Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 600 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy
geocache GeoŚcieżki
Nazwa GeoŚcieżki
Typ GeoŚcieżki Co to jest?HelpPomocOkreśla charakter GeoŚcieżki. Jeśli większość skrzynek projektu pokazuje jakieś interesujące miejsce (szczyt, punkt widokowy, pomnik przyrody, pomnik, zabytek itp.), ustaw krajoznawcza. Jeśli większość skrzynek układa się w linię lub rysunek na mapie, ustaw Geo-Szkic. Analogicznie jeśli większość skrzynek tyczy się tematyce historycznej lub przyrodniczej, ustaw adekwatny typ. Jeśli uważasz, że Twoja GeoŚcieżka powinna być w innej kategorii, której tu nie ma, napisz na adres RR (Menu -> kontakt).
% skrzynek wymagany do zaliczenia GeoŚcieżki (WIS)
Co to jest?HelpPomocdopiero po zalogowaniu procentowo takiej liczby skrzynek, użytkownik uzyska możliwość zaliczenia GeoŚcieżki, czyli wpisu "zdobyty" w komentarzach GeoŚcieżki
Opis GeoŚcieżki

Naciskając ten przycisk założysz nową GeoŚcieżkę
Waypoint nazwa skrzynki należy do GeoŚcieżki  
(brak skrzynek do wyświetlenia)
GeoŚcieżki
liczba wyświetlonych GeoŚcieżek: 81 Opcje wyświetlania
Nazwa Typ Punktacja Data publikacji Liczba skrzynek Zdobyta
Cisów - Leśna Ścieżka Przyrodnicza Przyrodnicza81.0119-09-2020111
[LOST] W lesie drzew Przyrodnicza44.1715-08-202065
Jezioro Radachowskie Przyrodnicza92.1917-07-2020134
Wokół jeziora Jamno Przyrodnicza121.1517-07-2020164
SOLARNIA Przyrodnicza93.8319-06-20201316
Jezioro Zmarłe Przyrodnicza71.6512-06-2020815
Rezerwat "Olszynka Grochowska" Przyrodnicza100.4917-05-20201320
Ptaki polskich wód Przyrodnicza86.0205-05-20201213
Bobrowanie na Głęboczku Przyrodnicza38.9902-05-202058
Kieleckie Pomniki Przyrody Przyrodnicza376.6201-05-2020545
Spacer nasypem kolejki wąskotorowej Przyrodnicza81.0226-04-2020115
Boczne leśne drogi Przyrodnicza138.0121-03-2020199
Wybryki natury Przyrodnicza79.8426-12-2019118
CZARTOWE POLE Przyrodnicza56.8915-11-201999
Ścieżka Dydaktyczna Witków Przyrodnicza148.6723-09-20192011
Sekrety Puszczy Przyrodnicza3506-09-2019513
DWA JEZIORA Przyrodnicza140.6213-08-20192015
Worek Raczański - Beskid Żywiecki Przyrodnicza98.8806-08-20191314
Magiczne Czahary Przyrodnicza103.2422-07-20191513
GeoŚcieża BOREK Przyrodnicza54.3721-07-201989
Rezerwat przyrody Obary Przyrodnicza57.9808-06-2019820
" Nad Tanwią" Przyrodnicza108.9402-06-20191623
Pomniki przyrody w gminie Tworóg Przyrodnicza53.7123-05-2019841
Jezioro Winiary Przyrodnicza101.1817-05-20191420
Góry Leluchowskie Przyrodnicza169.2911-05-2019192
W drodze na Piekiełko Przyrodnicza183.4422-04-2019245
STAŃKÓW - ścieżka przyrodnicza Przyrodnicza79.0811-04-20191214
Mała Czantoria Przyrodnicza64.4503-04-2019818
Ścieżka z Cisem Donnersmarcka Przyrodnicza194.5902-04-20192829
Rezerwat "Olsy Płoszyckie" Przyrodnicza93.9519-02-2019129
Park Gródek Przyrodnicza4718-11-2018653
Ścieżka Edukacyjna Dobra Przyrodnicza69.7416-11-20181133
100 Skrzynek na 100lecie Odzyskania (...) Przyrodnicza869.710-11-201810023
Jagodna - Góry Bystrzyckie Przyrodnicza99.0724-10-20181117
Wyspa Opatowicka Przyrodnicza115.8114-10-20181413
WODNY DÓŁ Przyrodnicza518.6610-09-20187918
Štrbské Pleso - Vysoké Tatry Przyrodnicza74.5309-07-201866
Białogardzka ścieżka edukacyjna Przyrodnicza79.3605-07-20181127
Dębowy Las Przyrodnicza70.6826-04-2018823
Michael Jackson's This is it! Przyrodnicza49.3325-04-2018732
Ścieżka dydaktyczna wokół Jeziora G (...) Przyrodnicza81.124-04-20181039
Rzeka Reda Przyrodnicza127.5116-04-20181612
Na Gorczańskie Krokusy ! Przyrodnicza277.6306-04-20182619
These bOObs are made for walking Przyrodnicza410.8831-12-20174316
Słowacki Raj Przyrodnicza157.7825-06-2017187
Uroki doliny Iny Przyrodnicza106.1523-04-20171440
Lanckorońscy z Brzezia h. Zadora Przyrodnicza65.2210-04-2017822
Mścickie SUDOKU Przyrodnicza140.0326-12-20161435
Słupia - rzeka pstrąga, troci i lip (...) Przyrodnicza102.7215-11-20161519
Na Łące Zające Przyrodnicza124.5213-11-20161414
Ptaki Polski Przyrodnicza81.808-10-20161054
Trzebiechowskie krajobrazy Przyrodnicza285.2906-10-20163617
Źródła Strugi Młyńskiej Przyrodnicza215.4103-08-20162964
Pustynne Miraże. Przyrodnicza219.4507-06-20162857
Zielona Pętla Przyrodnicza183.0324-05-20162396
Szkółka leśna Przyrodnicza91.1515-04-20161153
Skarby przyrody Przyrodnicza100.3226-03-20161359
Szlak Porwanego Księcia Przyrodnicza87.1821-02-20161018
Szlak kamieni granicznych Przyrodnicza92.1921-02-20161122
Czerwony Kapturek Przyrodnicza147.0612-01-20161847
Gąsawka od źródeł do ujścia Przyrodnicza308.2127-09-20153731
Mali mieszkańcy lasu Przyrodnicza188.105-09-201527162
Leśna ścieżka rowerowa Przyrodnicza75.714-08-20151137
Ścieżka Przyrodniczo - Leśna Przyrodnicza51.7112-08-2015848
Leśny mini projekt - Zelejowa. Przyrodnicza75.6721-06-2015955
Skarb Leśnika Przyrodnicza530.6512-06-2015746
Użytki Ekologiczne Borów Tucholskich Przyrodnicza135.3315-05-20151830
Puszcza Bukowa Przyrodnicza333.6503-05-20154515
Spacer po parku Przyrodnicza68.3728-04-20151017
Piękno Puszczy Wkrzańskiej Przyrodnicza249.731-01-20153319
Mosty Głuszynki Przyrodnicza82.711-11-20141233
Park Krajobrazowy Beskidu Małego Przyrodnicza255.0903-11-20142761
DLK Przyrodnicza328.9621-10-20144046
Ścieżka edukacyjna Kopki Przyrodnicza157.7714-08-20142050
Parkowa Ścieżka Dendrologiczna Przyrodnicza107.2213-07-20141488
Osobliwości Przyrody na Lubelszczyźnie Przyrodnicza273.5825-06-20144215
Dziki Ostrów Tumski Przyrodnicza118.1620-06-20141473
Szlak "Ścieżkami Dzików" Przyrodnicza151.8407-06-20142141
Puszcza Zielonka Przyrodnicza118.9811-10-20131524
LAS TECHNIKI Przyrodnicza226.3120-08-20133062
Projekt Bierawka Przyrodnicza81.6601-10-20111035


