Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 600 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy
geocache GeoŚcieżki
Nazwa GeoŚcieżki
Typ GeoŚcieżki Co to jest?HelpPomocOkreśla charakter GeoŚcieżki. Jeśli większość skrzynek projektu pokazuje jakieś interesujące miejsce (szczyt, punkt widokowy, pomnik przyrody, pomnik, zabytek itp.), ustaw krajoznawcza. Jeśli większość skrzynek układa się w linię lub rysunek na mapie, ustaw Geo-Szkic. Analogicznie jeśli większość skrzynek tyczy się tematyce historycznej lub przyrodniczej, ustaw adekwatny typ. Jeśli uważasz, że Twoja GeoŚcieżka powinna być w innej kategorii, której tu nie ma, napisz na adres RR (Menu -> kontakt).
% skrzynek wymagany do zaliczenia GeoŚcieżki (WIS)
Co to jest?HelpPomocdopiero po zalogowaniu procentowo takiej liczby skrzynek, użytkownik uzyska możliwość zaliczenia GeoŚcieżki, czyli wpisu "zdobyty" w komentarzach GeoŚcieżki
Opis GeoŚcieżki

Naciskając ten przycisk założysz nową GeoŚcieżkę
Waypoint nazwa skrzynki należy do GeoŚcieżki  
(brak skrzynek do wyświetlenia)
GeoŚcieżki
liczba wyświetlonych GeoŚcieżek: 387 Opcje wyświetlania
Nazwa Typ Punktacja Data publikacji Liczba skrzynek Zdobyta
W drodze do Rio Tematyczna90.3910-09-2020138
Gorzowskie wieże ciśnień Tematyczna44.8307-09-202060
[LOST] Wałki Osobowickie Tematyczna53.506-09-202070
Miłków Tematyczna81.8406-09-2020100
Rozbudowa Twierdzy Grudziądz Tematyczna113.3604-09-2020168
Stawka większa niż życie Tematyczna225.8102-09-2020310
Niepokalanów Tematyczna6131-08-202086
Falubaz Tematyczna205.3718-08-2020282
[LOST] JAR Tematyczna38.4915-08-202059
[LOST] Serce czy Dusza Tematyczna36.3215-08-202056
Starogardzkie Pętle Autobusowe Tematyczna136.515-08-2020186
Wojna 1920 we Włocławku i okolicach Tematyczna74.8414-08-2020104
[LOST] Misja Specjalna Tematyczna35.6614-08-202054
Megality Łupawskie Tematyczna74.0711-08-2020116
Śladami bielskiego street art'u Tematyczna112.4109-08-20201611
GRABOWSKA TOCZKA Tematyczna158.3302-08-2020210
Fabryka Marzeń Tematyczna36.8528-07-202058
69 Dywizjon Rakietowy Tematyczna51.8128-07-202062
D I X I T Tematyczna160.2921-07-20202311
Niedźwiadki szczęścia Tematyczna104.9120-07-20201512
Legendy Gminy Pilchowice Tematyczna120.6511-07-20201715
Odkrywamy Tychy - Śladami Powstań Ś (...) Tematyczna34.3601-07-2020511
BESTIARIUSZ GŁOGOWSKI Tematyczna76.8401-07-2020106
Zapomniane Cmentarze Gminy Dąbie +1 Tematyczna54.2227-06-202095
Dwory i Pałace Północnych Kaszub Tematyczna139.6320-06-20202012
Śladami Juliana Tuwima Tematyczna86.9215-06-20201317
PRO - PASMO ROWEROWE OLBRZYMY Tematyczna99.6915-06-2020141
Śladami Quistorpów Tematyczna55.0412-06-202082
Zwiedzamy Karpacz Tematyczna69.7106-06-20201012
Ciekawe miejsca ciekawe historie Po (...) Tematyczna79.8506-06-2020111
Spacerkiem po starówce Tematyczna76.5606-06-20201119
Spacerkiem po Międzyzdrojach Tematyczna89.2506-06-2020138
