Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 600 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy
Musisz być zalogowany, by wpisywać się do logu i dokonywać operacji na skrzynce.
stats
Zobacz statystykę skrzynki
bunkier dla kreta - OP3CB7
Właściciel: marabut
Zaloguj się, by zobaczyć współrzędne.
Wysokość: 234 m n.p.m.
 Województwo: Polska > małopolskie
Typ skrzynki: Nietypowa
Wielkość: Mała
Status: Zarchiwizowana
Data ukrycia: 09-08-2011
Data utworzenia: 09-08-2011
Data opublikowania: 09-08-2011
Ostatnio zmodyfikowano: 15-10-2012
14x znaleziona
2x nieznaleziona
1 komentarze
watchers 1 obserwatorów
2 odwiedzających
8 x oceniona
Oceniona jako: dobra
Musisz się zalogować,
aby zobaczyć współrzędne oraz
mapę lokalizacji skrzynki
Atrybuty skrzynki

Można zabrać dzieci  Dostępna rowerem  Szybka skrzynka  GeoHotel  Potrzebna łopatka  Potrzebne hasło do logu! 

Zapoznaj się z opisem atrybutów OC.
Opis PL

faq do skrzynki:

- co to jest, o co wogóle chodzi ?

Jest to cześć ogólnoświatowej sieci takich obiektów. W związku z pewnymi wydarzeniami które miały miejsce dawno temu, w odpowiednich punktach  porozmiszczano bunkry w których dzielne geokrety kolejno podejmują samotną wachtę zanim ruszą w dalszą podróż. Ich obowiązki podczas pobytu w bunkrze sprowadzają się tylko do tego żeby co pewien okres czasu nacisnąć przycisk. Dzięki temu uruchamiany zostaje Proces który zapobiega Ważnym Konsekwencjom.

- dlaczego geokrety?

Dlatego że się  do tego najlepiej nadają, jak wiadomo geokrety potrafią robić świetnie dwie rzeczy : podróżować i naciskać przycisk, są także wyposażone w tajemniczy oparty na telepatii zmysł który sprawia że potrafią naciskać przycisk równocześnie, bez konieczności budowania skompikowanych sieci zapewniających łączność pomiędzy poszczególnymi obiektami. 

- dlaczego bunkier?

hm.. nie bardzo wiem, chyba chodzi o zapewnienie poczucia bezpieczeństwa dla mieszkańca, ten jest rzeczywiście solidny i wytrzyma co najmniej ostrzał z granatnika , bezpieczeństwo samych urzadzeń odpowiedzialnych z Proces jest tu marginalne gdyż są one dobrze ukryte pod wzgórzem wawelskim świetnie widocznym  z bunkra. Urządzenia są zdalnie uruchamiane za pomocą przycisku i tak jak bunkier są nadzorowane przez Projekt CZAKRAM .

- czy mogę przyłączyć sie do projektu?

możesz, na 2 sposoby:

1. Wymiana czyli wymień geokreta, ale uwaga- obowiązuje ważna zasada : jeden odchodzi drugi zostaje ( bunkier nie może zostać pusty, ktoś musi naciskać przycisk!)

2. Kontrola czyli odwiedź bunkier nie  wymieniając załogi i sprawdź funkcjonowanie przycisku oraz systemów podtrzymywania życia, to ważne gdyż jak wiadomo krety nie potrafią właściwie dbać o przyciski i ogólnie o technikę- to jest nasza rola. Dlatego sprawdź wszytko, przytul kreta, opowiedz mu dowcip i zamaskuj wszytko z powrotem .

-coś jeszcze?

Tak, wpisz się do logu, na ścianie bunkra jego pierwszy mieszkaniec umieścił napis który teraz jest hasłem, myślę że będziesz wiedzeć co trzeba z nim zrobić.

- gdzie szukać?

kordy wskażą drzewko (pierwsze), kop płytko, możesz śmiało używać kujki i łopatki nic nie uszkodzisz , to w końcu bunkier, ale uwazaj by nie zryć niepotrzebnie okolicy i pzostawić wszytko potem dobrze zamaskowane.

-a  FTF?

Jest, w bunkrze znajdziesz wspórzędne (drzewko przy pniu w trawie) na których czeka zestaw podtrzymywania życia (towarzyskiego) dla 2 osób. Pierwszy Znalazco-  usuń z bunkra kartkę z kordami

dziękujemy za udział w Projekcie CZAKRAM prosimy o zachowanie dyskrecji , pamiętaj w razie czego działasz na własną rękę a my wszystkiemu zaprzeczymy.

EDIT 18.04.2012

Bunkier po raktywacji, teraz jest przestronniejszy i na wniosek inspektorów Projektu CZAKRAM wygodnie urządzony.

Proszę o dokładne maskowanie oraz uważność przy podejmowaniu

Patrole policyjne są kierowane w ten sektor przez naszych ludzi którzy przeniknęli wysoko w strukturach wielu służb ale zwykle (patrole) nie wiedzą dokładnie czego pilnują więc proszę nie traktować ich jako "wtajemniczonych"

 

Geokret

Geokret  Niebieski osiołek / Blue Donkey - Całkowity dystans: 1508 km