Już jest skrzynka o pętlach tramwajowych (tramwajowy mobilniak - OP9YAM), teraz czas na pętle autobusowe.
Skrzynkę możesz potraktować jako typowy tradycyjny ale też ją przenieść na inna pętle autobusowe na całym świecie.
Kesz jest też zarejestrowany w serwisie geokrety
Zasady przenoszenia:
Zasada 1. Dobrze się baw podczas szukania ; )
Zasada 2, Zabierz mnie jak najdalej stąd.
Zasada 3. Skrzynka NIE POWINNA BYĆ umieszczana pod kamerami (w polu ich widzenia).
Zasada 4. Ważne jest umieszczenie skrzynki najbliżej pętli jak się da, tak żeby nie kolidowała z innymi keszami, ale nie dalej niż 50m dalej od terenu.
Zasada 5. Opisz historię pętli. (informacji szukaj na przykład w Wikipedii) jak nie znajdziesz trudno po prostu jej nie napiszesz.
Zasada 6. Zrób zdjęcie ukrycia kesza, tak zwany spiler.
Zasada 7. Dodaj podróż skrytki w serwisie geokrety.org ( autobusowy mobilniak - OP9YBH ) informacje o tracking code po kontakcie ze mną (możesz zapisac w logbook-u).
Zasada 8. Po upływie około 7 dni przypomnie o skrzynce w twoim ekwipunku i dam dodatkowe CZTERY dni na przeniesienie jej.
Odwiedzne pętle:
Bydgoszcz: Wyzwolenia/styki, Glinki, Morska
I godzie dalej ją zaniesiecie?