Zaloguj się, by zobaczyć współrzędne.                            
        
                        13x znaleziona                    
                        0x nieznaleziona                    
                    0 komentarze                
                    0 obserwatorów                
                    Oceniona jako: znakomita
                
                            1 x rekomendowana                        
                        
            Atrybuty skrzynki
        
    
                          
 
                          
 
                          
 
                          
 
                          
 
                    
        Opis
    
    
                    
                            PL
                        
            
        

Skrytka jest częścią trasy "Rowerem po Pomorzu", odcinek: Rowerem Wzdłuż Jezior, czyli z Osetna do Niedalina.

„Rowerem Po Pomorzu” to wspólny rowerowy projekt keszerów z województw Pomorskiego i Zachodniopomorskiego. Trasa przebiega od Prabut przez Kwidzyn, Starogard Gdański, Polanów, Koszalin, Białogard, Gryfice, Płoty, Nowogard, Goleniów, Szczecin na granicy z Niemcami kończąc oraz z Gdyni do Władysławowa. Skrzynki umiejscowione są w odległości około 0,5- 2km, proste, nieskomplikowane do podjęcia. Chcemy Was nimi zachęcić do podziwiania naszego pięknego Pomorza.
Odcinek Rowerem Wzdłuż Jezior jest mocno terenowy i raczej trudny, zwłaszcza kiedy zrobi się mokro. Asfalt i nieco płyt spotkamy jedynie w okolicy Osetna i Mostowa. Poza tym, mijając Rosnowo przekroczymy drogę wojewódzką. I to wszystko. Poruszać się będziemy głównie po typowych leśnych drogach: piaszczystych, szutrowych, żużlowych… Przed Ponikami spotkamy fragment z kocimi łbami. Nad jeziorami nie zabraknie przejazdów wędkarskimi ścieżkami, które dla nas staną się ciekawymi singletrackami. Dlatego do pokonania odcinka wskazany będzie rower przeznaczony do jazdy terenowej.
Jedynie pojedyncze, krótkie fragmenty dróg są udostępnione dla ruchu, więc stosując się do zakazu poruszania się po lasach samochodem, zostawiamy go tam, gdzie wypakujemy rowery.
Proponowana trasa liczy ponad 35 kilometrów, na których pokonamy prawie dwieście metrów podjazdów i nieco ponad dwieście zjedziemy w dół.

            Dodatkowe informacje
        
    
        Wpisy do logu:
        
            
            13x
            
            0x
        
        
        0x