Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 1000 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy
Musisz być zalogowany, by wpisywać się do logu i dokonywać operacji na skrzynce.
Lecim na Szczecin. - OP9F9D
Keszowanie, strzelanie i latanie-bokiem.
Właściciel: alex22
Lista uczestników
Zaloguj się, by zobaczyć współrzędne.
Wysokość: m n.p.m.
 Województwo: Polska > zachodniopomorskie
Typ skrzynki: Wydarzenie
Wielkość: Bez pojemnika
Status: Zarchiwizowana
Data rozpoczęcia wydarzenia: 20-11-2021
Data utworzenia: 12-09-2021
Data opublikowania: 06-10-2021
Ostatnio zmodyfikowano: 20-01-2022
10 Uczestniczyło
15 Będzie uczestniczyć
4 komentarze
watchers 18 obserwatorów
247 odwiedzających
8 x oceniona
Oceniona jako: znakomita
Musisz się zalogować,
aby zobaczyć współrzędne oraz
mapę lokalizacji skrzynki
Atrybuty skrzynki

Skrzynka niebezpieczna  Umiejscowiona na łonie natury, lasy, góry itp 

Zapoznaj się z opisem atrybutów OC.
Opis PL

OPIS MIEJSCA SPOTKANIA:

 

 

Szczecin w Polsce jest znany z powiedzenia „lecim na Szczecin”, ze Szczecińskich Pasztecików, że Krzysztof Jarzyna (szef wszystkich szefów) pochodzi ze Szczecina i że Szczecin leży nad morzem.

 

 

 

 

Ale to się zmieni, bo jak wiemy ostatnio w Polsce nastąpiła dobra zmiana! Oznacza to, że Szczecińskie ulice zostanią zrewitalizowane za kasę UE. Wyremontowane zostaną stare poniemieckie ulice w centrum, gdzie urzędasy zamieniają stary zabytkowy skandynawski granit na nowy chiński. Przebudowują skrzyżowania i torowiska tramwajowe w kilkunastu miejscach jednocześnie wycinając kolejne setki drzew  w imię modernizacji komunikacji.

Natomiast secesyjne kamienice i wille pozostaną obdrapane i niesprzedane prywatnym, bo „sami nie zjedzą i drugiemu nie dadzą”.

Zapraszamy Wszystkich keszerów do przyjechania i przejechania się po naszym "rozkopanym" mieście w trzeci weekend listopada, gdzie nawierzchnie ulic nadal pokrywa się smarkami zamiast asfaltem.

Będzie to jedyna i niepowtarzalna okazja do obejrzenia kilkunastu objazdów, remontów dróg oraz skrzyżowań w jednym czasie. Z tej okazji będzie można zaliczyć skrzynkę "Rozkopany Szczecin".

 

 

W sobotę 20 listopada planujemy spotkanie w terenie, bezalkoholowe, wielomiejscowe. Dlatego mile widziane będą osoby zmotoryzowane, które będą miały jakieś wolne miejsca na podwózkę dla innych niezmotoryzowanych. Prócz czasu na keszowanie będziemy chcieli  zapewnić dodatkowe atrakcje, jednak to bedzie zależne od pogody, więc póki co współrzedne ustawione są na noclegowisko.

Miejsce rozpoczecia spotkania ustalimy i podamy w osobnej informacji kilka dni przed eventem jak już będziemy znali liczbę uczestników i pogodę.(wstępnie godz. 10:00 na kordach) .

 

PLANY NA SOBOTĘ:

 

1. Jeśli pogoda dopisze i będzie conajmniej 10 osób zainteresowanych polataniem bokiem to załadujemy się do keszowozów koło godz. 10:00 i pojedziemy zaliczyć skrzynkę: DOL.

Latanie bokiem to koszt około 10-20zł, w cenie są koszty opłacenia placu, opon oraz paliwa do driftolotu.

Po lataniu bokiem (jeśli pogoda pozwoli) planowane jest keszowanie na prawobrzeżu z przemieszczeniem się w stronę centrum.

EDIT 11.10.2021 auto do latania jest z kierowcą - oblatywaczką jest ARISHIA, tak więc każdy lata tylko na fotelu pasażera!!!

