Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 600 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy
Musisz być zalogowany, by wpisywać się do logu i dokonywać operacji na skrzynce.
stats
Skrzynka nie ma jeszcze statystyki
Widok na Railay Beach - OP8Y4Y
Jak z tajlandzkiej pocztówki
Właściciel: crazy_baby
Zaloguj się, by zobaczyć współrzędne.
Wysokość: 90 m n.p.m.
 Województwo: ? > ?
Typ skrzynki: Nietypowa
Wielkość: Mała
Status: Gotowa do szukania
Data ukrycia: 22-03-2018
Data utworzenia: 04-02-2019
Data opublikowania: 07-02-2019
Ostatnio zmodyfikowano: 07-02-2019
0x znaleziona
0x nieznaleziona
0 komentarze
watchers 0 obserwatorów
15 odwiedzających
0 x oceniona
Oceniona jako: b.d.
Musisz się zalogować,
aby zobaczyć współrzędne oraz
mapę lokalizacji skrzynki
Atrybuty skrzynki

Szybka skrzynka  Można zabrać dzieci  Weź coś do pisania  Umiejscowiona na łonie natury, lasy, góry itp  Dostępna tylko pieszo  Dostępna tylko łodzią  Skrzynka niebezpieczna 

Zapoznaj się z opisem atrybutów OC.
Opis PL

Railay Beach ukryta jest pomiędzy wysokimi klifami i gęstą dżunglą. Można się na nią tylko dostać jedną z tradycyjnych łódek jakich pełno jest na tajskich plażach. Ponieważ nie ma tutaj ani dróg, a zatem nie ma też samochodów i skuterów, przebywając na Railay ma się wrażenie, że jest się na wyspie. Plaża dzieli się na dwie główne części:

  • Zachodnia Railay to główna plaża w okolicy, która słynie z krystalicznie czystej wody i z otaczających ją klifów. Jest to też główne wejście do Walking Street – prowizorycznej, małej ulicy, gdzie znaleźć można sklepy z pamiątkami i sporo knajp z tanim, tajskim jedzeniem.
  • Wschodnia Railay oddalona jest od jej poprzedniczki około 5 minut piechotą. Tutaj nie znajdziesz miejsca do wylegiwanie się na piasku, ale jeśli masz ochotę na wydanie trochę więcej na jedzenie i zakwaterowanie, to ta część na pewno ci się spodoba. Wschodnia Railay jest również przyjemnym miejscem na spacery.

źródło: https://www.theblondtravels.com

Warto spędzić tu kilka dni a podczas nich można plażować, pić mleko prosto z kokosa, smakować świeżych owoców morza, pływać, kajakować w okół skałek zanurzonych w morzu, snurkować ale też cieszyć się wspinaczką skałkową od której słynie niewątpliwie to miejsce.

Dla dodatkowej adrenaliny zapraszamy na wspinaczkę do laguny ukrytej między skałami. Początek trasy do punkt widokowego i laguny oznaczone jest znakami. Nie ma tam schodów a na trasę warto zamienić japonki na normalne buty lub zapinane sandałki. Po drodze w górę wybrudzicie się na czerwono od ziemi i konarów ale na górze roztacza się niezły widok na obie plaże Railay. Kierując się dalej w stronę laguny będziecie mijać na płaskim terenie ogromne drzewo charakterystyczne zarówno dla Tajlandii czy Malezjii, to przy nim ukryliśmy kesza o ile deszcze go nie wymyły powinien on tam nadal być. Dalsza trasa na lagunę jest nieco niebezpieczna więc sami musicie podjąc decyzję czy warto...

Kesza założyliśmy rok temu ale nie było czasu na jego publikację, stąd nie mamy pewności czy nadal tam jest, ale jeśli go nie ma to nie ma problemu, żeby znalazca właściwego miejsca ukrycia zrobił reaktywacje wraz z podesłaniem fotki potwierdzającej obecność. Chodzi o pokazanie miejsca, zaprowadzenie was tutaj a nie o sam pojemnik.

Jeśli ktoś będzie na miejscu i nie znajdzie a reaktywacji nie będzie chciał robić to usuniemy go z zasobów keszy.

Dodatkowe informacje
Musisz być zalogowany, aby zobaczyć dodatkowe informacje.
Obrazki/zdjęcia
Railay Beach
z punktu widokowego..
tego drzewa szukasz
właśnie tu
Wpisy do logu: znaleziona 0x nieznaleziona 0x komentarz 0x