OC logo
Banner
Musisz być zalogowany, by wpisywać się do logu i dokonywać operacji na skrzynce.
Tradycyjna
difficulty terrain
stats
Zobacz statystykę skrzynki
Przeklęta Kuchnia - OP2C0B
Na opętanym miejscu...
Właściciel: Arkus96
compass Zaloguj się, by zobaczyć współrzędne. (WGS84)
altitude Wysokość: 249 m n.p.m.
location Województwo: Polska > śląskie
type Typ skrzynki: Tradycyjna
size Wielkość: Mała
status Status: Zarchiwizowana
hidden Data ukrycia: 26-08-2010
creation-date Data utworzenia: 27-08-2010
last-mod Ostatnio zmodyfikowano: 18-11-2014
znaleziona 121x znaleziona
nieznaleziona 2x nieznaleziona
komentarz 0 komentarze
watchers 4 obserwatorów
visits 5 odwiedzających
votes 83 x oceniona
score Oceniona jako: dobra
rekomendowana 1 x rekomendowana
Skrzynka rekomendowana przez: kudłaty97
Aby zobaczyć współrzędne oraz
mapę lokalizacji skrzynki,
musisz się zalogować.
attributes Atrybuty skrzynki

Zalecane szukanie nocą 

Zapoznaj się z opisem atrybutów OC. link
description Opis PL

Dodatkowe atrybuty skrzynki

Jest rok 1982. Za centrum Zabrza znajduje się biurowiec, który cieszy się zainteresowaniem wśród biznesmenów z całego kraju. Kilkadziesiąt metrów dalej jest malutka kuchnia, w której pracuje tylko dziesięć osób. Jej szefem jest prezes biura, niejaki Günter Deckel. Niewielu wiedziało, że znęca się nad kucharzami, którzy za swoją dobrze wykonaną prace dostawali nędzne wynagrodzenie.

13 sierpnia 1983 roku wchodząc do swojego biura Günter zastał swoją żonę całującą się z jednym z kucharzy. Dostał takiego szału, że ze wściekłości zamknął ich w piwnicy. Długo rozmyślał nad karą, którą im wymierzy i stwierdził, że ich ugotuje. Dla wielu wydaje się to śmieszne, ale  Günter był psychicznie chory. Pewnej nocy Deckel wyprowadził nieszczęśników z piwnicy na drugie piętro kuchni, gdzie czekał na nich ogromny kocioł. Najpierw dotkliwie pobił ofiary, a następnie wrzucił ich do kotła. Kucharz wraz z kobietą zginęli śmiercią tragiczną. Prezes jakby nic się nie stało udał się do swojego mieszkania na dziewiątym piętrze. W nocy dręczyły go koszmary, wydawało mu się, że widzi ofiary, a z kuchni było słychać tajemnicze dźwięki. Nie wytrzymał tego napięcia i postanowił popełnić samobójstwo wyskakując z okna. Zginął na miejscu.

Dwa tygodnie później pracownicy przyszli jak zawsze do biura. Jedna z kobiet pracująca na parterze słyszała dziwne dźwięki dochodzące z piwnicy. Postanowiła, że sprawdzi o co chodzi. Otwierając drzwi niespodziewanie wybuchł pożar, który szybko pochłonął cały budynek wraz z kuchnią. Na miejsce natychmiast zjawiła się straż pożarna oraz milicja. Im bardziej walczyli z pożarem, tym bardziej ten się rozprzestrzeniał. Niestety nikt nie przeżył katastrofy, a śledztwo w sprawie pożaru trwało długi czas. Do dziś nie wiadomo co było przyczyną tego incydentu. Kilka miesięcy później pewien bezdomny udał się do „przeklętej kuchni” w poszukiwaniu czegoś do jedzenia. Zdziwiony zauważył, że nie ma tam schodów na górne piętro.

W 2010 roku dwóch śmiałków wybrało się na miejsce katastrofy, aby zbadać teren. Jeden z nich zauważył dziwny przedmiot. Sprytnie go ukryli. Teraz twoja w tym głowa, by go odnaleźć. Uczestnicy wyprawy długo nie zapomną tego dnia…

Arkus96 & tydziśniegrasz

 

Dodatkowe informacje
Musisz być zalogowany, aby zobaczyć dodatkowe informacje.
Obrazki/zdjęcia
Spoiler
Wejście do kuchni
Kuchnia
Wpisy do logu: znaleziona 121x nieznaleziona 2x komentarz 0x Photo 1x Galeria Wszystkie wpisy