy obecnej ul. Kościuszki. Dworzec kwidzyńskiej wąskotorówki niestety nie przetrwał do naszych czasów, a zlokalizowany był kilkadziesiąt metrów przed dworcem kolejowym.

SKRZYNKA: Skrzynka w maskowaniu tematycznym, idealnie wtapia się w otoczenie w związku z czym uważaj, aby jej nie przeoczyć:-)Aby dobrać się do skrzynki wymacaj pod logiem OC dodatkowy sprzęt i użyj go umiejętnie tak, aby element z logiem został uwolniony wraz ze skrzynką w środku.

ODKRĘCAJ DŁUŻSZYM KOŃCEM! 

Proszę o rozważne podejmowanie skrzynki, miejsce ukrycia przy dobrej pogodzie jest mocno uczęszczane przez mugoli.

UWAGA! Przy skrzynce uzyskasz piątą cyfrę kodu do finałowej skrzynki: Link do finału

Interesującą cyfrę znajdziesz w klipsiaku. Szukaj biletu na kolejkę. W jego dolnej części znajduje się numer. Druga cyfra tego numeru to piąta cyfra kodu skrzynki finałowej.

 

Geokret

Geokret  Nakręcona turystka 5 - Całkowity dystans: 3210 km