Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 600 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy
Musisz być zalogowany, by wpisywać się do logu i dokonywać operacji na skrzynce.
stats
Zobacz statystykę skrzynki
PROJEKT EKSTREMALNY WROCŁAW 9 - OP71E2
Dołącz do"Adrenalina Team OC"
Właściciel: LENSER1
Zaloguj się, by zobaczyć współrzędne.
Wysokość: 118 m n.p.m.
 Województwo: Polska > dolnośląskie
Typ skrzynki: Tradycyjna
Wielkość: Mała
Status: Zarchiwizowana
Data ukrycia: 19-09-2013
Data utworzenia: 19-09-2013
Data opublikowania: 19-09-2013
Ostatnio zmodyfikowano: 06-11-2014
12x znaleziona
0x nieznaleziona
5 komentarze
watchers 3 obserwatorów
24 odwiedzających
12 x oceniona
Oceniona jako: znakomita
5 x rekomendowana
Skrzynka rekomendowana przez: dżazder, My_Key, Plebek, telefonalarmowy, TSW
Musisz się zalogować,
aby zobaczyć współrzędne oraz
mapę lokalizacji skrzynki
Atrybuty skrzynki

Skrzynka niebezpieczna  Szybka skrzynka  Weź coś do pisania  Dostępna tylko pieszo 

Zapoznaj się z opisem atrybutów OC.
Opis PL

PROJEKT EKSTREMALNY WROCŁAW to wspólne przedsięwzięcie Lensera1 oraz K&J. Kesze z tego projektu przeznaczone są dla poszukiwaczy pragnących mocniejszych wrażeń i doznań. Wszystkie skrzynki są skrzynkami niebezpiecznymi, a w kilku przypadkach ekstremalnie niebezpiecznymi. Projekt kierujemy do osób rozsądnych, zachowujących trzeźwość umysłu, i potrafiących rzetelnie ocenić swoje własne możliwości i umiejętności.
W trakcie poszukiwań mogą być potrzebne dodatkowe sprzęta, które zawsze powinny znajdować się na wyposażeniu poszukiwacza. Sprzęt alpinistyczny, wodery, maski przeciwgazowe, drabiny, szufle, latarki, pontony, spirala hydrauliczna, paralotnie i kalosze - mogą być nieodzowne w trakcie szukania naszych skrzyneczek.
Do jednej i tej samej skrzynki, można będzie dostać się przy pomocy np; obiektu pływającego, przy użyciu sprzętu alpinistycznego, albo drabiny. Pod warunkiem że ktoś posiada 20 metrową drabinkę. Od Waszych umiejętności i kreatywności zależy w jaki sposób dostaniecie się do skarbu.W jednym przypadku udostępnimy Wam naszą własną prywatną ściankę wspinaczkową. O uszanowanie czyjejś własności prosimy, a w szczególności o nieodkręcanie chwytów. Ponadto do każdego kesza przypisana jest pewna liczba, która będzie potrzebna do zdobycia skrzynki finałowej i znaczka "opencaching adrenalina team". Liczby te znajdują się na drugiej stronie logbooka. Skrzynki będą zakładane sukcesywnie a cały projekt będzie ukończony najprawdopodobniej do września. A teraz to co najważniejsze
 

Skrzynka ukryta jest w niebezpiecznym miejscu. Każdy szuka jej wyłącznie na własną odpowiedzialność! Twórcy skrzynki, nie ponoszą odpowiedzialności za żadne nieszczęśliwe wypadki które mogą przydarzyć się podczas jej szukania. Nie zachęcają również do poszukiwań! Przy podejmowaniu kesza zachowaj rozsądek- pamiętając, że nie każdy kesz adresowany jest dla każdego!

 

Dodatkowy sprzęt nie jest niezbędny ale bardzo może ułatwić podjecie skrzynki.Proszę odłóż skrzynkę tak jak ją zastałeś.