Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 600 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy
Musisz być zalogowany, by wpisywać się do logu i dokonywać operacji na skrzynce.
INDEPENDENCE PO ROZ SZÓSTY - OP7218
Właściciel: Nannette
Lista uczestników
Zaloguj się, by zobaczyć współrzędne.
Wysokość: 280 m n.p.m.
 Województwo: Polska > śląskie
Typ skrzynki: Wydarzenie
Wielkość: Bez pojemnika
Status: Zarchiwizowana
Data rozpoczęcia wydarzenia: 09-11-2013
Data utworzenia: 23-09-2013
Data opublikowania: 24-09-2013
Ostatnio zmodyfikowano: 08-11-2013
64 Uczestniczyło
67 Będzie uczestniczyć
14 komentarze
watchers 11 obserwatorów
11 odwiedzających
51 x oceniona
Oceniona jako: znakomita
Musisz się zalogować,
aby zobaczyć współrzędne oraz
mapę lokalizacji skrzynki
Atrybuty skrzynki

Można zabrać dzieci  Skrzynka niebezpieczna  Dostępna rowerem  Potrzebna latarka  Wymagany dodatkowy sprzęt  Potrzebny kompas  GeoHotel  Weź coś do pisania  Umiejscowiona na łonie natury, lasy, góry itp 

Zapoznaj się z opisem atrybutów OC.
Opis PLWitojcie juzaś na noszym kochanym Górnym Ślunsku. Jak dobrze rachuja bydzie to po roz SZÓSTY. I co tu wiela godać. Żodyn to jubileusz. Zgodali my sie z paroma hanysami i ustalili, że bydymy nic nie robić. Łod piontku do poniedziałku bydziecie ino poznawać naszo ślunko, czorno ziemia. Łod knefla po hołda. Bydziecie sie uczyć sluskij godki, łapać zug, spotkocie beboki i bajtli. Zoboczycie co to prawdziwo żić. Poznocie tyż ślunsko kuchnia: wuszty, bajlagi, żymły i karminadle. Ino weźcie sie fuzekle, szczewiki i arbajtanzugi, co byście kajś w guliku, abo na grubie nie zamokli. Bydziecie lotać, filować, fedrować, woniać i się łobalać. Weźcie sie tyż taszlampa, co by wom sztromu po ciemku nie brakło. Nie bydzie zmiłuj siy Pon Bucku, ani leżynio krziżem i wołania umarloków o pomoc. Mocie już rajzyfiber? 
Witojcie w krainie Pyrlika i Żeloska.Baza noclegowa TUTAJ. Miejsce bardzo kameralne, a jego zarządca bardzo elastyczny. Domki są ogrzewane niemniej jednak z uwagi na nieprzewidziane okoliczności meteorologiczne dobrze przywieźć dodatkowe farelki. Domków jest kilka. Cena za dobę w domku (niezaleznie od ilości osób nocujących) to 220zł i tylko to Panią Zarządzającą interesuje (resztę szczegółów już ustalili organizatorzy). Jeżeli wola w narodzie będzie do spania na glebie, to może być tanio bardzo. Niezbędna też będzie zaliczka - jedna za każdy domek. Proszę o dobieranie się grupki i rezerwację pod numerem 668 170 848 na hasło OPENCACHING. Starujemy w sobotę rano, więc w grę wchodzą dwa noclegi (jeśli ktoś chce być od piątku - wolna woleć). 

Uwaga! Opis spotkania będzie się zmieniał. I to bardzo. Proszę zatem o jego śledzenie. Pytania na priv.

edit 20.10.2013 ustaliśmy godzinę startu! zapraszamy o 9:00 na uroczyste rozpoczęcie ID na kordach spotkania! Prosimy o punktualność.
edit 06.11.2013 prosimy wszystkich o wyposażenie się w prowiant ogniskowo-grilowy, w okolicy jest małość sklepów, a przewidujemy ognicho;)
Dodatkowe waypointy
Symbol Typ Współrzędne Opis
Interesujące miejsce --- ognisko, od godziny 15:00