Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 600 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy
Musisz być zalogowany, by wpisywać się do logu i dokonywać operacji na skrzynce.
stats
Zobacz statystykę skrzynki
Marian kustoszem DAG-u - OP9FJ9
Właściciel: Cezex
Ta skrzynka należy do GeoŚcieżki!
Zaloguj się, by zobaczyć współrzędne.
Wysokość: m n.p.m.
 Województwo: Polska > kujawsko-pomorskie
Typ skrzynki: Nietypowa
Wielkość: Mała
Status: Gotowa do szukania
Data ukrycia: 08-10-2021
Data utworzenia: 08-10-2021
Data opublikowania: 08-10-2021
Ostatnio zmodyfikowano: 03-11-2021
1x znaleziona
0x nieznaleziona
1 komentarze
watchers 3 obserwatorów
24 odwiedzających
1 x oceniona
Oceniona jako: b.d.
Musisz się zalogować,
aby zobaczyć współrzędne oraz
mapę lokalizacji skrzynki
Atrybuty skrzynki

Skrzynka niebezpieczna  GeoHotel  Umiejscowiona na łonie natury, lasy, góry itp 

Zapoznaj się z opisem atrybutów OC.
Opis PL
 

 

Geneza: Ostatni dzień naszej wyprawy po Perle Północy i jej najpiękniejszych okolicach. Ze smutkiem stwierdziliśmy, że jeden z keszy został już wyburzony. Trzeba było się pozbierać i jechać dalej. Jeszcze klika skrzynek było do zaliczenia i zabytków do zwiedzenia. Jakież było nasze zdziwienie gdy na dalszej trasie spotkaliśmy Mariana! Nasz openowy celebryta również przeczytał w logach o niecnych poczynaniach okolicznych januszeksów i zbyt mało "asertywnej" postawie dyrektorów Exploseum. Postanowił zatrudnić się jako społeczny kustosz DAGu, a koparki i inne sprzęty burzące opchnąć na złomie co by było na sok z gumijagód. Przyjemne z pożytecznym. Nie od dziś wiadomo, że Marian to koneser nie tylko napojów bogów, ale i architektury wszelakiej. Szło mu nawet całkiem nieźle o czym świadczy ilość złomu, która się ostała w tych okolicach do czasu aż w jakiś sobie tylko znany sposób poznał receptury Rumcajsa i postanowił je od razu przetestować i ocenić. Mariana udało nam się na chwilę ocucić by spisać tę część jego życiorysu, ale potem zapadł w sen jeszcze głębszy. Służba nie drużba, spracował się chłopak.

 

Jak znaleźć skrzynkę: Z braku czasu nie mogliśmy go próbować budzić dalej. W zamian za to w budynku gdzie się spotkaliśmy, wsadziliśmy w jedną z dziur skrzynkę i zamaskowaliśmy cegłami. Może gdy Marian usłyszy, że ścianom ubywa cegieł to przypomni sobie o swojej misji i przybędzie by bronić terenu. A który to budynek? Mamy lekki problem z pamięcią, bo plan wycieczki planem wycieczki, ale skoro z Marianowych wytworów na podstawie nowych receptur coś zostało... Dasz radę. Przejdź przez bramę i zacznij szukać, a na pewno Ci się uda. Gdy zobaczysz Mariana będziesz wiedzieć, ze to on. Złomiarze i inne łachudry nie przychodzą na robotę w tak dystyngowanym stroju.

 

Uwagi: Jeżeli DAG znasz już jak własną kieszeń to nie zobaczysz nic nowego. Sama skrzynka to też +1 do statystyk zrobiona na spontanie z zestawu serwisowego. Jeśli jednak tu nie byłeś to masz kolejny powód by tu dotrzeć i zobaczyć Exploseum i lokalną geościeżkę. Skrzynka zostanie zarchiwizowana jeśli nie zostanie dodana do ścieżki DAG lub Marian, a Marian zniknie z terenu. Jeżeli będzie w którejś z geościeżek to zmienię formę zaliczenia i dodam do opisu pamiątkowe zdjęcie z chwalebnej służby. A co. Każdemu się należy upamiętnienie jeśli działa dla dobra ogółu.

Zasady reaktywacji Reaktywacja jest możliwa tylko po bezpośrednim kontakcie z autorem/właścicielem skrzynki
Przeczytaj więcej o reaktywacji skrzynek TUTAJ
Obrazki/zdjęcia
To nie tu, ale już niedaleko...
Tego szukasz gdy już znajdziesz Mariana.
Wpisy do logu: znaleziona 1x nieznaleziona 0x komentarz 1x Obrazki/zdjęcia 1x Wszystkie wpisy Galeria