Szczecińskie murale Tematyczna79.8504-06-2020113
Kapliczki słupowe Tematyczna18001-06-2020262
Dawny Bomboskład Tematyczna10528-05-20201411
Źródła na Ślęży Tematyczna80.320-05-2020114
Senatorjóm Tematyczna111.8118-05-20201311
Spacer Doliną Siedmiu Młynów Tematyczna57.5103-05-2020813
28 dywizjon rakietowy Obrony Powietrznej Tematyczna69.6302-05-2020915
Koszalińskie Wierzchołki Tematyczna34.8602-05-202053
Symbole górnicze Tematyczna72.0229-04-20201014
Drzonkowskie Mosty Tematyczna109.3619-04-20201512
Koronkowa pętla Tematyczna89.1916-04-20201227
kolej Oława - Borek Strzeliński - B (...) Tematyczna121.8829-03-2020177
OC siadka we Wronkach Tematyczna9526-03-20201322
Ścieżka Zdrowia w Parku Leśnym Arko (...) Tematyczna113.6121-03-20201716
Gorzowskie quizowanie Tematyczna121.3721-03-2020124
Białogardzkie Pętle Autobusowe Tematyczna83.117-03-2020102
Kirkuty Ziemi Gorzowskiej i okolic Tematyczna149.3503-03-2020212
Tropem Wilczym Tematyczna180.1628-02-20202019
Legendy# Tematyczna83.0422-02-20201215
LOK - Leśna Osada Krywałd Tematyczna44.9919-02-2020634
Zodiak Tematyczna155.518-02-2020132
Netzestellung Tematyczna161.8713-02-2020224
HERBY BYTOMIA Tematyczna137.5729-01-20201821
Schrony i Bunkry Miasta Police i bl (...) Tematyczna259.7324-01-2020366
SGK19 Lubelszczyzna z nutką świętok (...) Tematyczna103.0219-01-2020130
SGK19 woj. mazowieckie Tematyczna83.3502-01-2020115
E-17A Koszalin Tematyczna73.0401-01-2020105
Bajecznie! Tematyczna46.6830-12-2019613
SGK19 woj. wielkopolskie Tematyczna91.3530-12-2019139
SGK19: Górny i Dolny Śląsk + Lubuskie Tematyczna53.8530-12-201989
Jest takie miejsce Tematyczna106.1524-12-2019114
brak Tematyczna44.0215-12-2019515
Karbiowskie krzyże Tematyczna48.714-12-2019735
Mosty i wiadukty linii 175 Tematyczna103.1806-12-2019145
Kesze od Świętego Mikołaja 2019 Tematyczna70.0205-12-2019100
Redzkie Inicjatywy Tematyczna54.0204-12-2019714
[ŁC] Łowcy Cieni Tematyczna49.8327-11-2019615
Polacy w Odessie Tematyczna61.5622-11-201994
Kozienickie zabytki Tematyczna87.0203-11-2019127
Zielonogórskie pomniki i rzeźby ple (...) Tematyczna134.8629-10-20191810
Szlak Napoleoński Tematyczna385.119-10-20194417
Kanał Mazurski Tematyczna40.0118-10-201965
Łodzianin w.... Tematyczna365.7815-10-2019480
Festiwal Jarocin Tematyczna151.2410-10-20192221
Ukryty Gdańsk Tematyczna154.4905-10-2019209
63 dni Tematyczna574.1705-10-20197715
JAK ZDOBYWANO DZIKI ZACHÓD Tematyczna52.8228-09-2019716
JAZ TAKTYCZNY NA NOTECI Tematyczna70.3428-09-2019812
Murale Warszawy Tematyczna1079.0928-09-20191479
SIEKIEREZADA Tematyczna123.3127-09-20191625
Chorzowskie Trójstyki Tematyczna44.7118-09-2019726
Szlak 1 Korpusu Pancernego W.P. Tematyczna148.3229-08-2019231
100-lecie Powstań Śląskich Tematyczna682.1815-08-201910139
Korona Wrocławskich Wzgórz Tematyczna195.514-08-2019262
BALANS Tematyczna41.5314-08-201968
Dom grobów Tematyczna124.6110-08-2019182
W Żarach, w koszarach :) Tematyczna162.410-08-20191817
