OC logo
Użytkownik / e-mail:   Hasło:   
Banner
Musisz być zalogowany, by wpisywać się do logu i dokonywać operacji na skrzynce.
Skrzynka nietypowa
difficulty terrain
stats
Zobacz statystykę skrzynki
Chatka Włóczykija - OP55C8
Baza GK
Właściciel: N.A.
compass Zaloguj się, by zobaczyć współrzędne. (WGS84)
altitude Wysokość: 199 m n.p.m.
location Województwo: Polska > podkarpackie
type Typ skrzynki: Skrzynka nietypowa
size Wielkość: Normalna
status Status: Zarchiwizowana
time Czas: 0:15 h    wayTo Długość trasy: b.d.
hidden Data ukrycia: 30-07-2012
creation-date Data utworzenia: 30-07-2012
last-mod Ostatnio zmodyfikowano: 08-04-2013
znaleziona 6x znaleziona
nieznaleziona 1x nieznaleziona
komentarz 1 komentarze
watchers 3 obserwatorów
visits 1 odwiedzających
votes 5 x oceniona
score Oceniona jako: znakomita
rekomendowana 3 x rekomendowana
Skrzynka rekomendowana przez: hadi, Picek, suzana
Aby zobaczyć współrzędne oraz
mapę lokalizacji skrzynki,
musisz się zalogować.
attributes Atrybuty skrzynki

Można zabrać dzieci  GeoHotel  Umiejscowiona na łonie natury, lasy, góry itp  Dostępna tylko pieszo 

Zapoznaj się z opisem atrybutów OC. link
description Opis PL

Miejsce:

Skrzyneczka z przymrużeniem oka, posiada zasadniczo trzy cele: jest bazą dla GK Włóczykija, jest ciekawa (mam nadzieję) do szukania i ostatecznie jest też hotelem geokretów. Znajduje się wprawdzie w pobliżu nasypu przeciwpowodziowego, ale domniemam, że ani ja nie chcę o nim pisać, ani wy nie chcecie tego czytać, więc ograniczę się do stwierdzenia: jaki wał jest, każdy widzi. Po podjęciu kesza zapraszam na spacer wałem w kierunku ul. Ciepłowniczej w celu zweryfikowania ;].

Dojazd:

 Od ulicy Ciepłowniczej skręcamy w gruntową (szutrową) drogę pomiędzy ogrodzeniami ogrodów działkowych „Zelmerowiec” i „Kolejarz” (obydwa są zielone). Przed nasypem kolejowym jest mini-parking; zmotoryzowani mogą zostawić tam samochód. Następnie skręcamy w prawo – droga jest dość wyboista, dlatego radzę udać się tam pieszo.

Od ulicy Rzecha skręcamy w Spółdzielczą i jedziemy wzdłuż ogrodzenia „Zelmerowca” aż do płotu „Kolejarza” i opisanego wcześniej „mini-parkingu”. Dalej postępujemy w sposób analogiczny, tylko zamiast skręcać w prawo, idziemy, oczywiście, prosto.

Kesz:

Współrzędne wskazują miejsce, z którego rozpoczynamy poszukiwania. Miejsce bytowania skrzynki zna tylko GK6313 Muminek. Na etykietce znajdują się wskazówki dojścia do kesza. Samo miejsce ukrycia jest oczywiste i nie wymaga podpowiedzi.

Skrzynkę można podejmować o każdej porze dnia i nocy, odradzam tylko sobotę, gdyż dużo osób chodzi w tę okolicę na ryby. W trakcie zakładania skrzynki zaczęły się roboty przy torach i usypano podjazd, ale nie utrudnia to w znaczący sposób podjęcia kesza. Zalecam tylko ostrożność, bo w godzinach pracy robotnicy lubią wyjść sobie na papierosa w pobliże skrzynki.

W środku logbook, ołówek, temperówka, pudełko na geokrety (chyba nie trzeba pisać, że te rzeczy nie są na wymianę), certyfikaty dla trzech pierwszych zdobywców (po trzy certyfikaty każdego rodzaju - nawet jeśli to za dużo, należy wziąść wszystkie) i fanty.

Proszę o racjonalne wymiany przedmiotów i nie ogołocenie skrzynki ze wszystkich kretów naraz; jedna z funkcji hotelu polega na tym, żeby ktoś, kto będzie w najbliższym czasie wyjeżdżał, mógł zawsze zabrać sobie nadliczbowego podróżnika ;]. Postaram się też jak najczęściej wrzucać tam nowe krety i mam nadzieję, że mi w tym pomożecie.

Życzę miłych poszukiwań i proszę o wszelakie uwagi we wpisach do logu, gdyż jest to moja pierwsza skrzynka.

12.00 Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

Na etykietce znajdują się wskazówki i prawidłowe współrzędne. Samo miejsce ukrycia jest oczywiste i nie wymaga podpowiedzi.

W środku logbook, ołówek, temperówka, pudełko na geokrety (chyba nie trzeba pisać, że te rzeczy nie są na wymianę), certyfikaty dla trzech pierwszych zdobywców i fanty.

Proszę o racjonalne wymiany przedmiotów i nie ogołocenie skrzynki ze wszystkich kretów naraz; jedna z funkcji hotelu polega na tym, żeby ktoś, kto będzie w najbliższym czasie wyjeżdżał, mógł zawsze zabrać sobie nadliczbowego podróżnika ;]. Postaram się też jak najczęściej wrzucać tam nowe krety i mam nadzieję, że mi w tym pomożecie.

Życzę miłych poszukiwań i proszę o wszelakie uwagi we wpisach do logu, gdyż jest to moja pierwsza skrzynka.

travelbug Geokrety

geokret  A03 MsMajor - Całkowity dystans: 0 km
geokret  A04 Zhalia&Dante - Całkowity dystans: 0 km
geokret  Zły Ptaszek - Całkowity dystans: 0 km