Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 1000 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy
Musisz być zalogowany, by wpisywać się do logu i dokonywać operacji na skrzynce.
stats
Zobacz statystykę skrzynki
Stadion Narodowy - OP897G
Księga pamiątkowa na Stadionie Narodowym w Warszawie
Właściciel: Jażdżu
Zaloguj się, by zobaczyć współrzędne.
Wysokość: 90 m n.p.m.
 Województwo: Polska > mazowieckie
Typ skrzynki: Nietypowa
Wielkość: Normalna
Status: Zarchiwizowana
Data ukrycia: 08-05-2015
Data utworzenia: 13-05-2015
Data opublikowania: 13-05-2015
Ostatnio zmodyfikowano: 26-11-2018
64x znaleziona
4x nieznaleziona
5 komentarze
watchers 5 obserwatorów
85 odwiedzających
50 x oceniona
Oceniona jako: dobra
Musisz się zalogować,
aby zobaczyć współrzędne oraz
mapę lokalizacji skrzynki
Atrybuty skrzynki

Dostępna w określonych godzinach lub płatna  Można zabrać dzieci  Dostępna dla niepełnosprawnych  Wymagany dodatkowy sprzęt  Szybka skrzynka  Weź coś do pisania  Dostępna tylko pieszo 

Zapoznaj się z opisem atrybutów OC.
Opis PL

Stadion Narodowy w Warszawie wybudowany został na Mistrzostwa Europy w piłce nożnej EURO2012. Od czasu jego powstania (29. 01. 2012) odbywają się na nim różnorodne imprezy sportowe, kulturalne czy też rozrywkowe. Są to m. in. mecze piłkarskie, koncerty, wystawy, mecz siatkówki, Memoriał Kamili Skolimowskiej, rekolekcje, które prowadził John Baptist Bashobora, a także Top Gear Live z Jeremy'm Clarkson'em, Richard'em Hammond'em, James'em May'em.

Stadion można również zwiedzać w czasie, gdy nie odbywają się na nim żadne imprezy. Dla zwiedzających indywidualnych oraz grup zorganizowanych zostały przygotowane trasy tematyczne  (historyczna, ekskluzywna, piłkarza) po stadionie. Można również wejść na punkt widokowy na górnej trybunie stadionu.

Stadion jest otwarty dla wszystkich przez 7 dni w tygodniu, cennik oraz godziny otwarcia stadionu można sprawdzić na stronie internetowej http://www.stadionnarodowy.org.pl.

Co do samej skrzynki, typ nietypowy, ponieważ nie posiada ona pojemnika tylko sam logbook, którym jest Księga Pamiątkowa. Znajduje się ona w recepcji głównej stadionu i jest wystawiona na ladzie, można tam także zakupić bilety, aby zwiedzić stadion. Po zrobieniu wpisu nicku w księdze, należy zrobić zdjęcie swojego autografu i dołączyć do wpisu do logu na stronie. Aby zaliczyć skrzynkę, nie trzeba ponosić żadnych kosztów związanych z wejściem na stadion, dopiero samo zwiedzanie jest płatne.

Wpisy bez zdjęć będą usuwane. Na dołączenie zdjęcia do logu czekam maksymalnie tydzień od wpisu na stronie, gdyż nie każdy może dodać zdjęcie zaraz po znalezieniu. Jeśli ktoś wie, że nie zmieści się w terminie proszę o wiadomość na priv.

Obrazki/zdjęcia
Wejście do recepcji
skrzynka na ladzie
pierwsza strona
mój wpis