Banner
Musisz być zalogowany, by wpisywać się do logu i dokonywać operacji na skrzynce.
Wydarzenie
difficulty terrain
CITO - Znakowanie - OP8L5W
Szlak zielony Leśnica - Las Mokrzański
Właściciel: j_janus
meeting Lista uczestników
compass Zaloguj się, by zobaczyć współrzędne.
altitude Wysokość: 117 m n.p.m.
location Województwo: Polska > dolnośląskie
type Typ skrzynki: Wydarzenie
size Wielkość: Bez pojemnika
status Status: Zarchiwizowana
time Czas: 4:00 h    wayTo Długość trasy: 3.00 km
event Data rozpoczęcia wydarzenia: 22-04-2017
creation-date Data utworzenia: 14-03-2017
last-mod Ostatnio zmodyfikowano: 05-05-2017
attends 4 Uczestniczyło
not-found 6 Będzie uczestniczyć
komentarz 0 komentarze
watchers 2 obserwatorów
visits 132 odwiedzających
votes 4 x oceniona
score Oceniona jako: znakomita
Aby zobaczyć współrzędne oraz
mapę lokalizacji skrzynki,
musisz się zalogować.
attributes Atrybuty skrzynki

Umiejscowiona na łonie natury, lasy, góry itp  Wymagany dodatkowy sprzęt  Dostępna rowerem 

Zapoznaj się z opisem atrybutów OC. link
description Opis PL

 CITO

Wydarzenie typu Cache In Trash Out; jest inicjatywą ekologiczną realizowaną przez społeczność miłośników Geocachingu. Jej głównym celem jest oczyszczanie i ochrona terenów zielonych, aby można było się nimi cieszyć podczas poszukiwania skrzynek. Podczas tego rodzaju spotkań uczestnicy zajmują się przede wszystkim zbieraniem śmieci, usuwaniem szkodników, sadzeniem drzew i innych roślin oraz wyznaczaniem szlaków.

Spotkania CITO organizowane są na całym świecie od roku 2002. Dzięki wysiłkom wolontariuszy pomagamy zachować naturalne piękno Ziemi. Przez ostatnie 14 lat keszerzy z całego świata obchodzili Międzynarodowy Dzień CITO uczestnicząc w akcjach dla dobra lokalnych ekosystemów. W bieżącym roku są zaplanowane dwa pełne tygodnie na ten cel. Razem wspólnie możemy zrobić dużo dobrego z korzyścią również dla siebie. Pierwsza edycja w tym roku odbyła się 22 - 30 kwietnia, obecna trwa od 23 września do 1 Października 2017.

Znakowanie

Szlak zielony

 Chcielibyśmy zaprosić na spotkanie poświęcone znakowaniu szlaków turystycznych. Podczas spotkania będziecie mogli poznać zasady znakowania szlaków turystycznych a także własnoręcznie wykonać oznaczenia na wyznaczonym odcinku trasy:

 Mapa szlaku

 

Pamiątka

PROGRAM:

Dnia 22 kwietnia 2017 o godzinie 12:01 spotykamy się na pętli przystanku tramwajowego Wrocław Leśnica. Zamierzamy wykonać znakowanie zielonego szlaku turystycznego na odcinku: Leśnica - Las Mokrzański. Trudno przewidzieć godzinę zakończenia, jednak spotkanie nie powinno trwać dłużej niż do godziny 16:00. Zakończenie spotkania odbędzie się w miejscu rozpoczęcia. Przeciwskazaniem do malowania znaków szlaku może być silny deszcz

Posiadam wymagane uprawnienia do znakowania szlaków turystycznych. Zapewniam profesjonalny instruktaż oraz wszelkie narzędzia i materiały niezbędne do wykonywania czynności związanych ze znakowaniem szlaku. Uczestnicy spotkania proszeni są o wyposażenie się w adekwatną do warunków pogody odzież (może się pobrudzić) oraz chęci do pomocy i poznania technik znakowania.

 

waypoints Dodatkowe waypointy
Symbol Typ Współrzędne Opis
waypoint-icon Parking N 51° 08.635'
E 16° 52.313'
Parking Rark & Ride w Leśnicy