Banner
geocache GeoŚcieżki
Nazwa geoŚcieżki
Typ geoŚcieżki Co to jest?HelpPomocOkreśla charakter geoŚcieżki. Jeśli większość skrzynek projektu pokazuje jakieś interesujące miejsce (szczyt, punkt widokowy, pomnik przyrody, pomnik, zabytek itp.), ustaw krajoznawcza. Jeśli większość skrzynek układa się w linię lub rysunek na mapie, ustaw Geo-Szkic. Analogicznie jeśli większość skrzynek tyczy się tematyce historycznej lub przyrodniczej, ustaw adekwatny typ. Jeśli uważasz, że Twoja geoŚcieżka powinna być w innej kategorii, której tu nie ma, napisz na adres RR (Menu -> kontakt).
Widoczność Co to jest?HelpPomocPubliczny - widoczny dla wszystkich
Na razie niewidoczny - widoczny tylko dla założycieli
% skrzynek wymagany do zaliczenia geoŚcieżki (WIS)
Co to jest?HelpPomocdopiero po zalogowaniu procentowo takiej ilości skrzynek, użytkownik uzyska możliwość zaliczenia geoŚcieżki, czyli wpisu "zdobyty" w komentarzach geoŚcieżki
Opis geoŚcieżki

Naciskając ten przycisk założysz nową geoŚcieżkę
waypoint nazwa skrzynki należy do geoŚcieżki  
(brak skrzynek do wyświetlenia)
GeoŚcieżki
ilość wyświetlonych geoŚcieżek: 69 Opcje wyświetlania
nazwa typ punktacja data publikacji ilość skrzynek zdobyta
Dwory, parki i ogrody Tematyczna583.272018-04-14780
Miasto Murali Tematyczna679.772018-04-019915
Linia kolejowa nr 37 Tematyczna171.262018-03-03253
Hurt i detal Tematyczna322.982018-01-30488
49 WOJEWÓDZTW Tematyczna278.632018-01-24370
Kanał Bydgoski Tematyczna199.12017-11-292827
Antywyimki Tematyczna172.092017-11-242514
Sosnowieckie wyimki Tematyczna469.172017-09-174527
Częstochowa z Góry - Kolejowe Klimaty Tematyczna280.662017-08-122916
Nosferatu Tematyczna440.832017-07-30508
Świadectwa Historii w Powiecie Ostr (...) Tematyczna230.922017-07-11339
Pruszków i okolice Tematyczna175.382017-07-072518
Ewangelicy w puszczy pyzdrskiej Tematyczna250.42017-07-01366
Szlakiem Partyzanckim Puszczy Solskiej Tematyczna232.462017-05-18351
[LUZ] Losuj Ukrywaj Znajduj Tematyczna285.322017-05-18347
[GOL] - Geocachingowa Obwodnica Lubina Tematyczna910.172017-05-0810916
Zgrupowania partyzanckie AK "Ponury" Tematyczna197.782017-04-02284
Szlakiem „Grupy Kampinos” AK - Part (...) Tematyczna284.362016-09-293914
Wyimki ze Szczecina Tematyczna1558.612016-09-2813727
Szlak Jezior Kociewskich Tematyczna282.22016-08-084023
Dwudziestu Siedmiu Aniołów Tematyczna366.482016-07-264013
Białostocki Street Art Tematyczna234.432016-06-183413
Mrocznie i Klimatycznie Tematyczna374.472016-04-22465
Urban Exploration Tematyczna279.42016-04-153716
Kraina Czarów Tematyczna252.552016-04-01314
[MIAU] Mazowiecka Inicjatywa: Akcja (...) Tematyczna322.342016-02-22409
MRU - Podziemne Miasto Tematyczna282.622016-02-202845
MRU - Panzerwerk\'i (dostępne z (...) Tematyczna538.122016-02-136811
Szlakiem Linii Mołotowa Tematyczna217.722015-11-24346
Na siedmu wzgórzach Tematyczna288.062015-11-144051
Nowa Fala Poznańskich Skrzynek Quiz (...) Tematyczna483.412015-10-22489
Wieże ciśnień- odznaki PTTK Tematyczna547.682015-10-04750
Geostrada Tematyczna321.172015-09-284516
MOBILNA GEOŚCIEŻKA Tematyczna1081.422015-09-2415125
Cmentarze ewangelickie Powiatu Nowo (...) Tematyczna727.032015-08-28924
Bitwa Warszawska 1920 Tematyczna195.42015-08-152617
SZLAK ZWINIĘTYCH TORÓW Tematyczna450.872015-06-2860104
Szlakiem Zielonogórskich Bachusików Tematyczna265.072015-06-253414
[SIO] Biksowy Miszung Tematyczna845.852015-06-1810211
Marian Tematyczna582.12015-04-25674
Demony Słowian Tematyczna235.162015-04-133253
V-Projekt Tematyczna241.522015-03-223221
Tour de Łagisza Tematyczna390.882015-03-175154
Przedwojenne prawobrzeże Tematyczna342.712015-03-094510
Zabytkowe pompy Szczecina Tematyczna255.232015-01-223456
Sukkub InO 2014 - Skarby Walhalli Tematyczna534.592015-01-186425
TWIERDZA MODLIN Tematyczna810.722015-01-1610550
Extreme Warszawa Tematyczna258.972015-01-12285
Extremalny Bytom i okolice Tematyczna241.852014-12-20254
Kapliczki Ziemi Leżajskiej Tematyczna187.892014-12-102623
Wojna pozycyjna nad Rawką i Bzurą Tematyczna333.462014-11-294210
MIEJSCA KRZYŻAMI ZNACZONE Tematyczna447.592014-11-146611
Osiedle Wilga i okolice Tematyczna444.342014-11-125826
Twierdza Warszawa Tematyczna220.352014-10-063026
Projekt LHS Tematyczna201.22014-09-11274
Nieśmiertelni 39 Tematyczna766.732014-09-0911021
PROJEKT ODERSTELLUNG Tematyczna3656.992014-06-2645610
Kamienne drogowskazy Tematyczna441.162014-06-18568
Keszowanie z albumem Tematyczna221.112014-05-313020
Pałace i Dwory Wielkopolski Tematyczna893.732014-05-191268
ŚLADEM PARTYZANTÓW ZIEMI WŁOSZCZOWS (...) Tematyczna198.382014-04-262625
Wieże ciśnień województwa śląskiego (...) Tematyczna739.512014-02-239918
Śladami Hydrierwerke Pölitz Tematyczna261.62014-02-02384
Sukkub InO 2013 Tematyczna244.812014-01-042629
Powstanie Warszawskie Tematyczna311.922013-11-084121
Twierdza Ustka Tematyczna279.942013-11-043971
D.A.G. Christianstadt Tematyczna267.552012-04-053069
(Nie)zapomniane zwycięstwo Tematyczna187.162011-12-272633
S-Ł Tematyczna553.612011-06-086818


