Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 500 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy
Musisz być zalogowany, by wpisywać się do logu i dokonywać operacji na skrzynce.
Tradycyjna
difficulty terrain
stats
Zobacz statystykę skrzynki
Innopolis - OP8QJR
Właściciel: Hubsik
compass Zaloguj się, by zobaczyć współrzędne.
altitude Wysokość: 197 m n.p.m.
location Województwo: Polska > łódzkie
type Typ skrzynki: Tradycyjna
size Wielkość: Mikro
status Status: Gotowa do szukania
hidden Data ukrycia: 11-02-2018
creation-date Data utworzenia: 13-02-2018
published-date Data opublikowania: 13-02-2018
last-mod Ostatnio zmodyfikowano: 05-08-2018
znaleziona 26x znaleziona
nieznaleziona 0x nieznaleziona
komentarz 0 komentarze
watchers 4 obserwatorów
visits 117 odwiedzających
votes 22 x oceniona
score Oceniona jako: dobra
Musisz się zalogować,
aby zobaczyć współrzędne oraz
mapę lokalizacji skrzynki
attributes Atrybuty skrzynki

Szybka skrzynka  Można zabrać dzieci  Dostępna dla niepełnosprawnych  Weź coś do pisania  Przyczepiona magnesem  Dostępna tylko pieszo  Dostępna rowerem 

Zapoznaj się z opisem atrybutów OC. link
description Opis PL

Fundacja Innopolis specjalizuje się we wspieraniu młodzieży oraz ich rodziców i nauczycieli.
Znalezione obrazy dla zapytania fundacja innopolis
Na początku opowiem pokrótce o samej Fundacji. Została ona założona przez Tomasza Bilickiego z myślą o niesieniu pomocy jak i zmianie pewnych kwestii za sprawą ludzi-,,Future powered by people". Fundacja prowadzi szkolenia dla nauczycieli i warsztaty dla uczniów w wielu szkołach rozmieszczonych na terenie całej Polski. Prowadzi również terapie dla osób które borykały lub borykają się z problemami rodzinnymi/uzależnieniem. 
Znalezione obrazy dla zapytania klub liderów młodzieżowych łódź
Klub liderów młodzieżowych,cóż to takiego jest? Jako współprzewodniczący postaram ci się to jak najlepiej wyjaśnić :)
Jesteśmy grupą nastolatków chcących coś robić,nieść pomoc,rozwijać się, ale przede wszystkim pokazać, że dzisiejsza młodzież interesuje się wieloma poważnymi sprawami, a nie tylko komputerem i smartfonem jak wielu uważa. Klub został założony ponad 3 lata temu, miałem przyjemność być jednym z pierwszych jego członków. W naszym "zespole" znajdują się przeróżne osoby,jedne mają pasje,inne borykały lub borykają się z różnymi problemami, a jeszcze inne chcą po prostu zrobić coś dobrego. Łączy nas jedno,chęć zmiany na lepsze nie tylko siebie,ale również otaczającego nas świata. Przede wszystkim chcemy, aby te zmiany przeprowadzać w sposób innowacyjny, taki który zaciekawi młodzież jak i dorosłych. staramy się odbiegać od rutynowego działania i oklepanych sposobów przekazu. W ten sposób powstały różne projekty o których ci opowiem:
Znalezione obrazy dla zapytania superman i spiderman też wychowali się w rodzinie zastępczej
,,Superman i Spiderman wychowali się w rodzinie zastępczej"
Projekt polega na tym, że w przebraniu Supermana i Spidermana poruszamy się po wszelakich wydarzeniach w obrębie Woj.Łódzkiego i rozdajemy foldery, w których odpowiadamy na częste pytania oraz obalamy mity i potwierdzamy fakty na temat rodzin zastępczych. Dzięki strojom, przykuwamy uwagę większości osób. Naszym celem jest nie tylko nabycie nowych rodziców zastępczych, ale również oznajmienie otoczenia, że rodzina zastępcza nie znaczy gorsza.Realizujemy go we współpracy z województwem Łódzkim.
Znalezione obrazy dla zapytania zerwij z przemocą
,,Zerwij z przemocą"
W tym projekcie zwracaliśmy uwagę ludzi na to, że nie tylko nastolatek może być ofiarą przemocy ze strony dorosłych, ale niestety jak często bywa, to rodzic jest ofiarą przemocy ze strony dziecka. Projekt opierał się na mediach społecznościowych gdzie wrzucaliśmy zdjęcia i filmy związane z tym problemem. Charakterystycznym dla niego zdjęciem, był nastolatek zrywający niebieską taśmę z ust. Po za internetem,działaliśmy również w terenie, jeździliśmy po szkołach w Woj.Łódzkim gdzie prowadziliśmy zajęcia związane z kampanią.Realizujemy go we współpracy z województwem Łódzkim.
Znalezione obrazy dla zapytania motivation punch fundacja innopolis
,,Motivation Punch"
Jest to chyba najdłużej działający projekt w naszym klubie młodzieżowym. Polega on przede wszystkim na prowadzeniu zajęć i warsztatów w szkołach polegających na odnajdywaniu w sobie pasji i porzucaniu nałogów. Przytaczamy przykłady osób, które pomimo wielu życiowych problemów osiągnęły swój cel i spełniły marzenia, chociaż by wszystkim znany Jakub Błaszczykowski. Po za tym przedstawiamy młodzieży swoje pasje i pokrótce omawiamy swoją historie z nią związaną, często prowadzimy warsztaty z dziedzin,które kochamy. Między innymi taniec,gotowanie,fitness,muzyka i tp. Naszym celem jest zmotywowanie młodych ludzi do działania, a w niektórych przypadkach do porzucenia nałogów. Na swoich jak i innych przykładach pokazujemy im, jak wspaniałą rzeczą są marzenia, które spełniają się dzięki naszej własnej,ciężkiej pracy.

