Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
Geościeżki - skupiające wiele keszy
Ponad 500 Geościeżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za free!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne jest bezpłatnie
Liberalne zasady publikacji keszy
geocache GeoŚcieżki
Nazwa GeoŚcieżki
Typ GeoŚcieżki Co to jest?HelpPomocOkreśla charakter GeoŚcieżki. Jeśli większość skrzynek projektu pokazuje jakieś interesujące miejsce (szczyt, punkt widokowy, pomnik przyrody, pomnik, zabytek itp.), ustaw krajoznawcza. Jeśli większość skrzynek układa się w linię lub rysunek na mapie, ustaw Geo-Szkic. Analogicznie jeśli większość skrzynek tyczy się tematyce historycznej lub przyrodniczej, ustaw adekwatny typ. Jeśli uważasz, że Twoja GeoŚcieżka powinna być w innej kategorii, której tu nie ma, napisz na adres RR (Menu -> kontakt).
Widoczność Co to jest?HelpPomocPubliczny - widoczny dla wszystkich
Na razie niewidoczny - widoczny tylko dla założycieli
% skrzynek wymagany do zaliczenia GeoŚcieżki (WIS)
Co to jest?HelpPomocdopiero po zalogowaniu procentowo takiej liczby skrzynek, użytkownik uzyska możliwość zaliczenia GeoŚcieżki, czyli wpisu "zdobyty" w komentarzach GeoŚcieżki
Opis GeoŚcieżki

