Każdy cache powinniśmy traktować jak własny. I taka jest myśl przewodnia takiej skrzynki.
cytat z opengeowiki
"Dbaj o każdą skrzynkę jak o swoją własną! Nie bój się dołożyć ołówka czy wymienić worek strunowy - to wiele nie kosztuje, a zapewni skrzynce trwałość. Jeśli dziennik w skrzynce się skończył, albo zaraz się skończy to możesz dołożyć dodatkowy. Na poszukiwania skrzynek warto zabierać ze sobą zestaw naprawczy."
Oraz
"
Zestaw naprawczy to kilka przedmiotów noszonych przez geokeszera w czasie poszukiwań, które mogą przydać się w przypadku konieczności naprawy znalezionej skrzynki. Często zdarza się, że znaleziona skrzynka jest uszkodzona: zawartość zamokła, pudełko zostało przebite kujką lub torba foliowa porwała się. Typowo zestaw naprawczy zawiera torby foliowe, woreczki strunowe i nowy dziennik na wymianę, ołówek i temperówkę, na wypadek gdyby zabrakło ich w skrzynce. Przydać też mogą się gumki recepturki. Niektórzy noszą ze sobą na wszelki wypadek zapasowe pudełka, co oczywiście zajmuje trochę więcej miejsca.
Zawsze może jednak okazać się, że nie jesteśmy w stanie naprawić uszkodzonej skrzynki, wtedy pamiętajmy o tym, żeby poinformować o tym jej założyciela."
Cachem jest właśnie taki zestaw naprawczy
By zdobyć skrzynkę należy mnie spotkać na cachowaniu lub na spotkaniu i pokazać, że posiada się zestaw naprawczy zawierający
-loogbooki(jeden mikro, drugi większy)
-taśmę czarną(np. izolacyjna)
-pudełko micro(najlepiej ependorfka mała)
-woreczek strunowy
-ołówek i temperówkę
-dowolne urządzenie tnące (nożyczki albo nóż)
-sznurek lub żyłka
-worek czarny(taki na śmieci)
-pudełko ok. 1l(np. takie po lodach)