Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 600 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy
geocache GeoŚcieżki
Nazwa GeoŚcieżki
Typ GeoŚcieżki Co to jest?HelpPomocOkreśla charakter GeoŚcieżki. Jeśli większość skrzynek projektu pokazuje jakieś interesujące miejsce (szczyt, punkt widokowy, pomnik przyrody, pomnik, zabytek itp.), ustaw krajoznawcza. Jeśli większość skrzynek układa się w linię lub rysunek na mapie, ustaw Geo-Szkic. Analogicznie jeśli większość skrzynek tyczy się tematyce historycznej lub przyrodniczej, ustaw adekwatny typ. Jeśli uważasz, że Twoja GeoŚcieżka powinna być w innej kategorii, której tu nie ma, napisz na adres RR (Menu -> kontakt).
% skrzynek wymagany do zaliczenia GeoŚcieżki (WIS)
Co to jest?HelpPomocdopiero po zalogowaniu procentowo takiej liczby skrzynek, użytkownik uzyska możliwość zaliczenia GeoŚcieżki, czyli wpisu "zdobyty" w komentarzach GeoŚcieżki
Opis GeoŚcieżki

Naciskając ten przycisk założysz nową GeoŚcieżkę
Waypoint nazwa skrzynki należy do GeoŚcieżki  
(brak skrzynek do wyświetlenia)
GeoŚcieżki
liczba wyświetlonych GeoŚcieżek: 228 Opcje wyświetlania
Nazwa Typ Punktacja Data publikacji Liczba skrzynek Zdobyta
Wielki Kack - z historią w tle Krajoznawcza191.326-09-2020250
Rowerem Na Niebieskim Szlaku Krajoznawcza76.1816-09-2020103
Park Krajobrazowy Lasy Janowskie / (...) Krajoznawcza1044.928-08-20201380
KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM Krajoznawcza87.9923-08-2020112
Gniezno dzielnica WINIARY Krajoznawcza39.5421-08-202061
Gmina Gruta Krajoznawcza191.7111-08-2020267
Kamień Pomorski pierwsza stolica Po (...) Krajoznawcza79.205-08-2020113
Kolej na Rower Krajoznawcza72.6726-07-2020103
Głazy Krasnoludków Krajoznawcza56.4725-07-202077
[LW] Las Wilczyński Krajoznawcza4618-07-202066
[RG]Rowerowe Gorzowskie-Zielona Odra Krajoznawcza90.3918-07-2020134
[RG] NAMYŚLIN -KOSTRZYN Krajoznawcza42.517-07-2020613
Rzeka Odra Rowerowo Krajoznawcza160.2916-07-2020231
Dziwnówek Krajoznawcza61.0107-07-202085
LEŚNA DOLINA Krajoznawcza290.1503-07-20203712
WZGÓRZA PSZCZÓŁKOWSKIE Krajoznawcza128.1525-06-20201711
Szwajcaria Żerkowska Krajoznawcza176.820-06-2020272
Zanurz się w Zgierzu Krajoznawcza264.8917-06-20203612
[RG] SZLAK WARTY Krajoznawcza132.6616-06-2020185
Poznajmy Regę Krajoznawcza166.1515-06-2020180
Cukrownia Klecina Krajoznawcza100.3809-06-2020157
SZLAK HUSARII POLSKIEJ Krajoznawcza1073.1701-06-202016113
Skowronów Krajoznawcza40.731-05-2020623
Olkuski skarb Krajoznawcza54.9407-05-2020714
Rowerowa Matarnia i okolice Krajoznawcza204.3607-05-20202712
ZAPACH CEBULI Krajoznawcza78.8103-05-20201010
FABRYKA BENZYNY SYNTETYCZNEJ Krajoznawcza55.3301-04-202072
Świętokrzyskie Zaprasza Krajoznawcza96.2219-03-2020115
[29.02.20] Krajoznawcza282.2729-02-2020362
BAŁKAŃSKIE TWIERDZE Krajoznawcza44.526-01-202060
OK, JJ w ZG! Krajoznawcza157.1623-01-2020219
Zakrzewo Krajoznawcza46.3321-01-202067
Ścieżka w ruinie Krajoznawcza108.3205-01-20201418
Dziwno-ścieżka Krajoznawcza155.0331-12-20191913
ZAPOMNIANE MIEJSCA I CMENTARZE Krajoznawcza178.0117-11-2019236
Puszcza Bydgoska Krajoznawcza177.1417-11-2019226
Rezerwat przyrody Brzyska Wola Krajoznawcza59.3316-11-201985
