Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 600 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy
Musisz być zalogowany, by wpisywać się do logu i dokonywać operacji na skrzynce.
Spotkanie w Kotlinie Jeleniogórskiej - OP56E2
Spotkanie w Kotlinie Jeleniogórskiej
Właściciel: bechem
Lista uczestników
Zaloguj się, by zobaczyć współrzędne.
Wysokość: 462 m n.p.m.
 Województwo: Polska > dolnośląskie
Typ skrzynki: Wydarzenie
Wielkość: Bez pojemnika
Status: Zarchiwizowana
Czas: 24:00 h    Długość trasy: 5.00 km
Data rozpoczęcia wydarzenia: 01-09-2012
Data utworzenia: 14-08-2012
Data opublikowania: 15-08-2012
Ostatnio zmodyfikowano: 27-10-2012
9 Uczestniczyło
14 Będzie uczestniczyć
10 komentarze
watchers 3 obserwatorów
1 odwiedzających
5 x oceniona
Oceniona jako: znakomita
Musisz się zalogować,
aby zobaczyć współrzędne oraz
mapę lokalizacji skrzynki
Atrybuty skrzynki

Dostępna w określonych godzinach lub płatna  Dostępna tylko łodzią  Można zabrać dzieci  Zalecane szukanie nocą  Skrzynka niebezpieczna  Dostępna dla niepełnosprawnych  Dostępna rowerem  Potrzebna latarka  Wymagany dodatkowy sprzęt  Beacon - Garmin chirp  Letterbox  Potrzebny kompas  Szybka skrzynka  GeoHotel  Weź coś do pisania  Przyczepiona magnesem  Informacje zapisane w MP3  Offset cache  Dead Drop USB skrzynka  Benchmark - punkt geodezyjny  Scenariusz WIGO  Umiejscowiona na łonie natury, lasy, góry itp  Miejsce historyczne  Potrzebna łopatka  Dostępna tylko pieszo 

Zapoznaj się z opisem atrybutów OC.
Opis PL

Drodzy keszerowie z okolic i z daleka,


zapraszamy Was serdecznie na spotknie w centrum Kotliny Jeleniogórskiej. Spotkanie odbędzie się 1 września (sobota) w okolicy Wojcieszyc.

 

Krótko o programie spotkania:

 

godz. 12.

wszyscy organizatorzy publikują swoje nowe skrzynki (będzie ich przynajmniej 6) i ruszamy w teren. Zależnie od fantazji w/w lub liczby dzieci:)zdobycie wszystkich skrzynek powinno  zająć od 2 do 4 godzin. 

godz. 17.

zaczynamy integracyjną cześć spotkania. Organizatorzy zapewniają dach nad głową w razie deszczu, kiełbasę, ziemniaka oraz miejsce na rozbicie namiotu. 

Teraz trochę mniej formalnie i mniej krótko. Kim są w ogóle "organizatorzy". Jesteśmy keszerami z Kotliny Jeleniogórskiej. Każdy z nas zdobył trochę skrzynek, a niektórzy nawet jakąś założyli :). My to:

Od telefonu do telefonu zgdaliśmy się aby zorganizować większą imprezę. Spotkaliśmy się na piwku pod jelenigórskim ratuszem no i ruszamy! Każdy z nas zobowiązał się do założenia przynajmniej jednej skrzynki - czyli będzie nie mniej niż sześć skrzyneczek eventowych. Zrzucamy się na kiełbachę i ziemniory. Dogadaliśmy się z kołem łowieckim Muflon, które udostępnia nam miejsce na spotkanie.
 
Miejsce spotkania.

jest w miarę w centrum Kotliny Jeleniogórskiej. Dla przyjezdych z daleka może to być finał albo początek zdobywania licznych keszy w naszej okolicy. Jest to urokliwe miejsce w okolicy Wojcieszyc. Mamy do dyspozycji wiatę w razię deszu, która pomieści kilkadziesiąt osób. Na łące w okolicy można rozbić namioty.
 
Dojazd.

Dla zmotoryzowanych nie powinien być problemem. Da radę dojechać pod samo miejsce spotkania. Każdy z nas ma GPS, albo umie używać google maps.  Dla niezmotoryzowanych opcją jest skorzystanie z usług firmy RO-KO . Organizatorzy są zmotoryzowani i w razie potrzyby dołożą wszelkich starań, aby wszyscy dotrali na miejsce. Prosimy o zgłaszanie zapotrzebowania na dojazd z okolic Jeleniej Góry w komentarzach. Do samej Jeleniej Góry można dojechać PKSem, pociągiem lub za pośrednictwem innych przewoźników.
 
Nocleg.

Zapewniamy miejsce na namiot. Dołożymy wszelkim starań, aby ugościć tych, którzy nie chcą lub nie mogą spać pod namiotem. Tutaj również prośba o zgłaszanie zapotrzebowania na nocleg od tych, którzy go potrzebują. Ci którzy mogą ugościć keszerów z daleka w warunkach turystycznych (przynajmniej miejsce na karimatę i śpiwór) prośba o info na priv. Jeśli nie uda nam się sprostać zadaniu sparowania osób potrzebujących noclegu z tymi, którzy go mogą zaoferować postaramy się znaleźć najkorzystniejsze rozwiązanie.
 
Cichy PeEs.

Grono organizatorów nie jest jeszcze zamknięte. Jeśli chcesz wesperzeć tę inicjatywę poprzez założenie eventowej skrzynki, dorzucenie się do kiełbachy lub jeśli możesz przenocować kogoś, albo zapewnić dojazd w okolice spotkania - daj znać. 
Wszystkich organizatorów zapraszam do roboczej grupy : https://www.facebook.com/groups/404569289602597/
Ma ona charakter zamknięty i jednorazowy.  

 

Obrazki/zdjęcia
Miejsce spotkania
Miejsce spotkania - łąka