Naciskając ten przycisk założysz nową GeoŚcieżkę
waypoint nazwa skrzynki należy do GeoŚcieżki  
(brak skrzynek do wyświetlenia)
GeoŚcieżki
liczba wyświetlonych GeoŚcieżek: 296 Opcje wyświetlania
Nazwa Typ Punktacja Data publikacji Liczba skrzynek Zdobyta
Twierdza Wrocław 1890-1918 Tematyczna172.522018-09-24210
MRU - podziemia Tematyczna204.282018-09-202019
WATAHA Tematyczna85.782018-09-17100
MRU Tematyczna442018-09-17445
Potwory Tematyczna47.372018-09-1570
SZKOLENIE WOJSKOWE Tematyczna92.832018-09-15128
Czy wiedziałeś że ...? Czyli co tu (...) Tematyczna562018-09-1376
GŁOGOWSKI WEHIKUŁ CZASU Tematyczna422018-09-1351
Zachodniopomorskie relaxowanie Tematyczna247.332018-09-09320
Skarby Doliny Kwidzyńskiej Tematyczna147.372018-09-072017
Poligon na Brusie Tematyczna74.132018-09-06910
Mokrzeszów - Tajemniczy pałac Tematyczna47.342018-09-0651
Sosnowiec Tematyczna38.042018-08-2660
OPENSZTOLNING: Sudety Środkowe Tematyczna158.422018-08-23161
Plus Jeden Tematyczna161.922018-08-16201
Poznajmy urok Starego Warpna, bliźn (...) Tematyczna107.982018-08-16143
Inne Dzieciństwo :D Tematyczna77.262018-08-0284
Kiedy Słońce było Bogiem... Tematyczna63.92018-07-3090
PolAndRock Festival 2018 Tematyczna80.392018-07-30125
Cmentarz Wojenny z 1914 Tematyczna172.82018-07-212121
Marszałek J.Piłsudski na Roztoczu Tematyczna105.762018-07-17161
Podania i legendy Zagłębia Tematyczna69.832018-07-061018
GREG Tematyczna101.982018-07-03102
Jedyne w mieście Tematyczna68.512018-07-0395
Podziemny Świat Ragnara Tematyczna86.542018-07-0292
Rejon Umocniony Hel Tematyczna192.682018-06-28258
Dwory i Wille Oliwy Tematyczna84.862018-06-261215
Generacja Tematyczna21.172018-06-1952
EDK Pabianice Tematyczna143.232018-06-03188
Geościeżka Śladami Pana Samochodzik (...) Tematyczna143.542018-06-03200
Dwa zamki (Mirów, Bobolice) Tematyczna632018-05-30652
Wejherowskie Kościoły Tematyczna51.022018-05-25712
OKO KOZŁOWA. Tematyczna114.622018-05-201011
Śladami Litwosa Tematyczna51.842018-05-0874
Nowe place i skwery Bytomia Tematyczna76.572018-05-071116
Bajkowe Abecadło Tematyczna213.062018-05-063428
Śladami "Bitwy o Szczecin" Tematyczna113.152018-05-02134
Jeden za wszystkich wszyscy za jednego Tematyczna200.552018-05-012212
OLBRZYM Tematyczna90.482018-04-3082
Fortyfikacje Trójkąta Lidzbarskiego Tematyczna110.612018-04-26144
Dębowy Las Tematyczna63.022018-04-2677
Leśna Extremka Tematyczna87.812018-04-25106
SZLAK JASKINIOWCÓW Tematyczna247.492018-04-233019
Extremly Walim na piekarnię Tematyczna48.222018-04-18510
Dwory, parki i ogrody Tematyczna605.782018-04-14811
Legion Poległych Tematyczna112.342018-04-09123
Miasto Murali Tematyczna782.832018-04-0111133
Szpital Zabitych Dusz Tematyczna125.022018-03-281422
Szczecińskie katastrofy - ocalić od (...) Tematyczna56.342018-03-27712
WIOsna w Buku Tematyczna92.832018-03-241312
Buk akustycznie Tematyczna89.362018-03-221216
Linia kolejowa nr 37 Tematyczna171.262018-03-03254
S jak Radio Tematyczna33.22018-02-23521
Hurt i detal Tematyczna329.822018-01-30498
49 WOJEWÓDZTW Tematyczna293.632018-01-24390
Ostatni bastion Imperium Tematyczna54.722018-01-2180
ZAMOŚĆ -Śladami Bolesława Leśmiana Tematyczna61.392018-01-15925
Mobilniaki przystankowe Tematyczna153.642018-01-15200
Siedmiu Wspaniałych Tematyczna57.372018-01-12846
Zamojskie podwórka Tematyczna79.742018-01-051231
Bytom WieloWyznaniowy Tematyczna91.372018-01-051339
LOC - Legendy Okolic Czempinia Tematyczna116.822017-12-181523
Ewangelicy ziemi dobrzyckiej Tematyczna70.012017-12-17109
D.U.P.A. Tematyczna55.012017-12-1186
Tajemnice starej terakoty Tematyczna56.72017-12-11826
Kanał Bydgoski Tematyczna205.942017-11-292935
Antywyimki Tematyczna172.092017-11-242524
Geo wycieczki - WILEŃSKIE POLONICA Tematyczna57.712017-11-1383
ŁABISZYŃSKIE SPOTKANIA Z HISTORIĄ Tematyczna78.142017-10-25108
Sekrety Zagórza Tematyczna81.12017-10-241539
Szlakiem Sekulskich Mogił Tematyczna80.672017-10-071023
Sosnowieckie wyimki Tematyczna469.172017-09-174527
Keszyki świąteczne i okolicznościow (...) Tematyczna162.832017-09-101910
Quizowy Szczecin Iwmali Tematyczna193.192017-09-10205
