Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 600 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy
Musisz być zalogowany, by wpisywać się do logu i dokonywać operacji na skrzynce.
Gra miejska "Pocztówka z Lauenburga" - OP6216
Właściciel: gzr NIEAKTYWNY
Lista uczestników
Zaloguj się, by zobaczyć współrzędne.
Wysokość: 21 m n.p.m.
 Województwo: Polska > pomorskie
Typ skrzynki: Wydarzenie
Wielkość: Bez pojemnika
Status: Zarchiwizowana
Czas: 2:00 h    Długość trasy: 8.00 km
Data rozpoczęcia wydarzenia: 06-04-2013
Data utworzenia: 06-03-2013
Data opublikowania: 06-03-2013
Ostatnio zmodyfikowano: 26-04-2013
2 Uczestniczyło
3 Będzie uczestniczyć
9 komentarze
watchers 0 obserwatorów
1 odwiedzających
2 x oceniona
Oceniona jako: b.d.
Musisz się zalogować,
aby zobaczyć współrzędne oraz
mapę lokalizacji skrzynki
Opis PL

Zapraszamy na Grę Miejską "Pocztówka z Lauenburga". Organizujemy ją dla osób chcących zobaczyć jak piękny jest Lębork (niem. Lauenburg), pokazać interesujące miejsca i krótkie informacje o nich. Gra jest tak przygotowana, że osoby z Lęborka i okolic również mogą w niej wziąć udział - wcale nie będzie im dużo łatwiej wykonać zadania.

Spotkanie wszystkich uczestników odbędzie się o 12:00 w sobotę 06 kwietnia 2013 r. pod dworcem PKP, PKS w Lęborku. Następnie razem przejdziemy na miejsce startu. Gra zacznie się ok. 12:30. Czas gry jest określony na 2 godziny. Zespoły startują w odstępach 5-ciominutowych. Aby wszystkie Zespoły miały równe szanse, materiały otrzymują na 5 minut przed startem. Zespoły nie mogą się rozdzielać. Dotarcie do określonych punktów gry jest dokumentowane zdjęciem , na którym muszą znaleźć się wszyscy uczestnicy zespoły oprócz robiącego zdjęcie. Na starcie gry każdy Zespół otrzyma kartę gry, a każdy z graczy otrzyma komplet materiałów, które zawierają m. in. mapę gry oraz wyznaczone zadania. Gra toczy się na punkty. Głównym kryterium końcowej klasyfikacji Zespołów jest liczba punktów zdobytych przez Zespół (im więcej punktów, tym wyższa pozycja Zespołu). Dodatkowym kryterium końcowej klasyfikacji Zespołów jest czas ukończenia Gry przez Zespół. Za czas ukończenia Gry uznaje się oddanie przez członków Zespołu Kart Gracza na mecie Gry.Wygrywa Zespół, który pierwszy zakończy Grę z największą łączną liczbą punktów, a drugie i trzecie miejsce zajmują kolejno Zespoły, które odpowiednio jako drugi i trzeci zespół zakończą grę z największą łączną liczba punktów. Jeśli Zespoły uzyskają tą samą ilość punktów, wygrywa ten, który pokonał trasę w krótszym czasie.

Zespoły mogą liczyć 3 lub 4 osoby. Najlepiej zgłaszać się zespołami, ale jeśli ktoś jest sam, zapewne dołączy do innej ekipy na starcie.

Po grze nastąpi podsumowanie wyników oraz świętowanie w jednej z restauracji w Lęborku. Jeśli ktoś brał już udział w naszej grze lub po prostu nie ma ochoty w niej uczestniczyć, może przybyć na godzinę 15:00. Przed terminem spotkania napiszemy, w której knajpie się spotkamy. W Lęborku jest sporo skrzynek, więc można trochę pokeszować.

Do wzięcia udziału w grze potrzebne są tylko: długopis, telefon komórkowy z aparatem lub aparat cyfrowy oraz chęci do chodzenia i główkowania.

Dla każdego uczestnika przygotujemy certyfikat uczestnictwa w grze, a także gadżety, związane z Powiatem Lęborskim i samym Lęborkiem.

Bardzo prosimy o wcześniejsze zapisywanie się, gdyż musimy przygotować potrzebną ilość materiałów dla uczestników gry. Poza tym dobrze by było zarezerwować odpowiednio duży stolik:).

Obrazki/zdjęcia
pocztówka