Please log in to see the coordinates.
73x Found
1x Not found
0 notes
5 watchers
Rated as: Good
1 x recommended
Cache attributes
Description
PL
Skrzynka powstała w drodze powrotnej z pobliskiej plaży nad Liwcem (polecamy kąpiel!). Zlokalizowana jest przy czarnym szlaku rowerowym "Wzdłuż rzeki Liwiec", prowadzącym z północno-wschodniego krańca powiatu wołomińskiego do miejscowości Paplin. W okolicy można wybierać spośród kilku innych tras rowerowych, które biegną przez niewątpliwie malownicze tereny, idealne na rodzinne wyprawy. W pobliskiej bibliotece, zlokalizowanej przy głównej szosie w pobliżu skrzynki, można kupić mapy rowerowe i po podjęciu kesza ruszyć w trasę. Miłośnicy kajaków też znajdą tu okazję do aktywnego wypoczynku. Spływ Liwcem do Kamieńczyka zajmie około 3 godzin. Kajaki najlepiej zamówić przynajmniej dzień wcześniej. Kontakt do kilku wypożyczalni sprzętu do znalezienia w Sieci.
Przeznaczenie tytułowego małego domku od wielu lat stanowi dla nas zagadkę (od wielu lat chadzamy nad Liwiec :) ), stąd też propozycja dodatkowej zabawy – zapraszamy do umieszczania w komentarzach własnych pomysłów na to, co może kryć się w tym miniaturowym pawiloniku.
Skrzynka, mimo prowincjonalnej lokalizacji, ma dość „industrialny” charakter. Jest to pudełeczko po jajku niespodziance (bardzo dziękujemy aGruda za reaktywację) - w środku znajduje się jedynie logbook - NIE MA OŁÓWKA.
Z uwagi na pobliskie kąpielisko w letnie weekendy trzeba uważać na duży ruch.
Additional hints
Log entries:
73x
1x
0x