II wojna światowa zaczęła się w Tcz (...) Tematyczna60.022017-09-01844
Szlak „Niezwykli szczecinianie i ic (...) Tematyczna97.52017-08-291322
Straceni na stokach cytadeli Tematyczna85.672017-08-271158
Morska Przygoda Tematyczna50.542017-08-25827
Neogotyckie Skarby Kwidzyna Tematyczna57.672017-08-25759
Częstochowa z Góry - Kolejowe Klimaty Tematyczna280.662017-08-122916
Nosferatu Tematyczna437.662017-07-30498
Linia Mołotowa - Szulborze i Okolice Tematyczna117.142017-07-181514
Śladami Dawnego Górnictwa Kruszców Tematyczna73.772017-07-18915
Obiekty Sakralne Powiatu Ostrowskie (...) Tematyczna129.032017-07-151810
Żoliborz Oficerski Tematyczna105.52017-07-151461
Szlak Frontu Wschodniego I Wojny Św (...) Tematyczna94.42017-07-121320
Świadectwa Historii w Powiecie Ostr (...) Tematyczna230.922017-07-113311
Pruszków i okolice Tematyczna175.382017-07-072519
Taczanowski Tematyczna105.242017-07-01168
Ewangelicy w puszczy pyzdrskiej Tematyczna250.42017-07-01366
Bakarat Tematyczna47.172017-07-01641
Baza Rakietowa - Nieczajna Tematyczna76.332017-06-231016
KAJAKOWY GEOCACHING Tematyczna86.332017-06-231242
Wierni do końca Tematyczna37.342017-06-20515
Szlakiem nieczynnej linii kolejowej (...) Tematyczna82.682017-06-151214
Pstrąże - miasto duchów Tematyczna109.32017-06-121330
Jerzy Kukuczka i Jego Istebna Tematyczna56.912017-05-30725
[ZZ] Zodiak Tematyczna70.082017-05-211231
Szlakiem Partyzanckim Puszczy Solskiej Tematyczna232.462017-05-18353
[LUZ] Losuj Ukrywaj Znajduj Tematyczna290.822017-05-18357
UFO Tematyczna54.332017-05-1766
Szlakiem Ogniem i Mieczem Tematyczna167.832017-05-15232
Pamięci ofiar II wojny światowej Tematyczna106.542017-05-141517
Radomszczańskie skwery Tematyczna52.52017-05-14736
PROJEKT SY Tematyczna164.642017-05-132251
[GOL] - Geocachingowa Obwodnica Lubina Tematyczna910.172017-05-0810917
X Jubileuszowy Ogólnopolski Zlot Ge (...) Tematyczna180.652017-05-072342
Mosty nad Bobrem i nie tylko :) Tematyczna106.972017-05-011321
Koszalińskie murale Tematyczna75.512017-04-281018
Sztolnia Główna Kopalni „WOLNOŚĆ” (...) Tematyczna72.112017-04-24723
Tczewski Gryf Tematyczna106.642017-04-221357
Kontrakt z Katem Tematyczna80.52017-04-221127
WIO na Grodzisza Tematyczna33.22017-04-15523
Przemysł dawnego Zawiercia Tematyczna41.532017-04-07657
Najpiękniejsza Wieś Opolszczyzny 20 (...) Tematyczna81.162017-04-031138
Zgrupowania partyzanckie AK "Ponury" Tematyczna211.782017-04-02308
Witajcie w naszej bajce Tematyczna81.842017-04-011156
Sztolnia nr 7 Tematyczna76.362017-03-27720
Skarby Tyczyna Tematyczna80.232017-03-161115
[BŁ] Bajkowa Łódź Tematyczna72.192017-03-011056
"PORTOWA" LINIA KOLEJOWA 249 Tematyczna52.672017-02-14721
ZAGADKOWY STAW Tematyczna61.332017-02-09616
„Piwa bym łyknął! A z czego? (...) Tematyczna35.852017-02-03566
ZAS - ZABYTKOWA ARCHITEKTURA SIEDLEC Tematyczna88.922017-01-171332
Nie mam czasu, jadę czołgiem! Tematyczna174.082017-01-11230
Rzeźby na Tausenie. Tematyczna58.672016-12-29852
Drużyna Świętego Mikołaja Tematyczna93.842016-12-241235
Gry Planszowe Tematyczna80.852016-12-111028
Operacja OKŚ Tematyczna58.162016-11-24829
Rzepnickie INO Tematyczna112.832016-11-241414
Wiadukty i mosty berlinki Tematyczna242.762016-11-233110
Gmina Ksawerów Tematyczna114.382016-11-201778
Bytów wita Tematyczna54.512016-11-15722
Harcerskie sprawności Tematyczna127.892016-11-111868
DAG Fabrik Bromberg Tematyczna78.052016-09-291245
Szlakiem „Grupy Kampinos” AK - Part (...) Tematyczna284.362016-09-293914
Wyimki ze Szczecina Tematyczna1558.612016-09-2813730
Zapomniana Bitwa - Reduta Częstochowa Tematyczna82.692016-09-251144
Zapomniane cmentarze gm. Gniewino Tematyczna146.672016-09-181718
Leksykon leśnika Tematyczna78.682016-09-171043
Zakręcony Kwidzyn Tematyczna100.332016-08-271376
ESKA - Ekstremalny Szczecin Keszero (...) Tematyczna77.172016-08-1687
ZOSTAŃ GEOMAGISTREM Tematyczna66.52016-08-15938
Szlak Jezior Kociewskich Tematyczna282.22016-08-084025
Mikołaj Kopernik człowiek renesansu Tematyczna76.532016-08-06924
Poznaj Wildę Tematyczna119.352016-08-041512
