Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 600 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy

 Logs Finał [I♥PL]    {{found}} 51x {{not_found}} 0x {{log_note}} 8x Photo 1x Galerij  

658192 2012-08-02 11:03 Aanbeveling r00t7 (user activity10043) - Gevonden

Pomysł na wyjazd zrodził się jakoś na początku lipca. Z warszawy wyruszyliśmy w piątek 27 lipca z rana, na miejscu będąc około 13. Pierwszy keszyk znaleźliśmy około 16, a był nim Lelek. Po powrocie do ośrodka słyszę głos z ciemności: r00t r00t: okazało się iż na I love przyjechało kilka ekip i zrobiło nam się niezłe spotkanie. Jak to harpus zauważył zrobiło się spotkanie całkiem okazałe, gromadząc na raz kilku tysięczników, dwutysięczników, trzy i cztero też. Pawełki przeżyły istny najazd keszerów, którzy bądź to rozpoczynali przygodę bądź przyjechali kończyć.

Całość zajęła nam czas od 27.07 godzina 16:30 do 01.08 godzina 19:11. Teren momentami wymagający, momentami lajtowy.

Oogółem przejechane jakieś 110 km rowerkiem, oraz ponad 800km autem (licząc drogę z i do warszawy). Do rowerowania szczególnie polecam literkę I - jest tam na prawdę sporo ścieżek, zwłaszcza posiadacze vmapy powinni sobie poradzić. Ogółem vmapa miała źle naniesione ledwie ze 4-5 ścieżek (które lub to zarosły lub zostały zaorane)

Przez cały ten czas świetnie się bawiliśmy, znaleźliśmy kilka keszyków całkiem dla nas nowych i tu wyróżnię Gaz łupkowy i Ernesta Malinowskiego, a także dwa ORP dzieła miklobita.

Podczas leśnego szwędania się po śląsko-opolskim terenie udało się ustrzelić także keszyka nr 4000 i cieszę się że był to bardzo fajny keszyk - ORP Błyskawica !

Jajcarski to chyba najbardziej był Stańczyk. :)

Na pewno projekt ten jest świetnym uzupełnieniem PPL, za co autorom kłaniam się w pas i dziękuję za przygotowanie kolejnego ciekawego wyzwania.

Gwiazdkę przyznaję także za kesz finałowy - samo wkonanie na to zasługuje.

pozdrawiam i proszę o więcej ! :)