Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 600 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy
Musisz być zalogowany, by wpisywać się do logu i dokonywać operacji na skrzynce.
XV Ogólnopolski Zlot Geokeszowy - OP9AYW
Zawady po raz kolejny
Właściciel: mangus i 27@
Lista uczestników
Zaloguj się, by zobaczyć współrzędne.
Wysokość: m n.p.m.
 Województwo: Polska > śląskie
Typ skrzynki: Wydarzenie
Wielkość: Bez pojemnika
Status: Zarchiwizowana
Data rozpoczęcia wydarzenia: 03-06-2021
Data utworzenia: 10-01-2021
Data opublikowania: 10-01-2021
Ostatnio zmodyfikowano: 03-08-2021
51 Uczestniczyło
54 Będzie uczestniczyć
10 komentarze
watchers 33 obserwatorów
485 odwiedzających
33 x oceniona
Oceniona jako: znakomita
Musisz się zalogować,
aby zobaczyć współrzędne oraz
mapę lokalizacji skrzynki
Atrybuty skrzynki

Dostępna w określonych godzinach lub płatna  Można zabrać dzieci  Zalecane szukanie nocą  Skrzynka niebezpieczna  Dostępna dla niepełnosprawnych  Dostępna rowerem  Wymagany dodatkowy sprzęt  Weź coś do pisania  Umiejscowiona na łonie natury, lasy, góry itp  Miejsce historyczne  Potrzebna łopatka  Dostępna tylko pieszo 

Zapoznaj się z opisem atrybutów OC.
Opis PL

 

XV Ogólnopolski Zlot Geokeszowy

 

logo

logo by ForgottenSilesia

 

Tak, tak to już piętnasta okazja do kolejnego letniego spotkania, na łonie natury i w miejscu gdzie czujemy się jak u siebie, gdzie nas dobrze znają i tolerują grupę wariatów latających po lesie za śniadaniówkami.

Termin 3,4,5,6 czerwiec 2021

Garść informacji dla stałych bywalców i nowych (mam nadzieję) uczestników:

 

Wersja spotkania jak zawsze otwarta:

- przyjeżdżasz kiedy chcesz, zostajesz ile chcesz,

- śpisz w aucie, w  namiocie lub domku i za to wnosisz opłatę -  spokojnie, koszty nie są wysokie a dla nas wynegocjuje jakąś promocję, a na pewno spróbuję,

- miejsce na ognisko, kawałek wiaty, sanitariaty - to wszystko będzie dostępne,

- kajaki - stały program - płatne (ale postaram się coś wynegocjować;)- o ilości chętnych muszę wiedzieć wcześniej

- być może będą dostępne rowery (to się okaże ) - sytuacja jak wyżej.

 

o ilości osób chętnych do skorzystania z miejsc noclegowych (domki) muszę wiedzieć wcześniej - konieczna rezerwacja,

o ilości osób chętnych na kajaki też muszę wiedzieć wcześniej.

!!!

Plan zlotu chyba się już zarysował - postaram się informować na bieżąco o wszelkich zmianach:

1. Wracamy do pewnego wydarzenie z przed kilku lat : czyli Pierwsza Pomoc w nowej odsłonie. Nie byłbym sobą gdybym nie skorzystał i wyedukował lub przypomniał kilku osobom jak postępować w szczególnych przypadkach.

Dla zainteresowanych przyspieszony kurs, z elementami których na zwykłym kursie nie zobaczycie. Certyfikat ze szkolenia będzie pełnoprawnym dokumentem potwierdzającym odbycie szkolenia z zakresu pierwszej pomocy.

2. Straż Pożarna nie będzie nam potrzebna, bo jeden strażak będzie z nami i zadeklarował, że chętnie coś podpali, by potem móc to zgasić, a już na pewno pokaże jak zrobić to efektywnie, na co uważać, a czego bezwzględnie się wystrzegać.

3. Po części edukacyjnej przewidziana jest rywalizacja, czyli mały tor przeszkód do pokonania na czas.  Dla najlepszych przewidziane nagrody (mam nadzieję cenne).

4. Po zmaganiach sportowych zapraszam wszystkich na total chill czyli klasycznie ognisko, żywienie we własnym zakresie - sponsor nie udźwignie wszystkich kosztów, napoje wszelakie również we własnym zakresie. Liczę na obecność naszej umuzykalnionej ekipy (Rubin, ForgottenSilesia) by miał kto przygrywać (ja nie czuję się jeszcze na siłach) do wspólnego "darcia mordy" do późnych godzin nocnych.

