|
Śląska Świąteczna Ścieżka 2020/21 | ||
|
|||
Szczegóły GeoŚcieżki | |||
Mentor (?)![]() |
Bartek111 | ||
Zdobyta | 16 razy | ||
Punktacja | 82.19 punktów | ||
Liczba skrzynek | 13 (0 / 0 / 0) | ||
% skrzynek wymagany do zaliczenia GeoŚcieżki (WIS) | 100% ( Skrzynki) | ||
Typ GeoŚcieżki | Tematyczna | ||
Data publikacji | 06-01-2021 | ||
Założyciele | Marcello002 , Dallas , crazy_baby , ForgottenSilesia , descarado&kolorteczy , karwdo , norbinorek , unkas , Bartek111 , Tris , Zespół EŁ , ofen95 , Vataryna87 | ||
Opis GeoŚcieżki |
Śląska Świąteczna Ścieżka 2020/2021
Jest to geościeżka wyjątkowa, nie tylko w wymiarze czasu kiedy powstała - bo jak wiemy czas Świąt Bożego Narodzenia jest czasem magicznym - ale przede wszystkim, że łączy... nas keszerów z obszaru górnośląsko-zagłębiowskiego.
Każdy z keszy wchodzących w skład ścieżki jest wyjątkowy bo przedstawia w przeróżny sposób spojrzenie na świąteczne elementy i atrybuty oczami poszczególnych osób/teamów OC.
Wyjątkowość tej ścieżki polega również na jej krótkim żywocie i możliwość jej zdobycia jedynie przez
JEDEN MIESIĄC od daty jej publikacji, czyli do 5 LUTEGO 2021 r.
Dlatego należy się spieszyć :)
Zapraszamy wszystkich na poświąteczne wspomnienia z wyjątkowymi keszami w roli głównej !!!
Nadmieniamy, że ścieżka powstała na przykładzie łódzkiej ścieżki świątecznej a prowodyrem Ścieżek Świątecznych jest nasz super kolega JAsiek.
Skrzynki w ramach GeoŚcieżki Śląska Świąteczna Ścieżka 2020/21 |
|
Opinie i komentarze |