OC logo
Użytkownik / e-mail:   Hasło:   
Banner
Musisz być zalogowany, by wpisywać się do logu i dokonywać operacji na skrzynce.
Tradycyjna
difficulty terrain
stats
Skrzynka nie ma jeszcze statystyki
Kamień Pomorski - Marina - OP8PU4
Właściciel: Cezex
compass Zaloguj się, by zobaczyć współrzędne. (WGS84)
altitude Wysokość: 0 m n.p.m.
location Województwo: Polska > zachodniopomorskie
type Typ skrzynki: Tradycyjna
size Wielkość: Mała
status Status: Gotowa do szukania
hidden Data ukrycia: 15-10-2017
creation-date Data utworzenia: 07-12-2017
last-mod Ostatnio zmodyfikowano: 07-12-2017
znaleziona 0x znaleziona
nieznaleziona 0x nieznaleziona
komentarz 0 komentarze
watchers 0 obserwatorów
visits 14 odwiedzających
votes 0 x oceniona
score Oceniona jako: b.d.
Aby zobaczyć współrzędne oraz
mapę lokalizacji skrzynki,
musisz się zalogować.
attributes Atrybuty skrzynki

Szybka skrzynka  Potrzebna łopatka  Dostępna tylko łodzią 

Zapoznaj się z opisem atrybutów OC. link
description Opis PL

Geneza: tak jak przy poprzednich keszach. W ramach zwiedzania miejscowości na uboczu ludzkich potoków dotarłem śladem keszy do opuszczonego kościoła no i jako że widok mnie zachwycił to musiałem coś tu założyć. Wszak im więcej keszy w okolicy tym większa szansa, że ktoś się tu pofatyguje ;)

O miejscu: "9 czerwca 2012 roku uroczyście otwarta została największa inwestycja powojenna miasta, nowoczesna marina na 240 miejsc postojowych. Wybudowana w ramach Zachodniopomorskiego Szlaku Żeglarskiego jest jednym z największych tego rodzaju portów na południowym wybrzeżu Bałtyku, a jednocześnie, jak zgodnie podkreślają odwiedzający, samo miejsce poza swoją funkcjonalnością jest niezwykle urokliwe, pięknie zaprojektowane i wykonane. Lokalizacja portu umożliwia prowadzenie mariny przystosowanej do postoju jachtów przez cały rok. Obiekt dysponuje wypożyczalnią sprzętu rekreacyjnego i wodnego, można tu skorzystać także z warsztatu szkutniczo-mechanicznego, slipowania, mycia łodzi. Marina posiada pełne, nowoczesne zaplecze socjalne (toalety, natryski, pralnię z suszarnią, kuchnię) oraz techniczne (postumenty z wodą i energią elektryczną na kejach, odbiór nieczystości). Przedsięwzięcie zrealizowane zostało w ramach Zachodniopomorskiego Szlaku Żeglarskiego „Sieć Portów turystycznych Pomorza Zachodniego”, współfinansowane z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Koszt całkowity zadania wyniósł 20,4 mln zł, a poziom dofinansowania to ponad 7 mln zł." http://www.kamienpomorski.pl/pl/page/marina-0 (07.12.2017). Nieopodal pod murami można zobaczyć maszyny średniowiecznej sztuki oblężniczej i o tym też była skrzynka, ale niestety przepadła zanim ktoś ją znalazł...

O skrzynce: kesz założony spontanicznie więc i tu problemu nie będzie ze znalezieniem.

Zdjęcia: nie będzie ich, bo niestety te robione myszką laserową wychodzą słabe, a na powyżej wymienionym linku znajdziecie takie robione ze sprzętu w cenie niejednego jachtu ;)

Podziękowania:

anonim - za rozpoznanie bojem.

Wpisy do logu: znaleziona 0x nieznaleziona 0x komentarz 0x