Zaloguj się, by zobaczyć współrzędne.
44x znaleziona
1x nieznaleziona
3 komentarze
1 obserwatorów
Oceniona jako: znakomita
4 x rekomendowana
Atrybuty skrzynki
Opis
PL

Pomnik postawiony na cześć Nadleśniczego w latach 1950-1981.
Chodzą słuchy, że od pomnika "biję" pozytywna energia.. a 1 w roku, podczas pełni księżyca pomnik przemienia się w golema..
Skrzynki szukaj za pomnikiem.
Pamiętajmy, że ruch pojazdem silnikowym, zaprzęgowym i motorowerem w lesie dozwolony jest jedynie drogami publicznymi, natomiast drogami leśnymi jest dozwolony tylko wtedy, gdy są one oznakowane drogowskazami dopuszczającymi ruch po tych drogach. Nie dotyczy to inwalidów poruszających się pojazdami przystosowanymi do ich potrzeb.
Postój pojazdów na drogach leśnych jest dozwolony wyłącznie w miejscach oznakowanych (parkingach leśnych).
Skrzynka została założona w celu uczczenia 70-lecia Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinku. Projekt figuruje pod nazwą Geościeżka „Skarb Leśnika”
Obrazki/zdjęcia
Wpisy do logu:
44x
1x
3x