Sad Kolekcyjny Parku Narodowego Gór (...) Tematyczna41.1406-08-2019620
Kozienice-Iwanogród 1914/15 Tematyczna145.0903-08-2019229
Warszawskie ZOO Tematyczna39.3629-07-2019630
Śladami ks. St. Wyszyńskiego Tematyczna764.7424-07-20191128
słono-wodne kesze Tematyczna40.8623-07-201960
Stary w Starachowicach Tematyczna51.3322-07-201977
Nadwarciański odcinek MRU Tematyczna51.9821-07-2019714
Wodospady Tematyczna103.1519-07-2019120
[WSCHOWA] WIERSZimki Tematyczna57.3414-07-2019613
Mogiły Leśne Tematyczna35.507-07-2019512
Nordic Walking Tematyczna39.5420-06-2019647
Świętokrzyska Kolejka Dojazdowa Tematyczna105.3118-06-20191415
Powroty do przeszłości Tematyczna352.9118-06-2019502
CZEmpiniacy Tematyczna123.8115-06-20191832
Wędrówki Sambora Tematyczna90.5112-06-2019113
Stare cmentarze i pomniki pierwszow (...) Tematyczna73.0110-06-201996
GeoŚcieżka - Do Wojdy Tematyczna224.2208-06-20193320
Wyimki turystycznie wg Iwmali Tematyczna168.3205-06-2019160
Czę100chowa wita i żegna Tematyczna205.9603-06-20192711
Wesołe miasteczko pod Panem Twardowskim Tematyczna89.8902-06-20191237
Młyny nadwarciańskie Tematyczna119.530-05-2019171
Śladami Pana Samochodzika i Templar (...) Tematyczna44.1727-05-201963
Szczęśliwa trzynastka Tematyczna464.1625-05-2019694
4x40 Tematyczna125.3418-05-20191615
Zostań Rybakiem Tematyczna85.3813-05-20191249
Rzeszowskie miejsca wypoczynku Tematyczna150.5113-05-2019160
Ryzyk - Fizyk Tematyczna61.5104-05-2019822
Rio: Tour Tematyczna98.0602-05-20191425
Mazurskie cmentarze Tematyczna52.6930-04-2019811
Ku Pamięci Tematyczna60.8530-04-2019917
Kwidzyńska Kolej Dojazdowa Tematyczna62.6630-04-2019859
dziadowe bajędy - WIERZENIA I LEGEN (...) Tematyczna96.4129-04-20191518
Obrońcy Galaktyki Tematyczna2583.5520-04-20192697
Praha by Černý Tematyczna52.1819-04-201970
Śladami posterunkowego Cieśli Tematyczna38.1615-04-2019524
Orientuj Się i Myśl Tematyczna141.4919-03-20192112
Święta Multi-Kulti Tematyczna94.9715-03-20191321
Jarocińska Kolej Dojazdowa Tematyczna134.810-03-20192018
Historyczne ciekawostki Rudy Śląskiej Tematyczna344.8903-02-20194937
Miejsca pamięci Rudy Śląskiej Tematyczna110.7529-01-20191637
POLSKA W RZYMIE Tematyczna41.6928-01-201960
TAJEMNICZE SZACHOWNICE Tematyczna131.8423-01-2019187
Rudzkie kapliczki Tematyczna105.2313-01-20191539
Święta, święta i ... kesz Tematyczna77.6706-01-20191111
Religijna Ruda Tematyczna147.4405-01-20192139
Kolorowe Kielce Tematyczna110.3630-12-20181618
Palędzie, Palędzie - było, jest i b (...) Tematyczna41.0324-12-2018629
RS- Scieżka ichtiologiczna Tematyczna281.0929-11-20183624
Wrocław - miasto stu mostów Tematyczna740.8511-11-20181015
100 lecie Powstania Wielkopolskiego Tematyczna1418.0710-11-20182003
Kartka z kalendarza - październik Tematyczna29402-11-20183114
Siersciuchowe OWN-y Tematyczna68.1829-10-201886
Szlakiem Walk Partyzanckich Tematyczna393.7421-10-2018624
