Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 500 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy
Musisz być zalogowany, by wpisywać się do logu i dokonywać operacji na skrzynce.
Multicache
difficulty terrain
stats
Zobacz statystykę skrzynki
Luksusowy, ekskluzywny kesz - OP75BC
Wrocławskie Poniemieckie Centrum SPA
Właściciel: kawior&jardo
compass Zaloguj się, by zobaczyć współrzędne.
altitude Wysokość: 113 m n.p.m.
location Województwo: Polska > dolnośląskie
type Typ skrzynki: Multicache
size Wielkość: Normalna
status Status: Zarchiwizowana
hidden Data ukrycia: 14-11-2013
creation-date Data utworzenia: 08-11-2013
published-date Data opublikowania: 08-11-2013
last-mod Ostatnio zmodyfikowano: 28-10-2015
znaleziona 5x znaleziona
nieznaleziona 2x nieznaleziona
komentarz 2 komentarze
watchers 7 obserwatorów
visits 9 odwiedzających
votes 5 x oceniona
score Oceniona jako: znakomita
rekomendowana 4 x rekomendowana
Skrzynka rekomendowana przez: dżazder, LENSER1, lupi, snieeegu
Musisz się zalogować,
aby zobaczyć współrzędne oraz
mapę lokalizacji skrzynki
attributes Atrybuty skrzynki

Offset cache  Miejsce historyczne  Potrzebna latarka  Wymagany dodatkowy sprzęt  Skrzynka niebezpieczna  Potrzebne hasło do logu! 

Zapoznaj się z opisem atrybutów OC. link
description Opis PL
"uwaga na HASŁO"

Perfumy- łączna nazwa kosmetyków, których jedynym zadaniem jest nadawanie róznym obiektom przyjemnego i długo utrzymującego się zapachu. Czasami słowo to używane jest także w znaczeniu wyłącznie produktów, w których substancje zapachowe są silnie skoncentrowane, a ilość rozpuszczalnika jest ograniczona do absolutnego minimum. Perfumy składają się z mieszaniny związków zapachowych, które są nazywane olejkami zapachowymi, środków homogenizujących i wzmacniających oraz rozpuszczalnika, którym zazwyczaj jest etanol lub mieszanina lekkich alkoholi alifatycznych. W zależności od ilości rozpuszczalnika rozróżnia się perfumy właściwe (ekstrakty perfum), wody perfumowane i wody toaletowe. Po wylaniu lub wtarciu ich w powierzchnię ciała substancja bazowa szybko paruje lub wchłania się w skórę, a na jej powierzchni zostają tylko olejki zapachowe i środki wzmacniające, które są uwalniane do powietrza, powodując wrażenie olfaktoryczne Niektóre z perfum osiągają zawrotne ceny. Najdroższe piiiiiiii piiiiiii w limitowanej edycji 10 sztuk kosztują fortunę. Pół litra czystych perfum zamknięto we flakonie z kryształu Baccarat i 18-karatowego złota, ozdobionym 5-karatowym diamentem. Cena Imperial Majesty wynosi 115 000 funtów tj. 675 000 zł. Spośród 5 flakonów przeznaczonych do sprzedaży, nabywców znalazły dotychczas 3 sztuki. Pozostałe dwie są eksponowane w Harrodsie w Londynie i Bergdorfie Goodmanie w Nowym Jorku. Dostępna jest też wersja w zwykłym opakowaniu - z pojedynczym, białym brylantem na szczycie. 50 ml EDP kosztuje 2 680 zł, a 30 ml czystych perfum - 8 720 zł W Polsce perfumy piiiiiiiiiiii piiiiiiiiiiiii są prezentowane tylko w jednym miejscu - salonie Perfumerii Listumanore.

Kesz- to bardzo nietypowy mulciak z elementami quizu- czyli prawie tradycyjna;). Skrzynka umieszczony na terenie portu. Współrzędne wzięte z kosmosu, wskazują miejsce startowe . Aby dotrzeć do skrzynki finałowej musisz kierować się wskazówkami z poszczególnych etapów, a czasami wykazać się kreatywnością. Prosimy o ubranie odpowiedniej kreacji, adekwatnej do nazwy kesza. Szpileczki, lakierki, garsonki i garniturki, bardzo mile widziane.

UWAGA- NIE ZABIERAMY ŻADNYCH PAMIĄTEK, NIEKTÓRE EKSPONATY W MOMENCIE ZAKŁADANIA KE-SS-ZA BYŁY JESZCZE ŻYWE. MOŻNA: DOKARMIAĆ, GŁASKAĆ, A NAWET SIĘ ZAPRZYJAŹNIĆ. W RAZIE POGRYZIENIA NIEZWŁOCZNIE KONSULTUJCIE SIĘ Z LEKARZEM:)

Skrzynka- przeznaczony dla osób z pewnym keszerskim doświadczeniem. Zalecamy jej zdobywanie, kiedy Twój indywidualny licznik osiągnął przynajmniej 500 znalezień. Ponadto jeśli uda Ci się zdobyć kesza finałowego zachowaj dyskrecje. Pod żadnym pozorem nie wyjawiaj nikomu czym jest i gdzie znajduje sie to miejsce. Znaczy nie spojleruj baranie, bo popsujesz zabawę, a wówczas osobiście zamurujemy skrzynkę:).

Skrzynka ukryta jest w niebezpiecznym miejscu. Każdy szuka jej wyłącznie na własną odpowiedzialność! Twórcy skrzynki, nie ponoszą odpowiedzialności za żadne nieszczęśliwe wypadki które mogą przydarzyć się podczas jej szukania. Nie zachęcają również do poszukiwań! Przy podejmowaniu kesza zachowaj rozsądek- pamiętając, że nie każdy kesz adresowany jest dla każdego!
Dodatkowe informacje
Musisz być zalogowany, aby zobaczyć dodatkowe informacje.