Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 600 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy
Musisz być zalogowany, by wpisywać się do logu i dokonywać operacji na skrzynce.
stats
Zobacz statystykę skrzynki
Rondo Centralne - OP73EA
Hydro-rondo dla dobrej zabawy!
Właściciel: kawior&jardo
Zaloguj się, by zobaczyć współrzędne.
Wysokość: 124 m n.p.m.
 Województwo: Polska > dolnośląskie
Typ skrzynki: Tradycyjna
Wielkość: Mała
Status: Zarchiwizowana
Data ukrycia: 20-10-2013
Data utworzenia: 20-10-2013
Data opublikowania: 20-10-2013
Ostatnio zmodyfikowano: 11-04-2015
68x znaleziona
5x nieznaleziona
2 komentarze
watchers 6 obserwatorów
7 odwiedzających
56 x oceniona
Oceniona jako: znakomita
13 x rekomendowana
Skrzynka rekomendowana przez: anielka025, atena.pl, djcrazyfrog499, Efedryna, Kreda, kx44, martuś, mieszko, mummmin, r00t7, Tati, wobar, xlud
Musisz się zalogować,
aby zobaczyć współrzędne oraz
mapę lokalizacji skrzynki
Atrybuty skrzynki

Można zabrać dzieci  Dostępna dla niepełnosprawnych  Szybka skrzynka  Weź coś do pisania  Miejsce historyczne  Dostępna tylko pieszo 

Zapoznaj się z opisem atrybutów OC.
Opis PL
W związku ze zbliżającym się naszym i Lenserkowym spotkaniem, wypościliśmy, małą serie miejsko-wiejskich keszy. Nie tylko wypościliśmy.:)My dla Was, i dobrej zabawy przebudowaliśmy całe centrum miasta. Niektórych zadziwi fakt, że w naszym kochanym mieście powstaje tyle nowych rond. Czego to się nie robi, dla bezpieczeństwa w ruchu pieszym i ulicznym.
Oto pierwsze i najpiękniejsze naszym zdaniem Rondo Centralne. Najlepsze jest, że powstało ono w nocy. Nad ranem większość mieszkańców Wrocławia nie wiedziała jak odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Co prawda brakuje tam jeszcze palmy na środku wysepki, ale bez przesady troszkę zieleni jest.
Największą atrakcją tego miejsca jest słynna fontanna zbudowana ze szklanych płyt. Każdy uczestnik ruchu może tu nieco ostudzić swoją gorącom głowę. Mamy nadzieję, że miejsce stanie się symbolem Wrocławia i prawdziwą atrakcją turystyczna.
My budowniczowie tego ronda informujemy, że poszukiwania skrzynek, czynisz na własną odpowiedzialność. Założyciele nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za twoje działanie. Ty i tylko ty jesteś za siebie odpowiedzialny. Nie rób niczego na siłę. Nie dopuszczaj się aktów wandalizmu, gdyż kesz umieszczony jest 20 metrów od siedziby Straży Miejskiej. Jeśli poszukiwania skrzynki spowodowały przegrzanie Twoich styków, usiądź na ławeczce, odpocznij, porozglądaj się czy nie jesteś śledzony przez policję, straż miejską lub pracowników "Transformers" i podejmij wreszcie tego kesza.
Informujemy że założyciele ufundowali piękny certyfikat, lub wizytę w Wydziale Ruchu Drogowego we Wrocławiu, lub jeden nocleg na Izbie Wytrzeźwień, lub dwa bilety na "Wieczorek poetycko-recytatorski" wielkiego naszego poety:). Ewentualnie mały rondelek. Nagroda czeka na poszukiwacza który jako pierwszy odnajdzie największa ilość nowych rond miasta. Będzie on miał prawo wyboru. Ponadto informujemy ze codziennie, aż do piątku, pojawiać się będą nowe ronda w naszym mieście. Czasami więcej niż jedno.
Dodatkowe informacje
Musisz być zalogowany, aby zobaczyć dodatkowe informacje.