Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 600 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy
Musisz być zalogowany, by wpisywać się do logu i dokonywać operacji na skrzynce.
stats
Zobacz statystykę skrzynki
(M-319) Sosnowiec #1 - OP8UT3
Ścieżka tematyczna Sosnwiec
Właściciel: mangus i 27@
Ta skrzynka należy do GeoŚcieżki!
Zaloguj się, by zobaczyć współrzędne.
Wysokość: 256 m n.p.m.
 Województwo: Polska > śląskie
Typ skrzynki: Nietypowa
Wielkość: Mała
Status: Gotowa do szukania
Data ukrycia: 26-08-2018
Data utworzenia: 26-08-2018
Data opublikowania: 04-09-2018
Ostatnio zmodyfikowano: 04-09-2018
51x znaleziona
0x nieznaleziona
0 komentarze
watchers 1 obserwatorów
136 odwiedzających
40 x oceniona
Oceniona jako: znakomita
20 x rekomendowana
Skrzynka rekomendowana przez: Aynsley, bamba, Bartek111, crazy_baby, descarado&kolorteczy, gagu, GFS, hobbbysta, Hr. Jan Usz, kafii, karwdo, Mario&Monia, MoniQue & Maya, norbinorek, ofen95, palinq, rubin, słabakinia, Tris, unkas
Musisz się zalogować,
aby zobaczyć współrzędne oraz
mapę lokalizacji skrzynki
Atrybuty skrzynki

Można zabrać dzieci  Szybka skrzynka  Weź coś do pisania  Umiejscowiona na łonie natury, lasy, góry itp  Dostępna tylko pieszo 

Zapoznaj się z opisem atrybutów OC.
Opis PL

Czytaj opis - informacje tam zawarte będą Ci potrzebne.

Sosnowiec – miasto na prawach powiatu na południu Polski, w województwie śląskim, w Zagłębiu Dąbrowskim (z wyjątkiem dwóch fragmentów), będącym częścią zachodniej Małopolski. Położone na Wyżynie Śląskiej, stanowiącej część Wyżyny Śląsko-Krakowskiej, nad 3 rzekami: Czarną Przemszą, Białą Przemszą i Brynicą. Znajduje się we wschodniej części Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (GOP).

Pierwsze pod względem liczby mieszkańców miasto Zagłębia Dąbrowskiego, trzecie w województwie śląskim (po Katowicach i Częstochowie) i piętnaste w Polsce. Jest jednym z ośrodków centralnych policentrycznej aglomeracji górnośląskiej.

Według danych z 30 czerwca 2016 r. miasto liczyło 206 516 mieszkańców.

Po więcej odsyłam do wikipedii bo po co powielać.

 

Ot i wszystko na temat tej miejscowości - nasuwa się zatem pytanie co mnie skłoniło do założeniu tu skrzynki? Jak pewnie zauważyłeś wpisując w wyszukiwarkę skrzynek miejscowość Sosnowiec - pojawi Ci się 7 propozycji. Sam wielokrotnie zastanawiałem się gdzie one te Sosnowce się znajdują - przyznaje, że sam darzę sentymentem jedną z tych miejscowości.

Postanowiłem wybrać się na wycieczkę i zobaczyć jak to w Polsce wygląda, zabierając na wycieczkę przy okazji Ciebie. Może to nic wyszukanego, w końcu większość to wsie "gdzieś" w polach, ale mają jedną wspólną cechę - nazwę.

Oczywiście może ktoś powiedzieć że propozycji 7 a keszy 6 - celowo pominąłem jedno miejsce, tylko i wyłącznie dla tego, że postanowiłem się skupić na czymś minimalnym administracyjnie - czyli od wsi w górę, no i poza tym - każde jest w innym województwie.

 

Skrzynka nietypowa tylko i wyłącznie dla tego, że w środku znajdują się certyfikaty - (mapki) w wersji czarno-białej. Zabierz jedna ze sobą, bezie Ci potrzebna do zalogowania zdobycia ścieżki. Jeżeli zabraknie certyfikatów, wewnątrz skrzynki jest jeden kolorowy - zrób jego zdjęcie, wystarczy do zalogowania ścieżki, ale nie będzie pamiątki. Więcej o logowaniu ścieżki znajdziesz w jej opisie.

Staraj się dobrze maskować skrzynkę (dbaj jakby była Twoja), jak zginie - zniweczy cały plan zabawy. Gdyby zaginęła - powiadom mnie o tym proszę, wykonaj jeżeli możesz reaktywację, a ja będę musiał zmienić reguły.

Dobrej zabawy.

Dodatkowe informacje
Musisz być zalogowany, aby zobaczyć dodatkowe informacje.
Wpisy do logu: znaleziona 51x nieznaleziona 0x komentarz 0x Obrazki/zdjęcia 1x Wszystkie wpisy Galeria