Dolinki Krakowskie Krajoznawcza58.6515-11-2019814
U źródeł Krajoznawcza84.0129-10-20191119
Rejencja Gąbińska Krajoznawcza161.1818-10-2019221
Dalekie Obserwacje Krajoznawcza119.9103-10-2019181
Kotlina Turoszowska Krajoznawcza644.101-09-2019716
Wokół doliny udorki Krajoznawcza127.8412-08-20191624
Huta Kryształowa Krajoznawcza73.8208-08-2019104
ŚWIERADÓW-ZDRÓJ Krajoznawcza95.0307-08-20191211
KORONA GÓR ŚWIĘTOKRZYSKICH Krajoznawcza209.9803-08-2019290
SOŁOTWA Krajoznawcza73.4730-07-201994
Zbiorniki wodne Kielecczyzny i okolic Krajoznawcza160.924-07-2019230
USTKA.travel Krajoznawcza80.1409-07-20191043
Ciosmy – Knieja, Pszczelna i Nieszury Krajoznawcza65.3323-06-2019910
Zapomniane Cmentarze gminy Białogard Krajoznawcza412.4823-06-2019536
CHROBERZ - gród Bolesława Chrobrego Krajoznawcza74.720-06-20191134
V ŚK - Jaskinie i Gipsy Niecki Nidz (...) Krajoznawcza210.6520-06-2019294
Ponidziańskie ślady przeszłości Krajoznawcza55.1818-06-2019812
PIŃCZÓW - Prywatne miasto szlacheckie Krajoznawcza73.5216-06-20191035
Żabi Kraj Krajoznawcza66.0615-06-20191029
KJ Kolorowe Jeziorka Krajoznawcza100.911-06-20191410
Stargard już nie Szczeciński Krajoznawcza67.3610-06-2019812
W gminie Kołbaskowo Krajoznawcza57.5110-06-2019610
Piękno Ziemi Gryfińskiej Krajoznawcza176.6710-06-2019207
GEOsfera Krajoznawcza58.5325-05-2019832
Surowce skalne Krajoznawcza239.1722-05-2019340
Vispereglia Krajoznawcza55.3516-05-201970
Kamień na kamieniu Krajoznawcza253.0215-05-2019340
Pojezierze Świętokrzyskie Krajoznawcza34.704-05-201957
Poznajemy Helenkę i Rokitnicę Krajoznawcza71.2202-05-20191129
Rowerowe Pomorze/ Rowerem po Pomorz (...) Krajoznawcza10642.429-04-201913924
Nowa Ameryka Krajoznawcza342.2106-04-20195021
Rugia Krajoznawcza66.3405-04-201992
Rowerem Wokół Wielgowa Krajoznawcza97.3131-03-20191211
SZLAK ŚLĘŻYSŁAWA Krajoznawcza119.8223-03-20191442
Ośrodek Oporu Jastarnia Krajoznawcza65.6828-02-2019960
Litewskie wybrzeże Krajoznawcza63.0325-02-201990
!! Welcome to Śliwnik !! Krajoznawcza85.8220-02-20191114
LIDZBARK WARMIŃSKI Krajoznawcza67.3331-01-2019925
Kraina Barcji Bartenstein Krajoznawcza274.9331-01-20193615
Szlak Ariański Krajoznawcza172906-01-201925415
Lądek-Zdrój Krajoznawcza154.5101-01-20192229
Levada do Furado PR10 Krajoznawcza43.3114-12-201855
Leśna Norda według Wanogi Krajoznawcza138.9919-11-20181722
Brzeźno według Wanogi Krajoznawcza145.0315-11-20182038
Hugoberg Krajoznawcza56.6813-11-2018857
ANDALUZJA - ochrona przyrody nie dl (...) Krajoznawcza125.112-11-2018150
Kolejka leśna Puszczy Knyszyńskiej Krajoznawcza182.0208-11-2018265
Geowycieczki - Brześć Krajoznawcza55.0526-10-201880
Błędne Skały - Geościeżka nr 2: Lab (...) Krajoznawcza54.7229-09-2018554
Szczeliniec Wielki - Geościeżka nr (...) Krajoznawcza83.6129-09-2018951
PROJEKT JAKUBÓW Krajoznawcza90.1227-09-20181137
Geo wycieczki - Белавежская пушча (...) Krajoznawcza60.8919-09-201895
Tatry według Wanogi Krajoznawcza185.0210-09-2018174
Turystyczne Tajemnice Podkarpacia Krajoznawcza1601.7130-08-20182222
I LOVE CROATIA Krajoznawcza147.7429-08-2018201
PROJEKT PIENINY Krajoznawcza185.1410-08-2018216
Kotlin Krajoznawcza95.2208-08-20181424
Hrabiego Podróże Małe i Duże. Mały (...) Krajoznawcza49.5323-07-2018765
