Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 600 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy
Musisz być zalogowany, by wpisywać się do logu i dokonywać operacji na skrzynce.
stats
Zobacz statystykę skrzynki
Gitkeszynka - OP8KSU
...czyli drugie życie instrumentu z duszą.
Właściciel: Błękitna Team
Ta skrzynka należy do GeoŚcieżki!
Zaloguj się, by zobaczyć współrzędne.
Wysokość: 502 m n.p.m.
 Województwo: Polska > małopolskie
Typ skrzynki: Mobilna
Wielkość: Duża
Status: Gotowa do szukania
Data ukrycia: 05-02-2017
Data utworzenia: 03-02-2017
Data opublikowania: 05-02-2017
Ostatnio zmodyfikowano: 13-10-2021
132x znaleziona
33x przeniesiona   3053.38 km
0x nieznaleziona
10 komentarze
watchers 5 obserwatorów
435 odwiedzających
121 x oceniona
Oceniona jako: znakomita
21 x rekomendowana
Skrzynka rekomendowana przez: Bartek111, bartekt1702, Czajorek, KubaB08, lavinka, Lucky Luke, madzix-13, Maleska, Marcello002, MasterMorphix, michael50, NivilS, Robcon, rubin, Safrin, tsalarioth, vilkolak, Włóczykij., Wojtek., wylatowiak, zueira
Musisz się zalogować,
aby zobaczyć współrzędne oraz
mapę lokalizacji skrzynki
Opis PL

cyt. "Gitara jest dla mnie niczym... kawałkiem drewna z sześcioma drutami ... i wszystkim , po prostu kawałkiem drewna z sześcioma drutami , które ktoś za pomocą Boskiego natchnienia nazwał gitarą i dwadzieścia lat temu wetknął mi w łapy... Jakbym miał się obudzić i miałoby nie być na świecie gitar , to nie chcę się obudzić , a że mam w domu kilka sztuk to zmajstrujcie mi z nich trumnę.  Gitara jest jak kobieta , żona nawet ... będzie ze mną do śmierci..." 

Jak powyższy cytat ma się do zdarzenia z pewnego styczniowego dnia, kiedy po wejściu do osiedlowego śmietnika, zobaczyłam opartą w kącie porzuconą gitarę w całkiem niezłym stanie, chociaż bez strun. Serducho drgnęło, bo mam w domu swoją, którą zabieram na każde ognisko, grilla, rajd czy harcerski zlot.

Postanowiłam zabrać biedaczkę do domu i tchnąć w nią życie. Dokupiłam struny i rozpoczęłam reanimację. Pierwsze "oddechy" były płaczliwe i fałszywe. Troszkę to trwało, zanim przestała łkać. Teraz jest już gotowa, by dawać radość innym. Być może spełni czyjeś marzenia o nauce gry na gitarze. Zostań przyjacielem Gitkeszynki. 

O KESZU: nie zawiera papierowego logbooka. Wpisu dokonujemy za pomocą niezmywalnego markera lub naklejki z nickiem (sami zobaczycie, gdzie dokonać wpisu... oszczędnie). Na wyposażeniu znajdują się certyfikaty oraz tekst najpopularniejszej piosenki na gitarę, wraz z chwytami.

Warunki zdobywania/zaliczenia skrzynki:

1. Skrzynka podróżuje bez ograniczeń terytorialnych .

2. Należy dołączyć kartkę z piosenką i chwytami gitarowymi oraz nickiem.

3. Po zabraniu Gitkeszynki NATYCHMIAST zaznaczamy ten fakt w logu internetowym, a po przeniesieniu- sposób ukrycia czy też podjęcia.

3. Uprasza się o niepoddawanie skrzynki działaniu szkodliwym warunkom atmosferycznym takim jak: deszcz, śnieg, mocne słońce. 

4. Jeśli któryś z elementów ulegnie uszkodzeniu, prosimy o odnotowanie tego w logu (bez żadnych konsekwencji . (DBAJMY JAK O WŁASNE)

Tak jak mobilny portfel można przekazać z kieszeni do kieszeni, a przesyłkę kurierską przekazać pocztą, certowy album zapełniany jest na spotkaniach tak gitkeszynka poszukuje swojego zagubionego gitarzysty lub gitarzystki. Wystarczy skontaktować się z osobą, u której gitkeszynka gości.

Bardzo prosimy o przestrzeganie powyższych zasad. Rozmiar mobilniaka jak widać jest spory, dlatego też prosimy o rozsądne umiejscawianie go w terenie,  aby nie został zmuglowany. Jeżeli Gitkeszynka wpadnie w ręce osoby, która potrafi ją nastroić, niech to zrobi. 

Poczuj Bluesa razem z Błękitna 6 Team i Gitkeszynką . Dopisz w logu tytuł gitarowego utworu/piosenki, którą chciałbyś/chciałabyś usłyszeć przy ognisku.

1. "Gdybym miał gitarę"

Dodatkowe informacje
Musisz być zalogowany, aby zobaczyć dodatkowe informacje.
Obrazki/zdjęcia
Gitkeszynka
piosenka
Wpisy do logu: znaleziona 132x nieznaleziona 0x komentarz 10x Wszystkie wpisy Pokazuj usunięcia