Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 600 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy
Musisz być zalogowany, by wpisywać się do logu i dokonywać operacji na skrzynce.
stats
Zobacz statystykę skrzynki
[ŁK] Maleska - OP844F
Wiadomo: kobiece wdzięki i mobilniaki :)
Właściciel: Ryjek+
Ta skrzynka należy do GeoŚcieżki!
Zaloguj się, by zobaczyć współrzędne.
Wysokość: m n.p.m.
 Województwo: ? > ?
Typ skrzynki: Mobilna
Wielkość: Duża
Status: Gotowa do szukania
Czas: 0:10 h    Długość trasy: b.d.
Data ukrycia: 25-08-2014
Data utworzenia: 25-08-2014
Data opublikowania: 25-08-2014
Ostatnio zmodyfikowano: 29-09-2019
155x znaleziona
26x przeniesiona   8218.01 km
0x nieznaleziona
11 komentarze
watchers 9 obserwatorów
482 odwiedzających
138 x oceniona
Oceniona jako: znakomita
23 x rekomendowana
Skrzynka rekomendowana przez: anoriell, atena.pl, Brym, budget-lodz, Cezex, Elvis7, izunia77, JAsiek., lavinka, Limon, martuś, miha, Nati., piotrk.gniezno, Plebek, Robcon, Safrin, Skyqen, Unitylabel, Victor+, vulpecula, wuja michal , Yakub
Musisz się zalogować,
aby zobaczyć współrzędne oraz
mapę lokalizacji skrzynki
Atrybuty skrzynki

Można zabrać dzieci  Zalecane szukanie nocą  Skrzynka niebezpieczna  Dostępna dla niepełnosprawnych  Dostępna rowerem  Szybka skrzynka 

Zapoznaj się z opisem atrybutów OC.
Opis PL

sŁodziaki

Podczas II Świętokrzyskiego Keszowania grupka łódzkich keszerek i keszerów stwierdziła, że warto by uczcić tę naszą fantastyczną społeczność. Stąd pomysł na geościeżkę złożoną ze skrzynek o cechach charakterystycznych dla ich założycieli.

Zgodzicie się chyba, że po kilku miesiącach zabawy często wystarczy rzucić okiem na nicka założyciela, żeby wiedzieć, czego można się spodziewać.

I na koniec niezbędne zastrzeżenie: prosimy, żeby całą sprawę potraktować z przymrużeniem oka - naprawdę doceniamy Wasze wysiłki, swoimi skrzynkami sprawiliście nam mnóstwo frajdy i po prostu chcemy Wam za to podziękować!

A więc zapraszamy na wycieczkę tropem liderów łódzkiego geokeszingu!

***

W pozostałych skrzynkach naszej serii zachęcamy, aby przygotować się do zdobycia skrzynki przeglądając kesze osoby, której kesz jest poświęcony. W tym wypadku raczej trzeba poznać osobiście samą Maleskę!

***

Skrzynki Maleski są super, ale prawdziwą lawinę (wirtualnych) gwiazdek bezapelacyjnie wywołuje osobiste poznanie Pauliny. Kto był z Nią na jakimkolwiek keszowaniu lub na OpenCachingowym spotkaniu ten wie, że wdzięki Maleski potrafią zdominować niejedną dyskusję :P

Paulina jest też łódzką królową mobilniaków - każdy o tym wie - i mały i duży keszer. Jeśli tylko pojawia się mobilniak w okolicy to wiedz, że Maleska już go przechwyciła :)

Sama bohaterka kesza nie ma imprezowego owna, tak więc na Jej cześć powstaje imprezowy mobilniak. Niechaj zachęca do bliższego zapoznawania się wszystkich ze wszystkimi, na wszelakich geokeszingowych wydarzeniach!

 


 

Skrzynkę można przenosić między spotkaniami. Jeśli znajdzie się inna, odpowiednio duża i wodoodporna skrzynka to można tego mobilniaka tam zostawić.

Na początku w skrzynce znajdą się certyfikaty + bardzo tematyczne wyposażenie. Bardzo proszę o uzupełnianie i wymianę fantów również tematycznych...

Geokret

Geokret  Airwolf - Całkowity dystans: 921 km