Javascript jest wyłączona przez Twoją przeglądarkę lub używasz starej przeglądarki (IE6, IE7, IE8), która nie jest już obsługiwana. Strona nie będzie działać prawidłowo, lub jej funkcje zostaną znacząco ograniczone (nie będziesz mieć dostępu do większości funkcjonalności). Zalecamy skorzystanie z najnowszych przeglądarek. (FireFox, Chrome, Opera)
Województwo lubuskie składa się z 14 powiatów (12 "klasycznych" oraz 2 miast na prawach powiatu), funkcjonujących w obecnej formie od 1 stycznia 1999 roku. Wyjątkiem jest wydzielony "z opóźnieniem" z nowosolskiego powiat wschowski, który istnieje od 1 stycznia 2002 roku.
Podział województwa na powiaty obrazuje poniższa mapa:
A skoro mamy taki system to czemu nie wykorzystać go do stworzenia mobilniaków i przy okazji zachęcić was do odwiedzenia różnych zakątków województwa?