OC logo
Banner
Musisz być zalogowany, by wpisywać się do logu i dokonywać operacji na skrzynce.
Tradycyjna
difficulty terrain
stats
Zobacz statystykę skrzynki
Park Centralny - OP4C68
Właściciel: MardoQ
compass Zaloguj się, by zobaczyć współrzędne. (WGS84)
altitude Wysokość: 236 m n.p.m.
location Województwo: Polska > dolnośląskie
type Typ skrzynki: Tradycyjna
size Wielkość: Mała
status Status: Zarchiwizowana
hidden Data ukrycia: 09-04-2012
creation-date Data utworzenia: 09-04-2012
last-mod Ostatnio zmodyfikowano: 01-06-2013
znaleziona 49x znaleziona
nieznaleziona 4x nieznaleziona
komentarz 0 komentarze
watchers 1 obserwatorów
visits 1 odwiedzających
votes 25 x oceniona
score Oceniona jako: dobra
Aby zobaczyć współrzędne oraz
mapę lokalizacji skrzynki,
musisz się zalogować.
attributes Atrybuty skrzynki

Szybka skrzynka  Można zabrać dzieci  Dostępna dla niepełnosprawnych  Umiejscowiona na łonie natury, lasy, góry itp  Dostępna rowerem 

Zapoznaj się z opisem atrybutów OC. link
description Opis PL
PL POLISH DESCRIPTION
Dodatkowe atrybuty skrzynki

CACHE:

Pudełko 150ml szukaj nisko pod podanymi współrzędnymi

MIEJSCE:

Park Centralny został utworzony w miejsce Wystawy Przemysłu i Rzemiosła, która trwała od maja do września i przyciągnęła 700 wystawców z całych Niemiec. Wówczas wybudowano kanał Młynówki, powstała przystań z łódkami, okazały most, dziesiątki pawilonów. Te ostatnie wyburzono, pozostawiając halę sportową z boiskiem. Powstały szerokie, wysypane białym żwirem alejki, altany, ogród różany i skalniak z egzotycznymi roślinami. Park ten znajduje się na południe od ścisłego centrum miasta pomiędzy dzielnicami Kraszowice i Osiedlem Słowiańskim. Zajmuje powierzchnię 9 ha. Na terenie tego parku znajduje się hala sportowa z 1916 roku, która wybudowana została na miejscu poprzedniej wybudowanej tutaj w 1876 roku, obok jest kopiec na którym stała rzeźba Światowida. Przez obszar parku Centralnego przepływa Witoszówka która tworzy tutaj dwa urocze zbiorniki wodne. Z małej architektury na uwagę zasługuje fontanna parkowa umieszczona w centralnej jego części (a raczej zasypana jej właściwa niecka). Znajdują się też tutaj żelbetonowy most który wybudowany został w 1911 roku oraz pomnik kowala Wielanda z 1922 roku. Most posiada długość 26 m. Spośród licznej roślinności występującej w parku na uwagę zasługują lipy drobnolistne, białe akacje, klony zwyczajne, buki, brzozy, cisy, wierzby białe, kasztanowce czerwone, topole włoskie, jawory, graby pospolite.
Więcej na http://swidnica24.pl/wydarzenia/park-centralny-znany-i-nieznany/

Park Centralny został utworzony w miejsce Wystawy Przemysłu i Rzemiosła, która trwała od maja do września i przyciągnęła 700 wystawców z całych Niemiec. Wówczas wybudowano kanał Młynówki, powstała przystań z łódkami, okazały most, dziesiątki pawilonów. Te ostatnie wyburzono, pozostawiając halę sportową z boiskiem. Powstały szerokie, wysypane białym żwirem alejki, altany, ogród różany i skalniak z egzotycznymi roślinami.

Park ten znajduje się na południe od ścisłego centrum miasta pomiędzy dzielnicami Kraszowice i Osiedlem Słowiańskim. Zajmuje powierzchnię 9 ha. Na terenie tego parku znajduje się hala sportowa z 1916 roku, która wybudowana została na miejscu poprzedniej wybudowanej tutaj w 1876 roku, obok jest kopiec na którym stała rzeźba Światowida. Przez obszar parku Centralnego przepływa Witoszówka która tworzy tutaj dwa urocze zbiorniki wodne. Z małej architektury na uwagę zasługuje fontanna parkowa umieszczona w centralnej jego części (a raczej zasypana jej właściwa niecka). Znajdują się też tutaj żelbetonowy most który wybudowany został w 1911 roku oraz pomnik kowala Wielanda z 1922 roku. Most posiada długość 26 m. Spośród licznej roślinności występującej w parku na uwagę zasługują lipy drobnolistne, białe akacje, klony zwyczajne, buki, brzozy, cisy, wierzby białe, kasztanowce czerwone, topole włoskie, jawory, graby pospolite.Więcej na http://swidnica24.pl/wydarzenia/park-centralny-znany-i-nieznany/

ZAWARTOŚĆ:

statystykaLogbook oraz ołówek nie na wymianę.

Wymiana fantów:
1) Nigdy nie wkładaj do skrzynek słodyczy ani innej żywności oraz też innych przedmiotów które z czasem mogą się zepsuć pod wpływem wilgoci lub zmian temperatury (np. baterie, mydło itp.)
2) Jeśli w znalezionej skrzynce napotkałeś śmieci lub żywność - usuwaj je bez wahania.
3) Do skrzynek wrzucaj tylko to, co sam chciałbyś wyciągnąć. Skrzynka to nie śmietnik - nie wrzucaj rzeczy brudnych, zużytych, uszkodzonych lub zepsutych.
4) Jeśli zabierasz fanty ze skrzynki, to zawsze włóż w zamian coś o nie mniejszej wartości. Geokrety nie są fantami na wymianę i ich ta zasada nie dotyczy.

Dodatkowe informacje
Musisz być zalogowany, aby zobaczyć dodatkowe informacje.