Czarnobyl - Strefa Wykluczenia Tematyczna116.032016-08-02167
Gratka dla Miłośników Kolei Tematyczna135.662016-07-30173
Dwudziestu Siedmiu Aniołów Tematyczna366.482016-07-264017
Bojanowski Tematyczna68.162016-07-20924
Religie i związki wyznaniowe Tematyczna57.872016-07-19815
POZDRÓWCIE GÓRY ŚWIĘTOKRZYSKIE Tematyczna138.022016-07-071934
Uroczyście przysięgam, że knuję coś (...) Tematyczna73.012016-07-04109
Zapomniane Cmentarze gminy Tuchomie Tematyczna118.162016-07-011539
Śladami Heinricha von Stephana Tematyczna39.172016-06-30526
Droga życiowa mężczyzny Tematyczna74.482016-06-28828
W krainie Thorgala Tematyczna232.622016-06-25295
Uskorz Wielki Tematyczna88.162016-06-251142
Szlak schronów w rejonie Nowogrodu Tematyczna952016-06-211126
Białostocki Street Art Tematyczna234.432016-06-183413
Pałace i dwory z okolic Otwocka Tematyczna172.482016-06-072318
DOOKOŁA KLEKOTU Tematyczna48.322016-05-07653
WŁOSZCZOWSKIE MAZIAJE Tematyczna46.992016-05-02655
Mrocznie i Klimatycznie Tematyczna432.32016-04-22535
Podsłupskie Poniemieckie Pomniki Po (...) Tematyczna113.232016-04-221513
Urban Exploration Tematyczna286.732016-04-153817
Wojna na Saskej Kępie Tematyczna55.052016-04-10869
Przyroda Saskej Kępy Tematyczna57.52016-04-10870
Ludzie Saskej Kępy Tematyczna64.352016-04-10960
Żarskie Wylotówki Tematyczna109.462016-04-091411
Kraina Czarów Tematyczna252.552016-04-01314
Kociewski złoty pociąg Tematyczna66.352016-03-25930
Spacerkiem po Nakle nad Notecią Tematyczna65.732016-03-111032
SZPKD - PTTK Tematyczna100.262016-03-071531
Toszecka opowieść Tematyczna60.372016-03-05854
Zielonogórska Impreza Tematyczna93.712016-03-041314
[MIAU] Mazowiecka Inicjatywa: Akcja (...) Tematyczna322.342016-02-22409
Koszalińskie ronda Tematyczna752016-02-211044
[MIAU] - spotkania Tematyczna17.022016-02-21610
W krainie baśni Andersena Tematyczna125.162016-02-131525
Geo wycieczki - LWÓW Tematyczna101.062016-02-12145
Barcin-zabytki i ciekawostki Tematyczna82.472016-02-101148
Miejsca Pamięci Ziemi Lubartowskiej Tematyczna86.92016-01-29139
Śladami Pana Samochodzika - Księga (...) Tematyczna99.572016-01-061423
Spacer ulicami Polesia Tematyczna105.262015-12-261586
Wesołych Świąt Tematyczna37.182015-12-21553
Bitwa o benzynę Tematyczna91.342015-12-181243
SZARADZIARSTWO PLENEROWE Tematyczna155.872015-12-122339
Forty i kawerny Krakowa Tematyczna156.822015-12-102024
Haśka Tematyczna52.032015-11-26747
Szlakiem Linii Mołotowa Tematyczna217.722015-11-24348
Zapomniane Cmentarze Gminy Grabów Tematyczna66.732015-11-231143
Na siedmu wzgórzach Tematyczna288.062015-11-144052
STRACHY NA LACHY Tematyczna73.172015-11-011055
Nowa Fala Poznańskich Skrzynek Quiz (...) Tematyczna483.412015-10-224810
Mosty nad Płonią Tematyczna70.82015-10-19924
Opuszczona Oczyszczalnia Ścieków Tematyczna43.332015-10-09538
Łódzcy Keszerzy Tematyczna131.682015-10-051723
Wieże ciśnień- odznaki PTTK Tematyczna579.532015-10-04801
Geostrada Tematyczna363.872015-09-285117
Parkowe duchy, zjawy i strzygi... Tematyczna66.522015-09-27865
Gwary Polskie Tematyczna42.982015-09-26615
"Projekt kajak" - Pilica Tematyczna84.012015-09-24919
MOBILNA GEOŚCIEŻKA Tematyczna1109.262015-09-2415533
Tajemnice Oliwy Tematyczna141.22015-09-081968
Via Regia śląskie Tematyczna152.482015-09-052041
Śladami Pana Samochodzika we Fromborku Tematyczna92.872015-09-011346
Pamiętam jak dziś. Białystok 1939-1 (...) Tematyczna173.52015-08-292324
Cmentarze ewangelickie Powiatu Nowo (...) Tematyczna727.032015-08-28924
Linia Mołotowa - Punkt Oporu Goraje Tematyczna105.342015-08-24124
KONIEC POLSKI Tematyczna722015-08-221056
Klein Ausker Tematyczna59.172015-08-19742
Spacerkiem po Miastku Tematyczna82.022015-08-181039
Bitwa Warszawska 1920 Tematyczna195.42015-08-152617
Dzielnice Włoszczowy Tematyczna77.642015-08-131055
Bitwy, które zmieniły bieg historii... Tematyczna58.842015-07-2387
NaGrody Tematyczna121.422015-07-061639
ZAGUBIENI W NAWII Tematyczna113.182015-07-051533
GRPS Tematyczna164.362015-06-28203
SZLAK ZWINIĘTYCH TORÓW Tematyczna450.872015-06-2860110
Szlakiem Zielonogórskich Bachusików Tematyczna265.572015-06-253415
