Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 1000 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy
Musisz być zalogowany, by wpisywać się do logu i dokonywać operacji na skrzynce.
stats
Zobacz statystykę skrzynki
Syrenka ze Spacerowej - OP871X
Właściciel: PeCha
Zaloguj się, by zobaczyć współrzędne.
Wysokość: 93 m n.p.m.
 Województwo: Polska > mazowieckie
Typ skrzynki: Tradycyjna
Wielkość: Mała
Status: Zarchiwizowana
Data ukrycia: 11-02-2015
Data utworzenia: 10-02-2015
Data opublikowania: 11-02-2015
Ostatnio zmodyfikowano: 01-11-2015
35x znaleziona
0x nieznaleziona
5 komentarze
watchers 3 obserwatorów
3 odwiedzających
23 x oceniona
Oceniona jako: dobra
Musisz się zalogować,
aby zobaczyć współrzędne oraz
mapę lokalizacji skrzynki
Atrybuty skrzynki

Można zabrać dzieci  Dostępna dla niepełnosprawnych  Dostępna rowerem  Szybka skrzynka  Przyczepiona magnesem 

Zapoznaj się z opisem atrybutów OC.
Opis PL

Fuzi rozpoczął swoją zabawę z ulicą i graffiti pod koniec lat 80 w Paryżu, więc wtedy kiedy większość warszawskiej sceny sikała w majtki, a reszta słuchała Modern Talking.

Wychowany na Subway Art, rozwijał swój stricte paryski styl na North Line by w połowie lat 90 opanować ją w stu procentach. Wtedy stwierdził, że tzw. "styl", równe linie i wyśrubowane proporcje liter to nic w porównaniu z instynktem i surową ekspresją. Wtedy spotkał takich writerów jak VANS, SALO, KILO i GAZ. Tak powstało crew UV (ULTRA VIOLENT) działające jako grupa przyjaciół i writerów do dziś. Mniej więcej w tym samym czasie FUZI dołączył również do TPK (THE PSYCOPATH KILLAZ). Ich szalony lifestyle i nieziemskie historie wkrótce były na ustach całej paryskiej sceny a niedługo później również głośno było o UV w Europie.

Przez kolejne lata szlifował swój ignorancki styl sprowadzając graffiti do tego co jest jego esencją i przywracając dobre imię wandalizmowi w surowej formie. Ignorant Style, który FUZI od dawna pielęgnuje na początki XXI wieku zaczął zataczać coraz szersze kręgi i wywierać wpływ na writerów z całego świata. Brudne, koślawe style możemy spotkać w każdej części Europy i z całą pewnością możemy stwierdzić, że jest to najważniejszy obecnie kierunek w graffiti tak jak kiedyś Wildstyle.

Po przeprowadzce na południe Francji swoje graff skille uzupełnił o kickboxing i self-publishing. Spisywał historie z jardów i ulic by wydać je w publikacji Ma Linge w 2010. Jednocześnie zaczął skupiać się na rysunku czy fotografii co poskutkowało zaproszeniami od galerii w Berlinie, Oslo czy Amsterdamie. Wkrótce potem nauczył się tatuażu a ignorant style w połączeniu z brzęczącą maszynką i parakryminalną historią FUZIego dał niesamowity efekt świeżości i coś czego na scenie tatuażu dawno nie było. FUZI nie pracuje w studio. Robi dziary na dworze, w tunelach metra, na dachach czy po prostu w galeriach. Osiągnął tym samym coś co niewielu się udało - zostawia swoje imię, swoje tagi na ciele writerów, artystów czy ludzi mody. Łatwość przyswajania technik pozwoliła mu opanować również sitodruk, co poskutkowało linią ciuchów IGNORANT PEOPLE.

Mural powstał 16 lipca 2013 r.

Skrzyneczka to 100ml pojemnik ukryty na koordach. W środku znajduje się logbook, ołówek, certyfikaty dla 10 pierwszych znalazców i kilka kuponów do MacDonalda ważnych do 3.03.2015 r.

W związku z tym, że "może być mokro" bardzo proszę o DOKŁADNE zamknięcie strunówek, szczególnie tej dużej, i odłożenie na miejsce zamknięciem (strunówki) DO DOŁU! Niech kolejni Keszerzy też mają przyjemność z odnalezienia SUCHEGO kesza.

 

Serwis 06-07-2015r.

Zmiana pojemnika. Teraz już nic nie powinno przemakać. W środku logbook i ołówek. Postarajcie się odkładać głębiej. Ostatnio była zupełnie na wierzchu.

 

Serwis 10-09-2015 r.

Pojemnik i miejsce ukrycia takie samo, zmienione mocowanie.

 

Archiwizacja 1-11-2015 r.

W związku z usunięciem muralu ze ściany zmuszony jestem archiwizować skrzynkę.

Gratuluję znalazcom, współczując jednocześnie tym, którzy mogą teraz Syrenkę jedynie na zdjęciach podziwiać.

 

Dodatkowe informacje
Musisz być zalogowany, aby zobaczyć dodatkowe informacje.
Obrazki/zdjęcia
Mural