Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 600 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy
geocache GeoŚcieżki
Nazwa GeoŚcieżki
Typ GeoŚcieżki Co to jest?HelpPomocOkreśla charakter GeoŚcieżki. Jeśli większość skrzynek projektu pokazuje jakieś interesujące miejsce (szczyt, punkt widokowy, pomnik przyrody, pomnik, zabytek itp.), ustaw krajoznawcza. Jeśli większość skrzynek układa się w linię lub rysunek na mapie, ustaw Geo-Szkic. Analogicznie jeśli większość skrzynek tyczy się tematyce historycznej lub przyrodniczej, ustaw adekwatny typ. Jeśli uważasz, że Twoja GeoŚcieżka powinna być w innej kategorii, której tu nie ma, napisz na adres RR (Menu -> kontakt).
% skrzynek wymagany do zaliczenia GeoŚcieżki (WIS)
Co to jest?HelpPomocdopiero po zalogowaniu procentowo takiej liczby skrzynek, użytkownik uzyska możliwość zaliczenia GeoŚcieżki, czyli wpisu "zdobyty" w komentarzach GeoŚcieżki
Opis GeoŚcieżki

Naciskając ten przycisk założysz nową GeoŚcieżkę
Waypoint nazwa skrzynki należy do GeoŚcieżki  
(brak skrzynek do wyświetlenia)
GeoŚcieżki
liczba wyświetlonych GeoŚcieżek: {displayedPowerTrailsCount} Opcje wyświetlania
Nazwa Typ {statusOrPoints} Data publikacji Liczba skrzynek Zdobyta


Legion Poległych

Szczegóły GeoŚcieżki
Mentor (?)HelpMentorMentor to osoba, która zarejestrowała GeoŚcieżkę w systemie slawekragnar
Widoczność
Zdobyta 6 razy
Punktacja 112.34 punktów
Liczba skrzynek 12 (12 / 0 / 0)
% skrzynek wymagany do zaliczenia GeoŚcieżki (WIS) 91% ( Skrzynki)
Typ GeoŚcieżki Tematyczna
Data publikacji 09-04-2018
Założyciele slawekragnar
Opis GeoŚcieżki

Znajdziesz dwunastu wojowników miejsca spoczynku, by poprowadzili moją armię do bitwy z całym światem . Dostaniesz swoją ostatnią szansę najlepszy złodzieju, śmierć wypuści cię ze swych zimnych szponów, bo ja jestem śmiercią. Valgrim otworzył oczy , nie zobaczył nic, ledwo wstał z zimnego kamienia. Jego ciało było zesztywniałe, czuł się jakby zmartwychwstał ...pchnął ciężki głaz, zbyt ciężki jak na jego możliwości. Światło Luny wskazało mu kierunek. Skąd znam to imię ? Luna bogini śmierci, jak przez mgłę dotarły do niego jego własne myśli . Doczłapał na brzeg jeziora , nie wiedział czy ma pragnienie , odruchowo nachylił się nad taflą wody i zamarł... odbijała się w niej twarz na wpół zgniłego trupa. A więc to nie był sen, czas wypełnić dwanaście zadań i odzyskać życie.

 

Ścieżka znajduje się na terenach byłej bazy wojsk radzieckich, szczegółowe opisy zainteresowani znajdą w internecie. Moim zadaniem jest wyciągnięcie was w teren, a nie zrzynanie opisów z sieci. W razie trudności można poprosić kogoś z wrocławskiej ekipy o kontakt telefoniczny do mnie. Leśniczy na bank was nie pochwali za jazdę autem po lesie :D Powodzenia.

 

UWAGA! Ścieżka jest extremalnie niebezpieczna! Podejmujesz ją na własne ryzyko i na własną odpowiedzialność. Musisz być pełnoletni. Twórca skrzynki nie ponosi odpowiedzialności za nieszczęśliwe wypadki, które mogą się zdarzyć w czasie jej zdobywania.  Kilkumetrowa lina może być niezbędna, wodery,drabina, latarka, zapas baterii, ubranie na zmianę. Gwarantuję ci, że nie wyjdziesz stąd czysty. Mogą się przydać ochraniacze na kolana, na pewno rękawice. Jeżeli nie jesteś w 100% sprawny fizycznie, masz znikome szanse na zdobycie ścieżki. Jeżeli masz klaustrofobię, lęk wysokości lub jakikolwiek inny paraliżujący cię niezdrowy objaw-nie dasz rady.  Na zaliczenie FTF ścieżki jest 100% skrzynek, gdy ów padnie wtedy obniżę. Kolejność zdobywania skrzynek jest oczywiście dowolna, jednak opowieść układa się w całość według numeracji. Życzę powodzenia i pamiętajcie, to jest Urbex, a zdrowie masz tylko jedno!

Skrzynki w ramach GeoŚcieżki Legion Poległych

W pobranym pliku gpx umieść skrzynki:


nieaktywne
ignorowane
założone przez Ciebie
obserwowane
znalezione
Liczba logów w pliku gpx*: 5

*) - dla każdej skrzynki. Dostępne tylko dla formatu "gpx" OK
informacja
Statystyki dla GeoŚcieżki Legion Poległych
Twój stopień zaawansowania dla GeoŚcieżki


0% (znalazłeś 0 z 12 keszy GeoŚcieżki)

Pokaż więcej statystyk

Opinie i komentarze

Dodaj wpis