Podmień logotyp

Zmień nazwę

Szczegóły geoŚcieżki
Mentor (?)HelpMentorMentor to osoba, która zarejestrowała geoŚcieżkę w systemie {leadingUserName}
Widoczność
{ptStatus} Zmień
Zdobyta {conquestCount} razy
punktacja {ptPoints} punktów
ilość skrzynek {powerTrailCacheCount} ({powerTrailActiveCacheCount} / {powerTrailUnavailableCacheCount} / {powerTrailArchivedCacheCount}) {cacheCountUserActions}
% skrzynek wymagany do zaliczenia geoŚcieżki (WIS) 100% ( skrzynek) Ustaw
Typ geoŚcieżki {ptTypeName} {ptTypeUserActions}
data publikacji {powerTrailDateCreated} {ptDateUserActions}
założyciele {powerTrailOwnerList} {ownerListUserActions}
Opis geoŚcieżki
{powerTrailDescription}
{displayPtDescriptionUserAction}

Skrzynki w ramach geoŚcieżki

W pobranym pliku gpx umieść skrzynki:


nieaktywne
ignorowane
założone przez Ciebie
obserwowane
znalezione
Ilość logów w pliku gpx*: 5

*) - dla każdej skrzynki. Dostępne tylko dla formatu "gpx" OK
informacja
Statystyki dla geoŚcieżki
Twój stopień zaawansowania dla geoŚcieżki


{powerTrailserStats}

Pokaż więcej statystyk

Opinie i komentarze

Dodaj wpis