Podmień logotyp

Zmień nazwę

Szczegóły GeoŚcieżki
Mentor (?)HelpMentorMentor to osoba, która zarejestrowała GeoŚcieżkę w systemie {leadingUserName}
Widoczność
{ptStatus} Zmień
Zdobyta {conquestCount} razy
Punktacja {ptPoints} punktów
Liczba skrzynek {powerTrailCacheCount} ({powerTrailActiveCacheCount} / {powerTrailUnavailableCacheCount} / {powerTrailArchivedCacheCount}) {cacheCountUserActions}
% skrzynek wymagany do zaliczenia GeoŚcieżki (WIS) 100% ( Skrzynki) Ustaw
Typ GeoŚcieżki {ptTypeName} {ptTypeUserActions}
Data publikacji {powerTrailDateCreated} {ptDateUserActions}
Założyciele {powerTrailOwnerList} {ownerListUserActions}
Opis GeoŚcieżki
{powerTrailDescription}
{displayPtDescriptionUserAction}

Skrzynki w ramach GeoŚcieżki

W pobranym pliku gpx umieść skrzynki:


nieaktywne
ignorowane
założone przez Ciebie
obserwowane
znalezione
Liczba logów w pliku gpx*: 5

*) - dla każdej skrzynki. Dostępne tylko dla formatu "gpx" OK
informacja
Statystyki dla GeoŚcieżki
Twój stopień zaawansowania dla GeoŚcieżki


{powerTrailserStats}

Pokaż więcej statystyk

Opinie i komentarze

Dodaj wpis