Wieże triangulacyjne Tematyczna13016-10-2018172
Jeziora Puszczy Zielonki Tematyczna177.3512-10-20182414
Częstochowa Po Żydowsku Tematyczna63.5307-10-2018926
Ciekawostki starej Częstochowy Tematyczna118.6807-10-20181630
MRU - podziemia Tematyczna212.7820-09-20182138
WATAHA Tematyczna85.7817-09-20181020
MRU Tematyczna4417-09-2018449
Potwory Tematyczna47.3715-09-201873
SZKOLENIE WOJSKOWE Tematyczna92.8315-09-20181224
Czy wiedziałeś że ...? Czyli co tu (...) Tematyczna9413-09-20181224
GŁOGOWSKI WEHIKUŁ CZASU Tematyczna49.1713-09-2018618
Criminal Caching Tematyczna126.811-09-20182013
Zachodniopomorskie relaxowanie Tematyczna317.8209-09-2018411
Skarby Doliny Kwidzyńskiej Tematyczna160.7107-09-20182239
Sosnowiec Tematyczna38.0426-08-201863
OPENSZTOLNING: Sudety Środkowe Tematyczna158.4223-08-2018166
Plus Jeden Tematyczna161.9216-08-2018205
Poznajmy urok Starego Warpna, bliźn (...) Tematyczna107.9816-08-20181410
Kiedy Słońce było Bogiem... Tematyczna63.930-07-201892
PolAndRock Festival 2018 Tematyczna80.3930-07-20181222
Marszałek J.Piłsudski na Roztoczu Tematyczna136.1217-07-20182113
GREG Tematyczna101.9803-07-2018103
Jedyne w mieście Tematyczna107.3203-07-20181410
Rejon Umocniony Hel Tematyczna241.0128-06-20183143
Dwory i Wille Oliwy Tematyczna84.8626-06-20181226
Generacja Tematyczna30.1719-06-201863
EDK Pabianice Tematyczna143.2303-06-20181817
Geościeżka Śladami Pana Samochodzik (...) Tematyczna228.2803-06-2018333
OKO KOZŁOWA. Tematyczna114.6220-05-20181012
Nowe place i skwery Bytomia Tematyczna83.2407-05-20181240
Bajkowe Abecadło Tematyczna219.5606-05-20183553
Śladami "Bitwy o Szczecin" Tematyczna113.1502-05-20181312
SZLAK JASKINIOWCÓW Tematyczna247.4923-04-20183028
Extremly Walim na piekarnię Tematyczna48.2218-04-2018516
Dwory, parki i ogrody Tematyczna650.114-04-2018874
Miasto Murali Tematyczna856.5401-04-201812444
Szczecińskie katastrofy - ocalić od (...) Tematyczna56.3427-03-2018722
WIOsna w Buku Tematyczna92.8324-03-20181321
Buk akustycznie Tematyczna89.3622-03-20181228
Linia kolejowa nr 37 Tematyczna194.0903-03-2018285
Hurt i detal Tematyczna336.1630-01-20185017
49 WOJEWÓDZTW Tematyczna309.2924-01-2018414
Ostatni bastion Imperium Tematyczna54.7221-01-201880
ZAMOŚĆ -Śladami Bolesława Leśmiana Tematyczna61.3915-01-2018949
Siedmiu Wspaniałych Tematyczna57.3712-01-2018866
Zamojskie podwórka Tematyczna79.7405-01-20181258
Bytom WieloWyznaniowy Tematyczna91.3705-01-20181347
LOC - Legendy Okolic Czempinia Tematyczna152.6518-12-20172034
Ewangelicy ziemi dobrzyckiej Tematyczna70.0117-12-20171018
D.U.P.A. Tematyczna106.8411-12-20171511
Tajemnice starej terakoty Tematyczna56.711-12-2017834
Kanał Bydgoski Tematyczna205.9429-11-20172950
Antywyimki Tematyczna172.0924-11-20172535
Geo wycieczki - WILEŃSKIE POLONICA Tematyczna57.7113-11-201786
ŁABISZYŃSKIE SPOTKANIA Z HISTORIĄ Tematyczna78.1425-10-20171017
Sekrety Zagórza Tematyczna81.124-10-20171544