LEŚNA ŚCIEŻKA DYDAKTYCZNA KLOSNOWO Tematyczna116.962015-06-231953
Śladami Wiary Po Puszczy Zielonka Tematyczna98.152015-06-231211
Bieszczadzka Kolejka Leśna Tematyczna104.282015-06-181325
[SIO] Biksowy Miszung Tematyczna845.672015-06-1810211
Przedmoście Bydgoskie Tematyczna131.192015-05-301861
SIO - Śląska Integracja Opencachingowa Tematyczna76.982015-05-191227
Rozdroża Wolności Tematyczna124.852015-05-151554
MIESZKAŃCY DRZEW Tematyczna87.522015-05-091117
Trakt historyczny na Cmentarzu Cent (...) Tematyczna173.832015-05-062391
Szczecińskie Pętle Tramwajowe Tematyczna93.062015-05-051324
Marian Tematyczna732.322015-04-25854
Demony Słowian Tematyczna250.992015-04-133454
Stare Poznańskie Szpitale Tematyczna91.822015-04-111235
V-Projekt Tematyczna241.522015-03-223222
Tour de Łagisza Tematyczna390.882015-03-175154
Przedwojenne prawobrzeże Tematyczna357.382015-03-094712
PTAKI KRAINY ŁĘGÓW ODRZAŃSKICH Tematyczna106.172015-03-021410
Zabytkowe pompy Szczecina Tematyczna255.232015-01-223459
Sukkub InO 2014 - Skarby Walhalli Tematyczna534.592015-01-186426
TWIERDZA MODLIN Tematyczna810.722015-01-1610550
Extreme Warszawa Tematyczna258.972015-01-12286
WPPZ Luboń Tematyczna92.242014-12-201318
Extremalny Bytom i okolice Tematyczna241.852014-12-20254
Kapliczki Ziemi Leżajskiej Tematyczna187.892014-12-102623
Cmentarz Centralny Tematyczna96.012014-12-061395
Wojna pozycyjna nad Rawką i Bzurą Tematyczna333.462014-11-294210
Projekt Gassen Tematyczna67.882014-11-251027
Kesze Uniwersytetu Zielonogórskiego Tematyczna83.332014-11-151029
MIEJSCA KRZYŻAMI ZNACZONE Tematyczna447.592014-11-146611
Osiedle Wilga i okolice Tematyczna444.342014-11-125826
Twierdza Warszawa Tematyczna220.352014-10-063028
Projekt LHS Tematyczna201.22014-09-11276
Nieśmiertelni 39 Tematyczna766.732014-09-0911021
Lubelski Street Art Tematyczna103.842014-09-071435
Linia 373 Tematyczna171.672014-09-012122
Brückenkopf Warschau - Śladami Józe (...) Tematyczna111.722014-08-151671
Słoneczne zegary Szczecina Tematyczna42.042014-08-13645
ŚK I - DZIEŃ I NOC Tematyczna146.342014-07-012041
Golf Cacheing Tematyczna982014-06-291233
PROJEKT ODERSTELLUNG Tematyczna3563.542014-06-2644511
Kamienne drogowskazy Tematyczna441.162014-06-18568
Ścieżka świętej Jadwigi Tematyczna51.352014-06-09756
Szlakiem Wołyńskiej Brygady Kawaler (...) Tematyczna94.542014-06-071357
Keszowanie z albumem Tematyczna221.112014-05-313020
Czy znasz swoje miasto? Tematyczna103.342014-05-301140
Śladami Jana Papugi Tematyczna52.872014-05-30652
Twierdza Grudziądz Tematyczna103.992014-05-251434
Pałace i Dwory Wielkopolski Tematyczna1050.342014-05-191508
Fyrtel Łazarz Tematyczna86.242014-05-141276
SZLAK KOSYNIERÓW Tematyczna43.52014-04-30552
ŚLADEM PARTYZANTÓW ZIEMI WŁOSZCZOWS (...) Tematyczna198.382014-04-262626
Podziemna Gdynia Tematyczna211.492014-04-222513
Podobozy oświęcimskie w Gliwicach Tematyczna43.532014-04-06654
Politechnika Śląska Tematyczna102.042014-04-061440
Linia obrony Widawki Tematyczna49.142014-03-30744
Politechnika Wrocławska Tematyczna89.042014-03-241293
Wieże ciśnień województwa śląskiego (...) Tematyczna747.342014-02-2310019
Śladami Hydrierwerke Pölitz Tematyczna261.62014-02-02384
Würzburg Riese Tematyczna36.652014-02-01540
Kapliczki i krzyże południowej Wars (...) Tematyczna1472014-01-262036
Sukkub InO 2013 Tematyczna244.812014-01-042629
Spacer bulwarem nad Uherką Tematyczna83.252013-11-221335
"Najkrótszą drogą" Tematyczna76.662013-11-2197
Powstanie Warszawskie Tematyczna312.582013-11-084122
Kolej Jabłonowska Tematyczna62.162013-11-08861
Schrony Poligonu Południe Tematyczna102.652013-11-011232
Szlakiem Edyty Stein Tematyczna43.012013-10-14682
Niemieckie betony i nie tylko Tematyczna194.672013-10-132117
Linia Mołotowa – Rejon Mściwuje Tematyczna108.792013-10-051441
Podróż linią kolejową Tematyczna132.692013-10-011822
Gwiezdne Wrota Tematyczna50.352012-06-10755
D.A.G. Christianstadt Tematyczna267.552012-04-053069
(Nie)zapomniane zwycięstwo Tematyczna187.162011-12-272634
S-Ł Tematyczna553.612011-06-086818
Garnizon w Skierniewicach Tematyczna164.642011-01-172054