 

 

2. Na godz.16:00 zostało zarezerwowane pomieszczenie, w którym znajduje się skrzynka: Wolność , oczywiście kto będzie chciał wziąć udział w zawodach strzeleckich to musi się liczyć z wydatkiem w kwocie 80zł. Jeśli ktoś nie lubi strzelania to może iść z nami tylko dla wpisu do skrzynki.

Strzelanie z różnych typów broni wstępnie ustaliliśmy ze strzelnicą na 80zł od osoby. (Jesli jest to zbyt duża kwota dla Was to dajcie znać, możemy ją zmniejszyć, ale wiadomo, że będzie wtedy mniej strzałów na osobę).

Po strzelnicy będzie już można siorbać piersióweczki. Planujemy keszowanie spacerowe (grupowe lub indywidualne) w centrum miasta z przemieszczeniem się w okolice "Pentagonu".

 

 

 

 

 

3. Zebranie keszerskie w "PENTAGONIE" w godzinach wieczorowo-nocnych celem integracji. (godzina rozpoczęcia na razie nie ustalona-bo zależna będzie od pogody i chęci keszerów).

Koszty kolacji integracyjnej wyceniamy "co łaska" do puszki zbiórkowej zlokalizowanej przy wejściu, obok "Zygmunta".

 

 

 

 

DLA PRZYJEZDNYCH:

Z doświadczenia wiemy, że nikt z daleka nie przyjedzie na jeden dzień na spotkanie i albo zrezygnuje, albo będzie szukał noclegu w drogim hotelu, bo agroturystyki raczej u nas nie uświadczysz.

Dla mniej wybrednych możemy zaproponować noclegowisko na sali balowej, około 20 miejsc-liczy się kolejność zgłoszeń (kto pierwszy ten leży). Jeśli komuś to pasuje i nie przeszkadza mu chrapanie innych to zapraszamy.

Każdy sam decyduje kiedy chce przyjechać do Szczecina i czym. Czy będzie to  czwartek czy  piątek, ważne aby wyprowadzka z "Pentagonu"  nastąpiła w niedzielę 21 listopada.

Noclegownia dla ochotników będzie czynna od godz. 18 w dni pracujące i przez cały weekend bez przerwy.

 

4. Oferta ALL INCLUSIVE w cenie 40zł/osoba za cały pobyt w sanatorium obejmuje:

Spanie pod stołem przy którym się biesiadowało we własnym śpiworze i na własnej karimacie lub bez na posadzce w opakowaniu.

Do dyspozycji pensjonariuszy będzie wc wraz z papierem toaletowym. Czajnik z wodą, krzesła i stoły, talerze i szklanki, lodówki do schłodzenia napoi i "lodziara" (kto był to wie). 

Oferta obejmuje też racje żywnościowe w postaci obiado-kolacji w dniu zakwaterowania oraz śniadanie i obiado-kolację w następnych dniach wydawane na miejscu do czasu wyjazdu w niedzielę. 

Do picia oferujemy wodę z kranu lub wazonuz kwiatami, kompot, herbatę lub kawę. Inne napoje każdy organizuje sobie we własnym zakresie.

Z zakładzie obowiązuje całkowity zakaz palenia czegokolwiek! (mówimy tu o trawie, ognisku, papierosach i leżakach).

 

 

 

 

Proszę w logu o zaznaczenie chęci uczestnictwa w poszczególnych punktach spotkania:

1 - latam, nie latam ale jade popatrzeć, nie jadę.

2 - strzelam, nie strzelam ale idę się wpisać, nie idę.

3 - przyjdę, nie przyjdę.

4 -ALL INCLUSIVE, nocuje z własnym prowiantem, nocleg we własnym zakresie. Ważne aby zaznaczyć kiedy chcecie do nas przyjechać.

Opłaty nr 2 i 4 będziemy przyjmować przelewem na konto przed spotkaniem, aby zarezerwować strzelnicę na daną ilość osób i zrobić zakupy na wyżerkę.

Koszty nr 1 i 3 będziemy przyjmować na miejscu do puszki.

 

 

 

Dodatkowe informacje
Musisz być zalogowany, aby zobaczyć dodatkowe informacje.
Obrazki/zdjęcia
Szczecin leży nad morzem.
Szczeciński Pasztecik
REMONT zamknięte.