Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 600 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy
Musisz być zalogowany, by wpisywać się do logu i dokonywać operacji na skrzynce.
stats
Zobacz statystykę skrzynki
Łodzianin w Sosnowcu :) - OP8Y7C
Łodzianin dotarł do Sosnowca :)
Właściciel: zefiroman
Ta skrzynka należy do GeoŚcieżki!
Zaloguj się, by zobaczyć współrzędne.
Wysokość: m n.p.m.
 Województwo: Polska > śląskie
Typ skrzynki: Tradycyjna
Wielkość: Mikro
Status: Gotowa do szukania
Data ukrycia: 11-02-2019
Data utworzenia: 13-02-2019
Data opublikowania: 13-02-2019
Ostatnio zmodyfikowano: 13-02-2019
54x znaleziona
1x nieznaleziona
1 komentarze
watchers 1 obserwatorów
76 odwiedzających
34 x oceniona
Oceniona jako: normalna
Musisz się zalogować,
aby zobaczyć współrzędne oraz
mapę lokalizacji skrzynki
Atrybuty skrzynki

Można zabrać dzieci  Dostępna rowerem  Szybka skrzynka  Weź coś do pisania 

Zapoznaj się z opisem atrybutów OC.
Opis PL

Cześć,

Z tej strony Adam, czyli keszer z Łodzi. Ostatnio sporo podróżuje i postanowiłem, że założę skrzynkę w każdym mieście/miejscowości, w której się pojawię. Mam nadzieje, że powstanie kiedyś z tego seria skrzynek lub ogólnopolska geościeżka, ale czas pokaże jak rozwinie się ten projekt. Moje przedsięwzięcie nazwałem "Łodzianin w...". Sporo podróżuje i w każdym mieście /miejscowości chciałbym zostawić coś od siebie. Będę starać się, aby skrzynki były wyszukane, ale w większości mogą to być mikromagnetyki, dzięki którym zwiększycie swoje statystyki :D
Poza statami, chciałbym Was trochę aktywować, dlatego napiszcie we wpisach co Wam się najbardziej podoba w Sosnowcu lub co w nim warto zwiedzić?

 

Łodzianin dotarł do Sosnowca :)

Zanim się tutaj pojawiłem, byłem bardzo ciekawy Sosnowca. Jako człowiek z Łodzi, czyli ktoś z poza regionu słyszałem o nim tylko stereotypowe teksty, które utrwaliły się w wyobrażeniach Polaków o tym miejscu. Jednakże kiedy tutaj przyjechałem okazało się, że jest to normalne miasto i to nawet nie najbrzydsze. Na wstępie nie przywitała mnie straż graniczna i nie pytała o paszport i w jakim celu odwiedzam Sosnowiec:)Jest to żart dla ludzi ze Śląska. Zawsze kiedy w Katowicach lub Gliwicach wspominam o Sosnowcu, to zawsze znajdzie się ktoś, żeby powiedzieć mi, że to za granicą :D
Co do tego co warto zobaczyć w Sosnowcu, to jest tutaj sporo dawnych architektonicznych perełek. Poza kamienicami w centrum jest też zamek i kilka pałaców. Słyszałem również, że cmentarz wielowyznaniowy robi wielkie wrażenie na turystach, ale nie miałem okazji go zwiedzić, może uda mi się to zrobić przy następnej wizycie.

 

Co do kesza, to jest to typowy miejski mikrus. W środku znajduje się tylko logbook, więc weź coś do pisania. Wiem, że miejsce nie jest bardzo wyszukane, ale wierzcie mi, że starałem się zostawić kesza w 3 innych miejscach i za każdym razem nie wiadomo skąd pojawiał się tłum ludzi i kręcili się koło miejsca ukrycia. Udało mi się pozostawić skrzynkę tutaj niedaleko dworca dosłownie 5 min przed odjazdem :)

 

Ps. Nie zawsze jestem w stanie dojechać w krótkim czasie do koszy z serii "Łodzianin w ...", więc jeśli skrzynka zaginie, to zgadzam się na ich reaktywowanie, a nawet będę za to bardzo wdzięczny :)

Dodatkowe informacje
Musisz być zalogowany, aby zobaczyć dodatkowe informacje.
Wpisy do logu: znaleziona 54x nieznaleziona 1x komentarz 1x Wszystkie wpisy