Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 600 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy
You have to be logged-in in order to perform operations on this cache.
Sylwester 2018/2019 - Flash mob - OP8Q2C
20 stycznia 2018 w godzinach 17:02 - 17:07
Owner: erykradek
The list of participants
Please log in to see the coordinates.
Altitude: 117 m. ASL.
 Region: Poland > mazowieckie
Cache type: Event
Size: No container
Status: Archived
Event date: 20-01-2018
Date created: 29-12-2017
Date published: 29-12-2017
Last modification: 23-01-2018
2 Attended
1 Will attend
1 notes
watchers 5 watchers
270 visitors
0 x rated
Rated as: n/a
In order to view coordinates and
the map of caches
you must be logged in
Cache attributes

Periodical/Paid  Go geocaching with children  Recommended at night  Accessible for disabled  Take special equipment  One-minute cache 

Please read the Opencaching attributes article.
Description PL

Dawno, dawno temu, za siedmioma blokami, za siedmioma ruchliwymi ulicami, grupa ludzi spotkała się, aby świętować Nowy Rok. Były zimne ognie, baloniki, maski, kolorowe rekwizyty, życzenia i ogromny entuzjazm. Ale to nie była zwykła impreza sylwestrowa, o nie! Nie byłoby w niej nic dziwnego, gdyby nie fakt, że wszystko działo się w połowie stycznia, a świętujący witali rok, który według wszystkich znaków na niebie i ziemi miał nadejść dopiero za jedenaście i pół miesiąca.
Kim byli uczestnicy tej niezwykłej, zorganizowanej w sekrecie imprezy, która przyciągnęła prawdziwe tłumy? To członkowie Warszawskiego Frontu Abstrakcyjnego, podziemnej grupy ludzi, która regularnie doświadczała w tym mieście tego, co niezwykłe. Teraz, wiele lat później, zapoczątkowana wtedy tradycja trwa nadal, a my zgodnie z przekazanymi wówczas wytycznymi, uczestniczymy w kolejnych odsłonach tego absurdalnego wydarzenia, którego data i godzina może zostać wyliczona w sposób znany nielicznym. Nawet jeśli trudno jest w to uwierzyć, to jednak zapewniam Was, że to wszystko wydarzyło się naprawdę, a słowa, które w tej chwili czytacie, to zaproszenie do wzięcia udziału w kolejnej, dziesiątej już, imprezie tego typu.


Wszystko dzieje się niezwykle szybko, zanim policja i ochrona zdążą zareagować. Zapamiętaj poniższe wytyczne: Flash mob rozpoczyna się w sobotę 20 stycznia 2018 o godzinie 17:02 i ma miejsce na chodniku przed wejściem do TK MAXX w Galerii Centrum.

Przed rozpoczęciem akcji czekamy w ukryciu, obserwując miejsce zbliżającej się imprezy z pewnej oddali, nie zdradzając przechodniom, że na coś czekamy. To wszystko ma być niespodzianką. Równo o 17:02 zaczynamy odliczać od 20 do 1, jednocześnie schodząc się w kierunku miejsca akcji, a po dojściu do zera, rozpoczynamy witanie Nowego Roku w dowolny, nawet najbardziej przerysowany sposób. Kto już tej sekretnej imprezy doświadczył, ten wie jakiego klimatu się spodziewać. Po upływie pięciu minut, czyli o godzinie 17:07, wspólnie wykrzykujemy następujące hasło: "Niech żyje dwa tysiące dziewiętnasty rok!". Tym samym coroczną akcję można uznać za zamkniętą i błyskawicznie rozbiegamy się w cztery strony świata.
Wszystko jasne? Do zobaczenia 20 stycznia!

 


Tak było

 


Podsumowując:

Nazwa: "Sylwester 2018/2019"
Czas akcji: 20 stycznia 2018
Miejsce akcji: chodnik przed wejściem do TK MAXX w Galerii Centrum
Dokładna godzina: 17:02-17:07
Co będzie potrzebne: czapeczki, baloniki, serpentyny, maski, zimne ognie, transparenty z napisem "2019"

Pictures
Szczęśliwego
Nowego
Roku
2019