Sosnowieckie wyimki Tematyczna469.1717-09-20174530
Keszyki świąteczne i okolicznościow (...) Tematyczna230.1610-09-20172812
Quizowy Szczecin Iwmali Tematyczna193.1910-09-2017207
Szlak „Niezwykli szczecinianie i ic (...) Tematyczna97.529-08-20171330
Straceni na stokach cytadeli Tematyczna85.6727-08-20171184
Morska Przygoda Tematyczna50.5425-08-2017840
Neogotyckie Skarby Kwidzyna Tematyczna57.6725-08-2017796
Częstochowa z Góry - Kolejowe Klimaty Tematyczna280.6612-08-20172917
Nosferatu Tematyczna456.6530-07-2017528
Linia Mołotowa - Szulborze i Okolice Tematyczna117.1418-07-20171518
Śladami Dawnego Górnictwa Kruszców Tematyczna97.3618-07-20171217
Obiekty Sakralne Powiatu Ostrowskie (...) Tematyczna129.0315-07-20171812
Żoliborz Oficerski Tematyczna105.515-07-20171485
Szlak Frontu Wschodniego I Wojny Św (...) Tematyczna94.412-07-20171327
Świadectwa Historii w Powiecie Ostr (...) Tematyczna230.9211-07-20173314
Pruszków i okolice Tematyczna175.3807-07-20172528
Taczanowski Tematyczna105.2401-07-20171611
Ewangelicy w puszczy pyzdrskiej Tematyczna257.401-07-20173711
Baza Rakietowa - Nieczajna Tematyczna76.3323-06-20171025
KAJAKOWY GEOCACHING Tematyczna86.3323-06-20171243
Wierni do końca Tematyczna37.3420-06-2017530
Szlakiem nieczynnej linii kolejowej (...) Tematyczna82.6815-06-20171214
Pstrąże - miasto duchów Tematyczna108.812-06-20171331
Jerzy Kukuczka i Jego Istebna Tematyczna56.9130-05-2017731
[ZZ] Zodiak Tematyczna70.0821-05-20171233
Szlakiem Partyzanckim Puszczy Solskiej Tematyczna232.4618-05-2017359
Szlakiem Ogniem i Mieczem Tematyczna167.8315-05-2017232
Pamięci ofiar II wojny światowej Tematyczna127.8814-05-20171821
Radomszczańskie skwery Tematyczna86.714-05-20171245
PROJEKT SY Tematyczna164.6413-05-20172267
[GOL] - Geocachingowa Obwodnica Lubina Tematyczna910.1708-05-201710919
X Jubileuszowy Ogólnopolski Zlot Ge (...) Tematyczna180.6507-05-20172350
Szlakiem Rzeźby Cmentarnej Tematyczna151.1106-05-2017233
Mosty nad Bobrem i nie tylko :) Tematyczna106.9701-05-20171321
Koszalińskie murale Tematyczna90.8428-04-20171232
Sztolnia Główna Kopalni „WOLNOŚĆ” (...) Tematyczna72.1124-04-2017725
Gratka dla Miłośników Kolei Tematyczna164.9922-04-2017216
WIO na Grodzisza Tematyczna33.215-04-2017530
Przemysł dawnego Zawiercia Tematyczna41.5307-04-2017663
Najpiękniejsza Wieś Opolszczyzny 20 (...) Tematyczna81.1603-04-20171149
Zgrupowania partyzanckie AK "Ponury" Tematyczna211.7802-04-2017309
Sztolnia nr 7 Tematyczna76.3627-03-2017722
"PORTOWA" LINIA KOLEJOWA 249 Tematyczna52.6714-02-2017726
„Piwa bym łyknął! A z czego? (...) Tematyczna35.8503-02-2017592
ZAS - ZABYTKOWA ARCHITEKTURA SIEDLEC Tematyczna88.9217-01-20171342
Nie mam czasu, jadę czołgiem! Tematyczna269.2611-01-2017362
Rzeźby na Tausenie. Tematyczna58.6729-12-2016859
Drużyna Świętego Mikołaja Tematyczna93.8424-12-20161239
Gry Planszowe Tematyczna80.8511-12-20161031
Operacja OKŚ Tematyczna58.1624-11-2016835
