Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 600 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy
Musisz być zalogowany, by wpisywać się do logu i dokonywać operacji na skrzynce.
stats
Zobacz statystykę skrzynki
SU024 - Golf Driving Range - OP80UM
Nadmorski Golf dla początkujących
Właściciel: Atyde
Założyciel: subo
Zaloguj się, by zobaczyć współrzędne.
Wysokość: 14 m n.p.m.
 Województwo: Polska > zachodniopomorskie
Typ skrzynki: Nietypowa
Wielkość: Mikro
Status: Gotowa do szukania
Data ukrycia: 28-07-2013
Data utworzenia: 21-04-2014
Data opublikowania: 21-04-2014
Ostatnio zmodyfikowano: 06-05-2014
39x znaleziona
0x nieznaleziona
1 komentarze
watchers 4 obserwatorów
45 odwiedzających
26 x oceniona
Oceniona jako: dobra
1 x rekomendowana
Skrzynka rekomendowana przez: Subale
Musisz się zalogować,
aby zobaczyć współrzędne oraz
mapę lokalizacji skrzynki
Atrybuty skrzynki

Można zabrać dzieci  Dostępna rowerem  Szybka skrzynka  Weź coś do pisania  Przyczepiona magnesem  Umiejscowiona na łonie natury, lasy, góry itp 

Zapoznaj się z opisem atrybutów OC.
Opis PL

Golf można uprawiać w każdym wieku bez względu na stopień sprawności fizycznej czy status majątkowy. Ta popularna forma rekreacji zapewnia stałe przebywanie na świeżym powietrzu i umiarkowany wysiłek fizyczny. Staje się coraz bardziej popularny jako zawodowa dyscyplina sportowa. Świadczy o tym powrót golfa na listę dyscyplin Igrzysk Olimpijskich organizowanych w 2016 roku w Rio de Janeiro.

Ta gra staje się coraz bardziej popularna również i w naszym regionie, jednak aby zagrać w prawdziwego golfa należy znaleźć odpowiedni obiekt. W Zachodniopomorskiem są trzy pełnowymiarowe zarejestrowane pola golfowe: Binowo Park nieopodal Szczecina, Amber Baltic w Kołczewie (na wyspie Wolin) oraz Klub Golfowy Modry Las w Raduni, koło Choszczna. Tymczasem skupmy się na mniej znanym ośrodku który jest polem typu Driving Range, czyli..... polem treningowym umiejscowionym w malowniczym zakątku pól w Rusowie.

Gra w golfa polega na przejściu pola o długości od 2500m do 7000m, choć bywają także pola mniejsze. Zawodnik stara się przy pomocy uderzeń kijem umieścić piłkę w kolejnych dołkach. Pełnowymiarowe pole liczy 18 dołków. GOLF DRIVING RANGE w Rusowie to miejsce przeznaczone do nauki gry w golfa oraz treningu zaawansowanych graczy. Jest wprawdzie mniejsze od pełnowymiarowego, bo liczy tylko 9 dołków, ale jest doskonałym miejscem odpoczynku i treningu.

Rusowski Driving Range należy do gospodarstwa agroturystycznego Alte Farm, w którym, oprócz gry w golfa, można spędzić miło chwile korzystając z wielu atrakcji. Gospodarstwo organizuje dla swoich gości loty motolotnią, pikniki, szkolenia i konferencje, turnieje golfowe, itp. Na gości czekają też kawiarnia, basen, wypożyczalnia rowerów i sprzętu sportowego, boisko do siatkówki, plac zabaw dla dzieci, grill i ognisko. Można rozpisywać się sporo o tym miejscu, jednak zainteresowani sami znajdą odpowiednie informacje, choćby na stronie rusowskiej farmy.

O SKRZYNCE: niewielkich rozmiarów magnetyk ukryty w dość intuicyjnym miejscu. Nie trzeba wchodzić na posesję, skrzynka do podjęcia z "zewnątrz". Koordynaty +/- 5m.

Dodatkowe informacje
Musisz być zalogowany, aby zobaczyć dodatkowe informacje.