Znalezione obrazy dla zapytania zjazd liderów młodzieżowych
,,Zjazd Liderów Młodzieżowych"
Co roku,z każdego powiatu w woj.Łódzkim wybierane są młode osoby z predyspozycjami na zostanie liderem młodzieżowym. osoby te spotykają się z nami na zjeździe,gdzie przez prawie tydzień przeprowadzane są warsztaty,gry i zajęcia mające na celu nie tylko zintegrowanie nas, ale przede wszystkim ułatwienie im zostania liderem młodzieżowym. Dzięki tym zjazdom powstało już kilka podobnych organizacji do naszej, czyli ,,Klubu liderów młodzieżowych'', jesteśmy z tego dumni, bo pokazujemy tym samym że młodzi ludzie są zdolni do naprawdę wielkich rzeczy.Realizujemy go we współpracy z województwem Łódzkim.

max_obraz_147.jpgmax_obraz_204.JPGmax_obraz_224.jpgmax_obraz_276.jpg
,,Młodzi-Utalentowani"
Co roku (czasami robimy wyjątek ;P) wybierany zostaje utalentowany nastolatek, któremu następnie pomagamy w osiągnięciu wymarzonego celu. I tak (od lewej) Maciej Maślakiewicz, tancerz hip-hop, mistrz świata i Europy w tańcu, dzięki kampanii zorganizowanej przez fundację wyleciał na tygodniowe warsztaty ,,The Pulse on Tour" na Broadwayu w Ameryce gdzie szkolił się pod okiem najpopularniejszych choreografów.Następny w kolejce byłem Ja,dzięki pomocy fundacji i przyjaciół udało mi się wyjechać na staż do 2 bardzo dobrych restauracji w Holandii, a z jedną z nich podpisałem kontrakt. Następnie padło na Michała Tanasia, gitarzystę z Łódzkiej szkoły muzycznej. Wyleciał on do Londynu na warsztaty Marschalla,gdzie szkolił się pod okiem najlepszych. Aktualnie Michał zakłada swój własny zespół rockowy. I na ostatnim zdjęciu, ale nie ostatnim w programie ,,Młodzi-Utalentowani" jest Dominik Troczka,mistrz Dolnego Śląska w kolarstwie górskim. Niestety po wypadku na trasie Dominik stracił rower,a na zakup nowego nie było go stać. Fundacja ufundowała mu nowy,specjalistyczny rower, aby mógł dalej rozwijać swoją pasję. 

Postanowiłem założyć tu skrzynkę ze względu na to, iż fundacja wiele dla mnie znaczy. Uważam że jest godna uwagi, być może ktoś z Was zechce do nas dołączyć, bądź znajdzie u nas pomoc. Serdecznie Was zapraszamy :) 

Kesz:
Skrzynka którą dla was przygotowałem nawiązuje do pewnego problemu z którym walczymy jako Fundacja. A szukajcie jej niedaleko wejścia do fundacji. I spokojnie, jeśli ktoś będzie w środku to nie przejmujcie się tym, każdy z klubowiczów został wtajemniczony;)Pamiętajcie aby wziąć coś do pisania,w razie braku takowego sprzętu, śmiało,zapukajcie do środka :)
Powodzenia! 

Fundacja zmieniła swoją lokację, lecz na razie skrzynka pozostaje w starym miejscu :) 

Dodatkowe informacje
Musisz być zalogowany, aby zobaczyć dodatkowe informacje.
Obrazki/zdjęcia
Droga do fundacji
fundacja
fundacja z bliska