Wiadukty i mosty berlinki Tematyczna242.7623-11-20163117
Gmina Ksawerów Tematyczna114.3820-11-20161796
Harcerskie sprawności Tematyczna127.8911-11-20161876
DAG Fabrik Bromberg Tematyczna103.3829-09-20161557
Szlakiem „Grupy Kampinos” AK - Part (...) Tematyczna284.3629-09-20163919
Wyimki ze Szczecina Tematyczna1558.6128-09-201613732
Zapomniana Bitwa - Reduta Częstochowa Tematyczna82.6925-09-20161145
Zapomniane cmentarze gm. Gniewino Tematyczna146.6718-09-20161720
Leksykon leśnika Tematyczna78.6817-09-20161046
Zakręcony Kwidzyn Tematyczna100.3327-08-201613111
ESKA - Ekstremalny Szczecin Keszero (...) Tematyczna77.1716-08-201687
ZOSTAŃ GEOMAGISTREM Tematyczna66.515-08-2016948
Szlak Jezior Kociewskich Tematyczna282.208-08-20164030
Mikołaj Kopernik człowiek renesansu Tematyczna76.5306-08-2016924
Czarnobyl - Strefa Wykluczenia Tematyczna116.0302-08-2016169
Dwudziestu Siedmiu Aniołów Tematyczna393.9926-07-20164018
Bojanowski Tematyczna68.1620-07-2016927
Religie i związki wyznaniowe Tematyczna57.8719-07-2016823
POZDRÓWCIE GÓRY ŚWIĘTOKRZYSKIE Tematyczna138.0207-07-20161941
Zapomniane Cmentarze gminy Tuchomie Tematyczna118.1601-07-20161545
Śladami Heinricha von Stephana Tematyczna39.1730-06-2016538
W krainie Thorgala Tematyczna232.6225-06-2016295
Uskorz Wielki Tematyczna88.1625-06-20161144
Szlak schronów w rejonie Nowogrodu Tematyczna9521-06-20161132
Pałace i dwory z okolic Otwocka Tematyczna172.4807-06-20162318
DOOKOŁA KLEKOTU Tematyczna48.3207-05-2016653
WŁOSZCZOWSKIE MAZIAJE Tematyczna46.9902-05-2016657
Mrocznie i Klimatycznie Tematyczna550.2622-04-2016676
Podsłupskie Poniemieckie Pomniki Po (...) Tematyczna114.3922-04-20161516
Urban Exploration Tematyczna305.6415-04-20164120
Wojna na Saskej Kępie Tematyczna55.0510-04-2016884
Przyroda Saskej Kępy Tematyczna57.510-04-2016885
Ludzie Saskej Kępy Tematyczna64.3510-04-2016974
Żarskie Wylotówki Tematyczna109.4609-04-20161418
SZPKD - PTTK Tematyczna100.2607-03-20161535
Toszecka opowieść Tematyczna60.3705-03-2016859
Zielonogórska Impreza Tematyczna93.7104-03-20161321
[MIAU] Mazowiecka Inicjatywa: Akcja (...) Tematyczna322.3422-02-20164010
Koszalińskie ronda Tematyczna82.1721-02-20161153
[MIAU] - spotkania Tematyczna17.0221-02-2016610
Barcin-zabytki i ciekawostki Tematyczna82.4710-02-20161155
Miejsca Pamięci Ziemi Lubartowskiej Tematyczna86.929-01-20161315
Śladami Pana Samochodzika - Księga (...) Tematyczna99.5706-01-20161430
Wesołych Świąt Tematyczna37.1821-12-2015554
SZARADZIARSTWO PLENEROWE Tematyczna155.8712-12-20152341
Forty i kawerny Krakowa Tematyczna156.8210-12-20152028
Haśka Tematyczna52.0326-11-2015751
Szlakiem Linii Mołotowa Tematyczna217.7224-11-20153412
Zapomniane Cmentarze Gminy Grabów Tematyczna66.7323-11-20151153
STRACHY NA LACHY Tematyczna73.1701-11-20151062
Mosty nad Płonią Tematyczna70.819-10-2015928
Opuszczona Oczyszczalnia Ścieków Tematyczna43.3309-10-2015546
Łódzcy Keszerzy Tematyczna131.6805-10-20151725
