OC logo
Banner
Musisz być zalogowany, by wpisywać się do logu i dokonywać operacji na skrzynce.
Multicache
difficulty terrain
stats
Zobacz statystykę skrzynki
Internat - Skradziony Dzienniczek - OP6631
W poszukiwaniu pamiętniczka małego Władzia
Właściciel: morrison-1986
compass Zaloguj się, by zobaczyć współrzędne. (WGS84)
altitude Wysokość: 199 m n.p.m.
location Województwo: Polska > łódzkie
type Typ skrzynki: Multicache
size Wielkość: Normalna
status Status: Zarchiwizowana
time Czas: 0:30 h    wayTo Długość trasy: b.d.
hidden Data ukrycia: 01-05-2013
creation-date Data utworzenia: 01-05-2013
last-mod Ostatnio zmodyfikowano: 05-02-2014
znaleziona 6x znaleziona
nieznaleziona 0x nieznaleziona
komentarz 11 komentarze
watchers 3 obserwatorów
visits 2 odwiedzających
votes 4 x oceniona
score Oceniona jako: znakomita
rekomendowana 2 x rekomendowana
Skrzynka rekomendowana przez: budget-lodz, Plebek
Aby zobaczyć współrzędne oraz
mapę lokalizacji skrzynki,
musisz się zalogować.
attributes Atrybuty skrzynki

Weź coś do pisania  Dostępna w określonych godzinach lub płatna  Potrzebna latarka  Dostępna tylko pieszo  Skrzynka niebezpieczna 

Zapoznaj się z opisem atrybutów OC. link
description Opis PL

 

 

PREZENTUJE

"INTERNAT - SKRADZIONY DZIENNICZEK"

 

 

W związku z tymczasową niedostępnością yoshio, (rodzinne obowiązki i praca;) a moją wyjątkową dostępnością, postanowiliśmy rozmówić się z Plebkiem i Skyqenem w sprawie założenia kilku nowych keszy. Tym sposobem znaleźliśmy fantastyczne miejsce!!! Początkowo miał być tutaj jeden szybki kesz, a wyszło jak wyszło:). Miejsce ma kosmiczny potencjał i nie można było zaprzepaścić okazji pokazania go Wam. 

 

 

Tym miejscem jest opuszczony internat stojący zaraz obok Kolegium Nauczycielskiego. A tam dowiedzieliśmy się bardzo ciekawej historii...

 

 


 

 

Ponoć do internatu uczęszczał mały Władzio. Chłopiec niezwykle przebojowy i energiczny. A swoją drogą bardzo grzeczny i ułożony. Wzorowy w zachowaniu oraz niezwykle zdolny w nauce. To spowodowało, że mały Władzio był wyśmiewany przez kolegów i bardzo często mu dokuczali. Władzio zbywał wszelkie docinki. Ale do czasu... Czarę goryczy przelało kiedy mała Nadieżda (podobno później dziewczyna Władzia) i mały Lewek (ponoć później najlepszy przyjaciel Władzia) zabrał mu jego pamiętniczek z podpisami i stempelkami kolegów i koleżanek. Władzio bardzo się zdenerwował bo był on dla niego bardzo ważny. Przecież przyjechał z dalekiego kraju, a popatrzeć nawet na takie podpisy dodawało mu otuchy. Niestety czas mijał i nadszedł czas wyjazdu, a mały Władzio wciąż nie odzyskał swojego dzienniczka.

 

A wiecie co jest najśmieszniejsze? Podobno dzienniczek małego Władzia wciąż jest w internacie!!! Władzio już nigdy po niego nie wróci ale jeżeli udałoby się Wam go znaleźć wpiszcie się i odłóżcie go na miejsce. Kto wie, może kiedyś będzie miał historyczną wartość...?

 


 

 

Miejsce jest dostępne w "normalnych" godzinach. W nocy bez pewnego rodzaju włamania nie ma co próbować. Dlatego spokojnie można wchodzić w dzień jeżeli tylko którakolwiek brama będzie otwarta. Wchodzicie drzwiami pokazanymi na spojlerze! Do tej części budynku można dostać się tylko nimi!

Miejsce w moim odczuciu nie jest absolutnie niebezpieczne ale to urbex dlatego profilaktycznie dodałem atrybut. Latarka wiadomo - w takich miejscach niezbędna:).

 

Udanej zabawy od naszej trójki, bo my podczas przygotowywania bawiliśmy się świetnie:)! A w finałowym pojemniku jest coś specjalnego! A mianowicie informacje, gdzie znajduje się ukryty bonus czyli "Internat - Rewolucja".

Dodatkowe informacje
Musisz być zalogowany, aby zobaczyć dodatkowe informacje.
travelbug Geokrety

geokret  Zębatka 11 - Całkowity dystans: 960 km

Obrazki/zdjęcia
wejscie