Przemęcki Park Krajobrazowy - rodzinnie Krajoznawcza10122-07-20181312
Szlaki Olsztyna Krajoznawcza100.5316-07-20181416
Ustka na fali Krajoznawcza75.505-07-20181057
SYCYLIA: mania mania Krajoznawcza134.0629-06-2018150
KOŁO WARSZAWSKIE Krajoznawcza98.2115-06-20181459
Emocje Warszawskie Krajoznawcza90.510-06-20181112
Poznajmy Więcbork i okolice Krajoznawcza146.4101-06-20182128
Jaskinie & Szczyty Krajoznawcza84.6530-05-20181134
Szlak Orlich Gniazd Krajoznawcza4785.0428-05-201865037
Białogardzkie przeprawy Krajoznawcza106.5628-05-20181518
Myślęcinek Krajoznawcza96.4922-05-20181331
Dawne cmentarze ewangelickie w Zach (...) Krajoznawcza109.6322-05-2018147
Dawne Ścieżki w Lasach Oliwskich Krajoznawcza511.820-05-20186412
Pawia Wyspa Krajoznawcza56.3719-05-201884
Gmina Główczyce wita! Krajoznawcza148.3710-05-2018209
Sanssouci Krajoznawcza98.5604-05-2018147
Park Mużakowski Krajoznawcza100.3704-05-20181417
Piękno zachodniopomorskich kościółk (...) Krajoznawcza478.5127-04-2018574
Fortyfikacje Trójkąta Lidzbarskiego Krajoznawcza110.6126-04-20181419
Moryń oczami Iwmali Krajoznawcza69.1426-04-2018813
Geo wycieczki - Aspö Krajoznawcza66.0121-04-201891
Geo wycieczki - SANDEFJORD Krajoznawcza49.8621-04-201871
Sośnik Krajoznawcza90.4718-04-20181139
Gmina Sokoły i nie tylko Krajoznawcza128.4114-04-20181912
Nad środkową Grabową Krajoznawcza98.4612-04-2018139
Wesoły zajazd Krajoznawcza6410-04-2018827
Wokół Gminy Słupsk Krajoznawcza145.6501-04-20181910
Wielkopolski Park Narodowy Krajoznawcza58.418-03-20181028
Poznajmy urok Trzebieży i okolic Krajoznawcza94.4716-03-20181123
Maltańskie klimaty Krajoznawcza123.8624-01-2018175
Budapeszt – perła nad Dunajem Krajoznawcza58.6722-01-2018811
Trzecia stolica Rzeczypospolitej Krajoznawcza81.5815-01-2018120
ZAMOŚĆ -Bulwar nad Łabuńką Krajoznawcza115.4322-12-20171732
UNISŁAW-UNISLAVIA-WENZLAU Krajoznawcza37.8421-11-2017518
Geo wycieczki - WILNO INACZEJ Krajoznawcza35.3613-11-201755
Pałucka Odznaka Krajoznawcza (POK) Krajoznawcza124.3226-10-2017175
Geo wycieczki - KARLSKRONA Krajoznawcza69.2112-10-20171021
Kijowskie polonika Krajoznawcza47.3827-09-2017714
PGR Krajoznawcza171.5222-09-20172223
Szczecin oczami Iwmali Krajoznawcza330.6210-09-20174413
L Krajoznawcza137.8101-09-20171716
Poznajmy piękno Nowego Warpna i okolic Krajoznawcza293.629-08-20173522
WF - Wokół Firleja Krajoznawcza70.8412-08-2017929
Między KOcinką a Białą OKszą Krajoznawcza224.229-07-20173020
Poznaj Historię Małkini i Okolicy Krajoznawcza95.1912-07-20171320
Berlin Krajoznawcza110.2608-07-2017169
Ojcowski Park Narodowy i okolice Krajoznawcza258.2815-06-20173420
Wielin i okolice Krajoznawcza140.8214-06-20171819
121 Sopocka Gromada Zuchowa "Laczup (...) Krajoznawcza92.4210-05-20171490
PROJEKT GRODOWIEC Krajoznawcza79.511-04-20171040
Geo wycieczki - GRUZJA Krajoznawcza121.1211-04-2017110
Leśne ścieżki Krępy Krajoznawcza40.8527-03-2017654
Geo-Zawiercie Krajoznawcza113.5126-03-20171759
ORZECHOWSKA WYDMA Krajoznawcza70.1412-02-2017953
Przed borem Krajoznawcza36.8430-01-2017545
Warszawska Geościeżka Rowerowa Krajoznawcza132.5410-01-2017183
Lago di Garda Krajoznawcza211.3424-12-2016264
Magiczna Werona Krajoznawcza42.6929-11-201666