Wieże ciśnień- odznaki PTTK Tematyczna810.9604-10-20151134
Geostrada Tematyczna460.2828-09-20156517
Parkowe duchy, zjawy i strzygi... Tematyczna66.5227-09-2015866
Gwary Polskie Tematyczna42.9826-09-2015619
"Projekt kajak" - Pilica Tematyczna84.0124-09-2015919
MOBILNA GEOŚCIEŻKA Tematyczna1123.7724-09-201515745
Tajemnice Oliwy Tematyczna141.208-09-20151973
Via Regia śląskie Tematyczna152.4805-09-20152041
Śladami Pana Samochodzika we Fromborku Tematyczna92.8701-09-20151348
Pamiętam jak dziś. Białystok 1939-1 (...) Tematyczna173.529-08-20152324
Cmentarze ewangelickie Powiatu Nowo (...) Tematyczna727.0328-08-2015925
Linia Mołotowa - Punkt Oporu Goraje Tematyczna105.3424-08-2015129
KONIEC POLSKI Tematyczna7222-08-20151065
Klein Ausker Tematyczna59.1719-08-2015747
Spacerkiem po Miastku Tematyczna82.0218-08-20151041
Dzielnice Włoszczowy Tematyczna77.6413-08-20151057
Bitwy, które zmieniły bieg historii... Tematyczna58.8423-07-201588
Młyny i stawy Potoku Oliwskiego Tematyczna122.9220-07-20151989
NaGrody Tematyczna121.4206-07-20151640
ZAGUBIENI W NAWII Tematyczna113.1805-07-20151536
Śladem rudzkich rzeźb Tematyczna41.0428-06-2015664
GRPS Tematyczna164.3628-06-2015208
SZLAK ZWINIĘTYCH TORÓW Tematyczna450.8728-06-201560122
Szlakiem Zielonogórskich Bachusików Tematyczna272.925-06-20153523
LEŚNA ŚCIEŻKA DYDAKTYCZNA KLOSNOWO Tematyczna116.9623-06-20151964
Śladami Wiary Po Puszczy Zielonka Tematyczna105.9823-06-20151311
Bieszczadzka Kolejka Leśna Tematyczna104.2818-06-20151331
Przedmoście Bydgoskie Tematyczna131.1930-05-20151870
SIO - Śląska Integracja Opencachingowa Tematyczna76.9819-05-20151227
MIESZKAŃCY DRZEW Tematyczna87.5209-05-20151119
Trakt historyczny na Cmentarzu Cent (...) Tematyczna173.8306-05-20152397
Marian Tematyczna1302.5225-04-20151524
Demony Słowian Tematyczna250.9913-04-20153459
Stare Poznańskie Szpitale Tematyczna99.3111-04-20151343
V-Projekt Tematyczna249.6822-03-20153325
Tour de Łagisza Tematyczna390.8817-03-20155154
Przedwojenne prawobrzeże Tematyczna357.3809-03-20154713
Zabytkowe pompy Szczecina Tematyczna255.2322-01-20153462
Sukkub InO 2014 - Skarby Walhalli Tematyczna534.5918-01-20156426
TWIERDZA MODLIN Tematyczna817.8916-01-201510656
Extreme Warszawa Tematyczna258.9712-01-2015286
WPPZ Luboń Tematyczna92.2420-12-20141319
Extremalny Bytom i okolice Tematyczna241.8520-12-2014257
Kapliczki Ziemi Leżajskiej Tematyczna193.5710-12-20142726
Cmentarz Centralny Tematyczna96.0106-12-20141397
Wojna pozycyjna nad Rawką i Bzurą Tematyczna333.4629-11-20144211
Kesze Uniwersytetu Zielonogórskiego Tematyczna83.3315-11-20141037
MIEJSCA KRZYŻAMI ZNACZONE Tematyczna454.4314-11-20146712
Osiedle Wilga i okolice Tematyczna444.3412-11-20145826
Twierdza Warszawa Tematyczna220.3506-10-20143028
Projekt LHS Tematyczna201.211-09-20142715
Nieśmiertelni 39 Tematyczna766.7309-09-201411025
Lubelski Street Art Tematyczna103.8407-09-20141446