Dostępne będą owny : OP90KG, OP88CE i coś na powyższą okoliczność. Jeżeli masz owna, lub  chcesz takiego założyć - bierz koniecznie na zlot.

Przez cały czas zlotu zapewniamy wam opiekę medyczną ratownik/pielęgniarka ;)

!!!

AKTUALIZACJA INFORMACJI

Niestety nie mamy zbyt wielu dostępnych miejsc noclegowych pod dachem, a wiem, że są osoby które takowy preferują priorytetowo. W związku z tym jest możliwość wynajęcia na czas zlotu pokoi w zaprzyjaźnionym miejscu : 

Rębielice Królewskie- Pani Ewa  - 692 931 425

Na hasło : ZLOT BOŻE CIAŁO  

Oferta czasowa - potwierdzenie noclegu maksymalnie do 3 maja  - po tym czasie , nie gwarantuje się wolnych miejsc i zostają do dyspozycji okoliczne kwatery. 


AKTUALIZACJA 18.05

Kajaki: Główny spływ górnego lub dolnego odcinka (do wyboru) ustawiamy na sobotę rano (8:00-9:00)- będzie wtedy dostępna większa ilość kajaków.

Jeżeli ktoś jest zainteresowany spływem w piątek - muszę mieć potwierdzenie na 100% że bierze kajak. Pamiętajmy, że mamy kajaki 2-osobowe.

Informacje kto i kiedy chce płynąć podrzućcie proszę w wiadomości przez profil. Przyznaje, ze trochę się już pogubiłem i nie chcę, żeby ktoś czuł się poszkodowany.

-------------------------------------------------------------------------------------------

Pytacie kiedy będzie kulminacyjny dzień zlotu?

Oczywiście sobota, z uwagi na to, że nie każdy ma możliwość przyjechać na wszystkie dni. Od godziny 15:00 no może 16:00 zaczynamy "obchody" XV lecia.Plan powyżej.

Oficjalna wersja dla służb : spotykamy się na szkoleniu.

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktualizacja 31.05.2021

 

1. Plan nie ulega zmianie.

2. Kajaki śnią mi się już po nocach - mamy sporo zarezerwowane i wierze, że wszystkim starczy, bo "zapotrzebowanie" spływa od was cały czas, a pamiętać trzeba, że to długi weekend, zniesienie obostrzeń i w okolicy nie uświadczysz już wolnego kajaka - sajmon z ojcem już stają na rzęsach. 

3. W ośrodku duże zmiany infrastruktury, ale zdecydowanie na plus. Będziemy mieli do dyspozycja sanitariaty, prysznice i kuchnię polową do własnej dyspozycji (wszystko nówka) plus sporą wiatę ze stołami i ławkami.

!!! WAŻNE!!!

Kto był to wie, kto nie był to bezwzględny zakaz zjeżdżania autem na dół na pole namiotowe - wypakowujemy się na górze i znosimy rzeczy na dół.

Będzie nas sporo - jest jeszcze jedna duża grupa - pole namiotowe zajmujemy w linii od zjazdu, do rzeki po lewej stronie. Auta na ośrodku tylko te, w których ktoś będzie spał (postaram się Was sensownie poustawiać), reszta na parkingu naprzeciw, lub wzdłuż jezdni (ruch jest niewielki). Będzie dodatkowe miejsce wyznaczone przez Sajmona do parkowania samochodów.

 

Gdyby mnie nie był na miejscu (muszę zamontować małe co nieco- głównie czwartek) dzwońcie proszę. Mój numer w profilu, będzie też kartka w widocznym miejscu przy wejściu - postaram się pokazać jak najszybciej i rozwiązać wszelkie problemy loggistyczne.

 

Wierzę, że żadnych zmian już nie będzie i widzimy się wszyscy już w czwartek, albo piątek, ale na pewno w sobotę - przybywajcie, myślę, że warto.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

COVID jest ciągle obecny i nie wiadomo co będzie do czasu zlotu - mam nadzieję do zobaczenia.

 

mangus i 27@ + swoje 3 grosze dokładają : gagu, palinq, norbinorek, słabakinia

Dodatkowe informacje
Musisz być zalogowany, aby zobaczyć dodatkowe informacje.
Obrazki/zdjęcia
logo kwadrat