Please log in to see the coordinates.
28x Found
0x Not found
0 notes
1 watchers
Rated as: Excellent
17 x recommended
Cache attributes
Description
PL
Pustelnik - rzeka w Zielonej Górze

Pustelnik - rzeka, a właściwie strumień, który w całości biegnie w Zielonej Górze. Od malowniczych meandrów na Wzgórzach Piastowskich, aż po tajemnicze ruiny młynów, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Zapraszamy na spacer brzegiem tej niegdyś bystrej rzeki.
Źródełko
Źródełko nad Pustelnikiem- kultowe miejsce dla zielonogórzan. Ze źródełka wypływa woda najczystsza, najzdrowsza, z najlepszym składem i mocami uzdrowieńczymi. Legendy głoszą, że wodę pobierały tu takie gwiazdy jak Krzysztof Ibisz, Beata Kozidrak i Arnold Schwarzenegger.
Gdzie jest Źródełko? Nad Pustelnikiem!
Przed Tobą strzałki- podążaj w kierunku przeciwnym niż wskazują strzałki a dotrzesz do źródełka (ok. 70 m).

Czy skorzystasz z supermocy wody źródełkowej- to Twoja decyzja. Ja zachęcam Cię do podjęcia skrzynki. Po pierwsze dlatego, że będziesz mieć +1 w statystykach, po drugie- z miejsca ukrycia jest fajny widok!
Skrzynka- sam logbook z pisadłem, w maskowaniu, ukryte leśnie. Delikatnie przesuń stronę tytułową w bok, nic na siłę.
Każdy, kto przybywa nad źródełko bez baniek jest podejrzany, więc albo weź ze sobą bańki, albo miej się na baczności!
Pictures
Log entries:
28x
0x
0x