Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 1000 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy
Je moet ingelogd zijn om deze cache te loggen of te bewerken.
stats
Toon cache statistieken
[GM] Ćwir, ćwir - OP9AZB
Eigenaar: Hearty
Deze cache maakt deel uit van GeoPath!
Log in om de coördinaten te kunnen zien.
Hoogte: meter NAP
 Provincie: Polen > pomorskie
Cache soort: Onbekende Cache
Grootte: Micro
Status: Kan gezocht worden
Geplaatst op: 12-01-2021
Gemaakt op: 12-01-2021
Gepubliceerd op: 12-01-2021
Laatste verandering: 20-04-2021
72x Gevonden
0x Niet gevonden
1 Opmerkingen
watchers 2 Volgers
189 x Bekeken
40 x Gewaardeerd
Beoordeeld als: uitstekend
Om de coördinaten en de kaart te zien
van de caches
moet men ingelogd zijn
Cache attributen

Go geocaching with children  Recommended at night  Bike  Take special equipment  One-minute cache  Take something to write  Fixed by magnet 

Lees ook het Opencaching attributen beschrijving artikel.
Beschrijving PL

Kesz, którego założenie zaplanowałam od razu po tym, jak dowiedziałam się o powstaniu tego niezwykłego muralu.

 

Kolejny raz mamy do czynienia z inicjatywą Traffic Design Festival, a także Biennale Dizajn, jednak tu mural jest w wyjątkowej, przestrzennej odsłonie. Pełni funkcję nie tylko ozdobną (co niewątpliwie należy mu przyznać), ale także użytkową, mianowicie, oprócz wielkiego wizerunku starego drzewa na ścianie umieszczono funkcjonalne, gotowe do zamieszkania przez nasz rodzime gatunki (wróble, mazurki i sikorki)-budki dla ptaków. Projektantkami muralu są Małgorzata Gurowska i Joanna Ruszczyk. Oprócz samego projektu wyjątkowe w tym muralu jest to, iż jest to pierwszy raz, gdy Traffic Design przeniósł się spoza ścisłego centrum w inny rejon Gdyni.

Okolica ta jest mi znana z pracy, nigdy nie sądziłam, ze z własnej woli wybiorę się tam rowerem ;D Ulica, na której jest mural jest dość wysoko położona, nie mogłam jednak oprzeć się i założyłam tam kesza. Bardzo przypałowego kesza. Stąd zalecenie podejmowania nocą i trudność zadań na 3. Trudność terenu 3 dla tych, co wybiorą się rowerem, lub piechotą. Dodatkowym narzędziem będzie pęseta-może się przydać do wyjęcia logbooka.

 

O keszu: Jest to mikromagnetyk, umieszczony bardzo na widoku, mural jest na szkole, więc zapewne w najgorętszym okresie są tam tłumy. Sama o dziwo lubię takie kesze, jak najbliżej niczego nieświadomych ludzi. Kesza nie widać z żadnej strony, dlatego, o ile nikt nie spali miejscówki, jest on w miarę bezpieczny.

Kordy wskazują na mural. Kolejny raz warto się przyjrzeć i podziwiać, bo jest na czym zawiesić oko.

Następnie udaj się w lewo, do końca płotu i skręć w prawo, i idź wzdłuż niego aż aż do iglaka, który jako jedyny wtapia się w płot, okalając go na szerokość jednego przęsła. W prawym górnym rogu tego przęsła szukaj kesza, sięgnij łapką od góry za płot, uważaj na igiełki. Jeśli nie wiesz gdzie szukać-patrz spojler, żeby nie wzbudzać podejrzeń szukając zbyt długo!!!! Wokół mieszkają ludzie i choć kamer nie zauważyłam, to lepiej nie kusić losu.

 

Uważaj, żeby go nie upuścić, jeśli tak się jednak stanie i nie będzie się go dało odzyskać-daj znać, zrobię reaktywację. Nie reaktywuj samodzielnie.

Afbeeldingen
W rogu