Banner
Musisz być zalogowany, by wpisywać się do logu i dokonywać operacji na skrzynce.
Wydarzenie
difficulty terrain
Sylwester 2018/2019 - Flash mob - OP8Q2C
20 stycznia 2018 w godzinach 17:02 - 17:07
Właściciel: erykradek
meeting Lista uczestników
compass Zaloguj się, by zobaczyć współrzędne.
altitude Wysokość: 117 m n.p.m.
location Województwo: Polska > mazowieckie
type Typ skrzynki: Wydarzenie
size Wielkość: Bez pojemnika
status Status: Zarchiwizowana
event Data rozpoczęcia wydarzenia: 20-01-2018
creation-date Data utworzenia: 29-12-2017
published-date Data opublikowania: 29-12-2017
last-mod Ostatnio zmodyfikowano: 23-01-2018
attends 2 Uczestniczyło
not-found 1 Będzie uczestniczyć
komentarz 1 komentarze
watchers 5 obserwatorów
visits 266 odwiedzających
votes 0 x oceniona
score Oceniona jako: b.d.
Aby zobaczyć współrzędne oraz
mapę lokalizacji skrzynki,
musisz się zalogować.
attributes Atrybuty skrzynki

Szybka skrzynka  Można zabrać dzieci  Dostępna dla niepełnosprawnych  Dostępna w określonych godzinach lub płatna  Wymagany dodatkowy sprzęt  Zalecane szukanie nocą 

Zapoznaj się z opisem atrybutów OC. link
description Opis PL

Dawno, dawno temu, za siedmioma blokami, za siedmioma ruchliwymi ulicami, grupa ludzi spotkała się, aby świętować Nowy Rok. Były zimne ognie, baloniki, maski, kolorowe rekwizyty, życzenia i ogromny entuzjazm. Ale to nie była zwykła impreza sylwestrowa, o nie! Nie byłoby w niej nic dziwnego, gdyby nie fakt, że wszystko działo się w połowie stycznia, a świętujący witali rok, który według wszystkich znaków na niebie i ziemi miał nadejść dopiero za jedenaście i pół miesiąca.
Kim byli uczestnicy tej niezwykłej, zorganizowanej w sekrecie imprezy, która przyciągnęła prawdziwe tłumy? To członkowie Warszawskiego Frontu Abstrakcyjnego, podziemnej grupy ludzi, która regularnie doświadczała w tym mieście tego, co niezwykłe. Teraz, wiele lat później, zapoczątkowana wtedy tradycja trwa nadal, a my zgodnie z przekazanymi wówczas wytycznymi, uczestniczymy w kolejnych odsłonach tego absurdalnego wydarzenia, którego data i godzina może zostać wyliczona w sposób znany nielicznym. Nawet jeśli trudno jest w to uwierzyć, to jednak zapewniam Was, że to wszystko wydarzyło się naprawdę, a słowa, które w tej chwili czytacie, to zaproszenie do wzięcia udziału w kolejnej, dziesiątej już, imprezie tego typu.


Wszystko dzieje się niezwykle szybko, zanim policja i ochrona zdążą zareagować. Zapamiętaj poniższe wytyczne: Flash mob rozpoczyna się w sobotę 20 stycznia 2018 o godzinie 17:02 i ma miejsce na chodniku przed wejściem do TK MAXX w Galerii Centrum.

Przed rozpoczęciem akcji czekamy w ukryciu, obserwując miejsce zbliżającej się imprezy z pewnej oddali, nie zdradzając przechodniom, że na coś czekamy. To wszystko ma być niespodzianką. Równo o 17:02 zaczynamy odliczać od 20 do 1, jednocześnie schodząc się w kierunku miejsca akcji, a po dojściu do zera, rozpoczynamy witanie Nowego Roku w dowolny, nawet najbardziej przerysowany sposób. Kto już tej sekretnej imprezy doświadczył, ten wie jakiego klimatu się spodziewać. Po upływie pięciu minut, czyli o godzinie 17:07, wspólnie wykrzykujemy następujące hasło: "Niech żyje dwa tysiące dziewiętnasty rok!". Tym samym coroczną akcję można uznać za zamkniętą i błyskawicznie rozbiegamy się w cztery strony świata.
Wszystko jasne? Do zobaczenia 20 stycznia!

 


Tak było

 


Podsumowując:

Nazwa: "Sylwester 2018/2019"
Czas akcji: 20 stycznia 2018
Miejsce akcji: chodnik przed wejściem do TK MAXX w Galerii Centrum
Dokładna godzina: 17:02-17:07
Co będzie potrzebne: czapeczki, baloniki, serpentyny, maski, zimne ognie, transparenty z napisem "2019"

Obrazki/zdjęcia
Szczęśliwego
Nowego
Roku
2019