Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 600 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy
You have to be logged-in in order to perform operations on this cache.
stats
Show cache statistics
Pszczółka Maja - OP61F5
ukryta prawda, trudne sprawy, dlaczego ja?
Owner: kawior&jardo
Please log in to see the coordinates.
Altitude: 111 m. ASL.
 Region: Poland > dolnośląskie
Cache type: Multicache
Size: Very large
Status: Ready for Search
Date hidden: 04-03-2013
Date created: 04-03-2013
Date published: 04-03-2013
Last modification: 07-04-2013
64x Found
0x Not found
4 notes
watchers 9 watchers
130 visitors
59 x rated
Rated as: Excellent
48 x recommended
This cache is recommended by: 7777, Agatha, Andi61, anielka025, Barciej33, dżazder, Esi4, etna&mars, g_oann, goldenfish, Harry_Hole, j_janus, jg-geo, karlman, krogulec, Krzysztof0722, LENSER1, Lumen, lupi, łowca_łosi, MajMar, marcm77, Marokes, MSB_20, Nefryt+, niemen, Opona Tramwajowa, Piterdaw1, Plebek, plus_Amelka, Pozieduwac, Pyśka, rafał+magda, ratowniczka, reddox, sajmon, sebastianj, Sir_Jack, smoq, snieeegu, Szpaczka, tbm, Teokryt, tonio, Wesker, wipi2, xlud, xytras
In order to view coordinates and
the map of caches
you must be logged in
Cache attributes

Take special equipment  Take something to write  Nature  Access only by walk 

Please read the Opencaching attributes article.
Description PL

Miejsce-Gdzieś jest, lecz nie wiadomo, gdzie świat, w którym baśń ta dzieje się. Malutka pszczółka mieszka w nim, Co wieść chce wśród owadów prym. Tę pszczółkę, którą tu widzicie zowią Mają. Wszyscy Maję znają i kochają. Maja fruwa tu i tam, Świat swój pokazując nam. Dziś spotka was maleńka, zwinna pszczółka Maja, Śmiała, sprytna, rezolutna Maja. Mała przyjaciółka Maja Maju Maju Baju Baju. Maju, cóż zobaczymy dziś?

Skrzynka-„Pamiętniki z wakacji”, żeby zaliczyć finał, należy (rowerkiem, autkiem lub trolejbusem linia 118) udać się na kordy startowe i odszukać list od Gucia w wydaniu dramatycznym. Biedny ten Gucio, którego delikatnie mówiąc, Maja wykolegowała z jednym takim, że niby to artysta jest. Cudzych korespondencji nie czytamy, ale chyba biega w nim o to, żeby ta durna Maja przestałam kochać Justinka Biebera i do przystojniaka Gutka, pogromcy Tekli wróciła.  Generalnie, to jedynie ten fragmencik listu, całkiem przypadkowo żeśmy kuknęli. Cytat listu " Chciałem Ci powiedzieć ,ze bardzoooo Cię Lovvvvciam i nie przestanę i mam nadzieję iż ty też to czujesz.Czyż Lovcianie nie jest piękne?" -koniec cytatu

Dobra..co my tam jeszcze? A tak !

Kolejne zadania to już po odczytaniu listu. My od siebie dodamy, ze niektóre z etapów są delikatne, wiec o łagodne ich traktowanie prosimy. Gdyby komuś coś się zniszczyło, niezwłocznie do centrali, natychmiast meldować.

Tekla czuwa- czuj, czuj, czuwaj.

Życzymy owocnych poszukiwań, aktywnego wypoczynku na łonie natury. Oddychajcie sobie pełną piersią z dala od miejskiego zgiełku. Powodzenia:)

Additional hints
You must be logged-in to see additional hints