Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 600 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy
Musisz być zalogowany, by wpisywać się do logu i dokonywać operacji na skrzynce.
stats
Zobacz statystykę skrzynki
Special Forces : Evade And Escape - OP07BA
Właściciel: szym86
Zaloguj się, by zobaczyć współrzędne.
Wysokość: 44 m n.p.m.
 Województwo: Polska > kujawsko-pomorskie
Typ skrzynki: Tradycyjna
Wielkość: Bardzo duża
Status: Gotowa do szukania
Czas: 0:25 h    Długość trasy: 0.30 km
Data ukrycia: 02-03-2008
Data utworzenia: 27-09-2007
Data opublikowania: 02-03-2008
Ostatnio zmodyfikowano: 14-04-2013
79x znaleziona
0x nieznaleziona
5 komentarze
watchers 8 obserwatorów
62 odwiedzających
65 x oceniona
Oceniona jako: znakomita
28 x rekomendowana
Skrzynka rekomendowana przez: alex22, Arishia, baloniarz, Bas, Bolero, Chester, dannow, EjoHex Team, fafik28, Horyz, Iwona Radek, manwe11, natibul, Nefryt+, nooxes, PaulaPrzemek, redfox, sebstshi, seweryn, snp, tATO, Woj37, wolny, Wrzos, wuzet, zaboja, zyr, Żabik
Musisz się zalogować,
aby zobaczyć współrzędne oraz
mapę lokalizacji skrzynki
Atrybuty skrzynki

Można zabrać dzieci  Dostępna rowerem  Weź coś do pisania  Umiejscowiona na łonie natury, lasy, góry itp  Potrzebna łopatka 

Zapoznaj się z opisem atrybutów OC.
Opis PL
Sytuacja:
Wywiad donosi że wrogie siły założyły punkt dowodzenia w podtoruńskim lesie (w rejonie Przysieka), z którego przeprowadzają ataki na konwoje zaopatrzenia logistycznego oraz wypuszczają piesze patrole. Jest potwierdzone, że wróg posiada nieznany ładunek który przechowuje w miejscu o współrzędnych 018st30.9523'E 53st01.6214'N Pancerna, przystosowana do transportu materiałów niebezpiecznych skrzynia jest prawdopodobnie zakopana pomiędzy dwoma drzewami.
Misja:
Zgodnie z rozkazem FW143/08 oddział zidentyfikuje cel zanim napotka ewentualny opór. W przypadku kontaktu nie pozwolić wrogowi zniszczyć skrzyni przed pozytywnym zidentyfikowaniem zawartości. Należy pamiętać, że w takiej sytuacji, wróg będzie za wszelką cenę starał się uszkodzić ładunek. Atakować tylko potwierdzone pozycje wroga- nie zagrozić lokalnej ludności. Zgodnie z tym co donosi wywiad należy zminimalizować zniszczenia w lesie.
Wróg:
Niewielki, ale bardzo dobrze wyszkolony oddział (dodatkowo wspierany przez ciężki karabin maszynowy, SWD [karabin wyborowy produkcji radzieckiej] oraz wyrzutnię M 136 AT4); oddział zdolny sprawnie zareagować w czasie "t" wynoszącym 00:08 h. Identyfikacja celu musi nastąpić w czasie nie większym od 00:07 h licząc od chwili dotarcia grupy do wyznaczonego punktu.
Nasze siły:
Średnich rozmiarów oddział, wyposażony w wyspecjalizowany sprzęt (w tym tajny, prototypowy sprzęt nawigacyjny) i przeszkolony w prowadzeniu misji zwiadowczych, podlegający dowódcy zespołu ogniowego Alfa.
Teren:
Obiekt, który należy pozytywnie zidentyfikować znajduje się prawdopodobnie w odsłoniętym miejscu. Sprzęt wizyjny wskazuje na obszar pomiędzy dwoma drzewami. Wysoka trawa pozwala doczołgać się do ładunku pozostając niezauważonym. Pomoc pojazdów bojowych typu HEMTT (Heavy Expanded Mobile Tactical Truck) oraz wsparcia powietrznego jest niemożliwa z uwagi na charakter misji.


Uwaga: pojemnik ma uszkodzone zamknięcie. Szczegóły w komentarzu z 14 kwietnia 2013
Obrazki/zdjęcia
Poprzednia kryjówka
Lokalizacja aktualna - na linii pomiędzy drzewami
Widok ogólny na oba drzewa