Log in om de coördinaten te kunnen zien.
44x Gevonden
3x Niet gevonden
0 Opmerkingen
0 Volgers
Beoordeeld als: uitstekend
11 x Aanbevolen
Cache attributen
Beschrijving
PL
Moje ulubione miejsce spacerowe, nazywane potocznie „laskiem szkolnym”. Jest to las o powierzchni około 30 ha, przyległy do nowego cmentarza w Cieplicach.
Na tym terenie znajduje się kilka, pozwalających obejść cały las, ścieżek.
Jest kilka malowniczych formacji skalnych, od strony południowej roztacza się piękna panorama gór. Jest też tam źródełko z którego często okoliczni mieszkańcy biorą wodę.
Samochód można zostawić przy nowym cmentarzu albo od strony płd-wsch. Przy nowej stacji uzdatniania wody.
I oczywiście zachęcam do spaceru po całym Terytorium Komanczów, które kiedyś nazwałem spontanicznie pod wpływem książki Arturo Perez-Reverte.
Do kesza najlepiej podejść od strony cmentarza i po obejściu „morskiego oka” z prawej strony, znajdziemy ścieżkę, która prowadzi na szczyt gdzie znajduje się kesz.
Dla pierwszych trzech znalazców certyfikaty
Extra hints
Afbeeldingen
Logs:
44x
3x
0x