Banner
Musisz być zalogowany, by wpisywać się do logu i dokonywać operacji na skrzynce.
Skrzynka nietypowa
difficulty terrain
stats
Zobacz statystykę skrzynki
Bomba w hotelu - OP1B41
Zadanie dla jednostki AT.
Właściciel: JoannaLadyMoon
Założyciel: etna&mars
Ta skrzynka należy do geoŚcieżki!
compass Zaloguj się, by zobaczyć współrzędne.
altitude Wysokość: 285 m n.p.m.
location Województwo: Polska > śląskie
type Typ skrzynki: Skrzynka nietypowa
size Wielkość: Normalna
status Status: Gotowa do szukania
hidden Data ukrycia: 06-06-2009
creation-date Data utworzenia: 04-06-2009
published-date Data opublikowania: 06-06-2009
last-mod Ostatnio zmodyfikowano: 19-01-2017
znaleziona 104x znaleziona
nieznaleziona 7x nieznaleziona
komentarz 5 komentarze
watchers 23 obserwatorów
visits 97 odwiedzających
votes 85 x oceniona
score Oceniona jako: znakomita
rekomendowana 31 x rekomendowana
Skrzynka rekomendowana przez: Agatha, art_noise, Bazyl69, BooM TeaM, czarkowaty, Doc with the dog, Fajfoklok, fredzio, Hicks6, janocha, Katharina, Klebek, Lepiko, marika, Mensor, Michal_bn, Nannette, Pit, Pomurniki, Rob-Team, rubin, Saracen, sebastian, SemSamwSobie, Syn dziadka, Tati, Tisia, Treenode, Whatever, zdun, Zyfika
Aby zobaczyć współrzędne oraz
mapę lokalizacji skrzynki,
musisz się zalogować.
attributes Atrybuty skrzynki

Dostępna tylko pieszo  Skrzynka niebezpieczna 

Zapoznaj się z opisem atrybutów OC. link
description Opis PL

 Dzwoni telefon, budząc Cię. Zastanawiasz się, która godzina. Druga? Trzecia w nocy? Wiesz, że musisz odebrać.

"Za pół godziny odprawa" - cztery słowa szefa, na które nie musisz odpowiadać.

Wszystko jasne, ćwiczyłeś to wielokrotnie. Ubierasz się naprędce, wsiadasz do samochodu i wyjeżdżasz do tajnego ośrodka. Po drodze zastanawiasz się czy może lepiej nie było zająć się czymś spokojniejszym - zostać urzędnikiem, kierowcą...

Dojeżdżasz do siedziby jednostki, po przejściu kontroli wchodzisz szybko do pokoju odpraw, w której czeka już na Ciebie szef. Masz nadzieję, że to tylko rutynowe ćwiczenia, tak jak zwykle, aby sprawdzić Twoją gotowość.

"To nie są ćwiczenia, mamy realne zagrożenie. Hotel został opanowany przez terrorystów, mają najprawdopodobniej M-16tki. Twierdzą, że w hotelu jest ładunek wybuchowy na bazie C4. Jakie żądania? Tego, co zawsze – kasy. Któremuś z chłopaków puściły nerwy, rozpoczęła się wymiana ognia z terrorystami. Brak informacji o stratach z ich strony, po naszej dwóch rannych. Twoje zadanie – wejść do hotelu, na podstawie zebranych wskazówek ustalić miejsce, w którym znajduje się ładunek wybuchowy, po czym przeprowadź próbę jego rozbrojenia. Zacznij w 301. Możliwie unikaj kontaktu z terrorystami i zakładnikami. Po wykonaniu misji ewakuuj się. Ubieraj się, resztę szczegółów dostaniesz w furgonetce."

To właśnie jeden z tych dni, na które przygotowano Cię się przez ostatnie lata. Lata spędzone na szkoleniach i ćwiczeniach. Przebierasz się szybko, do kamizelki taktycznej wkładasz osiem magazynków do MP-5, noktowizor a także podręczny zestaw, który posłuży Ci do rozbrojenia bomby. Masz nadzieję, że nie będziesz używać broni, tak by się nie zdekonspirować. Ja i to, że uda Ci się poprawnie rozpracować układ sterowania ładunku wybuchowego. Jeszcze tylko hełm i okulary, wsiadasz do furgonetki.

„Tutaj masz plan hotelu. Boczne wejście zostało zabarykadowane przez terrorystów, wejdź głównym od strony ulicy. Może tam być dużo szkła i gruzu po wymianie ognia"

Zza okna furgonetki widzisz błyskające światła radiowozów, furgonetka przebija się przez szpaler fotoreporterów i kordon policji, podwożąc Cię prawie pod samo wejście.

„Powodzenia."

Dodatkowe informacje
Musisz być zalogowany, aby zobaczyć dodatkowe informacje.
travelbug Geokrety

geokret  Bilet z Bergamo - Całkowity dystans: 553 km

Obrazki/zdjęcia
Plan budynku
Budynek