Podmień logotyp

Zmień nazwę

Szczegóły GeoŚcieżki
Mentor (?)HelpMentorMentor to osoba, która zarejestrowała GeoŚcieżkę w systemie {leadingUserName}
Widoczność
{ptStatus} Zmień
Zdobyta {conquestCount} razy
Punktacja {ptPoints} punktów
Liczba skrzynek {powerTrailCacheCount} ({powerTrailActiveCacheCount} / {powerTrailUnavailableCacheCount} / {powerTrailArchivedCacheCount}) {cacheCountUserActions}
% skrzynek wymagany do zaliczenia GeoŚcieżki (WIS) 100% ( skrzynek) Ustaw
Typ GeoŚcieżki {ptTypeName} {ptTypeUserActions}
Data publikacji {powerTrailDateCreated} {ptDateUserActions}
Założyciele {powerTrailOwnerList} {ownerListUserActions}
Opis GeoŚcieżki
{powerTrailDescription}
{displayPtDescriptionUserAction}

Skrzynki w ramach GeoŚcieżki

W pobranym pliku gpx umieść skrzynki:


nieaktywne
ignorowane
założone przez Ciebie
obserwowane
znalezione
Liczba logów w pliku gpx*: 5

*) - dla każdej skrzynki. Dostępne tylko dla formatu "gpx" OK
informacja
Statystyki dla GeoŚcieżki
Twój stopień zaawansowania dla GeoŚcieżki


{powerTrailserStats}

Pokaż więcej statystyk

Opinie i komentarze

Dodaj wpis