Linia 373 Tematyczna171.6701-09-20142123
Brückenkopf Warschau - Śladami Józe (...) Tematyczna111.7215-08-20141671
Słoneczne zegary Szczecina Tematyczna42.0413-08-2014649
ŚK I - DZIEŃ I NOC Tematyczna146.3401-07-20142046
Golf Cacheing Tematyczna9829-06-20141233
Kamienne drogowskazy Tematyczna473.3318-06-20146014
Szlakiem Wołyńskiej Brygady Kawaler (...) Tematyczna94.5407-06-20141363
Czy znasz swoje miasto? Tematyczna103.3430-05-20141144
Śladami Jana Papugi Tematyczna52.8730-05-2014653
Twierdza Grudziądz Tematyczna120.4925-05-20141638
Pałace i Dwory Wielkopolski Tematyczna1445.2219-05-201420710
Grudziądzkie ronda Tematyczna98.6701-05-20141342
SZLAK KOSYNIERÓW Tematyczna43.530-04-2014555
ŚLADEM PARTYZANTÓW ZIEMI WŁOSZCZOWS (...) Tematyczna198.3826-04-20142629
Podobozy oświęcimskie w Gliwicach Tematyczna43.5306-04-2014659
Politechnika Śląska Tematyczna102.0406-04-20141445
Linia obrony Widawki Tematyczna49.1430-03-2014745
Politechnika Wrocławska Tematyczna89.0424-03-201412111
Wieże ciśnień województwa śląskiego (...) Tematyczna765.8823-02-201410323
Śladami Hydrierwerke Pölitz Tematyczna261.602-02-2014384
Würzburg Riese Tematyczna36.6501-02-2014542
Kapliczki i krzyże południowej Wars (...) Tematyczna14726-01-20142044
Sukkub InO 2013 Tematyczna244.8104-01-20142630
Spacer bulwarem nad Uherką Tematyczna83.2522-11-20131345
"Najkrótszą drogą" Tematyczna76.6621-11-2013910
Powstanie Warszawskie Tematyczna330.608-11-20134425
Schrony Poligonu Południe Tematyczna102.6501-11-20131232
Szlakiem Edyty Stein Tematyczna43.0114-10-2013698
Linia Mołotowa – Rejon Mściwuje Tematyczna108.7905-10-20131445
Podróż linią kolejową Tematyczna132.6901-10-20131828
Gwiezdne Wrota Tematyczna50.3510-06-2012758
D.A.G. Christianstadt Tematyczna267.5505-04-20123075
S-Ł Tematyczna553.6108-06-20116820


Podmień logotyp

Zmień nazwę

Szczegóły GeoŚcieżki
Mentor (?)HelpMentorMentor to osoba, która zarejestrowała GeoŚcieżkę w systemie {leadingUserName}
Widoczność
{ptStatus} Zmień
Zdobyta {conquestCount} razy
Punktacja {ptPoints} punktów
Liczba skrzynek {powerTrailCacheCount} ({powerTrailActiveCacheCount} / {powerTrailUnavailableCacheCount} / {powerTrailArchivedCacheCount}) {cacheCountUserActions}
% skrzynek wymagany do zaliczenia GeoŚcieżki (WIS) 100% ( Skrzynki) Ustaw
Typ GeoŚcieżki {ptTypeName} {ptTypeUserActions}
Data publikacji {powerTrailDateCreated} {ptDateUserActions}
Założyciele {powerTrailOwnerList} {ownerListUserActions}
Opis GeoŚcieżki
{powerTrailDescription}
{displayPtDescriptionUserAction}

Skrzynki w ramach GeoŚcieżki

W pobranym pliku gpx umieść skrzynki:


nieaktywne
ignorowane
założone przez Ciebie
obserwowane
znalezione
Liczba logów w pliku gpx*: 5

*) - dla każdej skrzynki. Dostępne tylko dla formatu "gpx" OK
informacja
Statystyki dla GeoŚcieżki
Twój stopień zaawansowania dla GeoŚcieżki


{powerTrailserStats}

Pokaż więcej statystyk

Opinie i komentarze

Dodaj wpis