Podreptajmy koło poznania [PKP] Krajoznawcza138.6612-11-20161945
Zielona Gmina Boronów Krajoznawcza166.2212-11-20162350
Lasy Lublinieckie Krajoznawcza137.8812-11-20162070
Kijów Krajoznawcza81.0325-09-20161118
Tajemnice Parku Pokój Krajoznawcza135.3401-09-20161865
Gmina Irządze - Perła Jury Krajoznawcza98.4120-08-20161561
UROCZYSKO OBISZÓW Krajoznawcza222.6118-08-20162737
Solec Kujawski Rumcajsa Krajoznawcza251.7921-06-20163437
Wschodni Szlak RowerowyGreenVelo Krajoznawcza2179.8701-06-201632719
Stellung B1 - Stutzpunkt Turów Krajoznawcza138.4828-05-201619115
Dróżki św. Idziego Krajoznawcza165.0926-05-201624134
Busko i okolice Krajoznawcza314.8123-05-20163813
MALUSZYN - PERŁA NAD PILICĄ Krajoznawcza44.8317-05-2016663
Ciekawostki Wysoczyzny Elbląskiej Krajoznawcza138.3725-04-20161932
NA POGRANICZU WOJEWÓDZTW Krajoznawcza270.2615-04-20163980
Archktektura Saskej Kępy Krajoznawcza94.0210-04-20161390
SZLAK CZAROWNIC Krajoznawcza116.2116-03-20161717
Spacerkiem po Siedlcach i okolicy Krajoznawcza207.7501-03-20162941
Z podniesioną głową Krajoznawcza81.221-02-20161142
Pętla Bobrowicka Krajoznawcza813.7413-02-20168737
Geo wycieczki - LWÓW Krajoznawcza101.0612-02-20161427
Pilczyca i okolica Krajoznawcza73.1520-12-2015934
Z biegiem Jeziorki Krajoznawcza176.2928-11-20152311
Poznaj Mińsk Mazowiecki Krajoznawcza275.9808-11-20153947
Ulicami Moich Krzyżownik Krajoznawcza315.3107-11-20154215
Dookoła jeziora Narie Krajoznawcza90.9931-10-20151239
TOUR DE BŁONIE Krajoznawcza216.9424-10-20153338
Polskie szczyty Krajoznawcza1107.6906-10-20151160
Wszystkie kesze lubią Lubartów Krajoznawcza121.5525-09-20151615
Wokół Czerniejewskich Lasów i WLKP (...) Krajoznawcza235.8724-09-20153239
Cegłowskie wojaże Krajoznawcza251.2623-09-20153534
Górny San Krajoznawcza55.6123-09-2015612
Główny Szlak Beskidzki Krajoznawcza1571.802-09-20151576
Szlak Zachodniej Wielkopolski Krajoznawcza253.8228-08-20153217
Wrocławski Węzeł Kolejowy Krajoznawcza338.6913-08-20154131
Na keszowaniu w Ożarowie Mazowiecki (...) Krajoznawcza189.103-08-20152749
Bieszczadzkie Połoniny Krajoznawcza175.1202-07-20151432
Wycieczka po Bziu Krajoznawcza74.0628-06-20151146
Śladami dawnych kultur i religii Krajoznawcza484.8718-06-20156217
Tour de Skowronek Krajoznawcza92.6630-05-20151243
Kajakiem po Liswarcie Krajoznawcza208.9825-05-20152547
Linia Mołotowa Krajoznawcza241.4311-05-2015289
GO WRO - Geocachingowa Obwodnica Wr (...) Krajoznawcza2367.1920-04-201530323
Kanał Elbląski Krajoznawcza33.1711-04-2015553
TAJEMNICE MIEDZIANKI Krajoznawcza156.8423-03-20151841
Murowane Klimaty Krajoznawcza205.3425-01-20152750
Wartą do Poznania Krajoznawcza398.8524-01-20155727
Marienwalde Krajoznawcza80.1409-01-20151017
Lasy Puszczy nad Drawą Krajoznawcza277.1805-01-2015355
Sekrety Kopic Krajoznawcza58.6831-12-2014865
Korona Gór Polski Krajoznawcza287.4521-11-2014261
MurGos Krajoznawcza259.7324-10-20143644
Zamki w Polsce Krajoznawcza1948.3422-09-20142656
Geościeżka Piekarska Krajoznawcza196.1819-09-20142641
Osiedle Przyjaźń Krajoznawcza52.501-08-20147150
Kolejka Wąskotorowa w Dolinie Baryczy Krajoznawcza56.8608-07-2014848
OPEN SPACER CHĘCINY Krajoznawcza139.5420-05-20141983
Rower Trail Dłubnia Krajoznawcza555.0115-05-20145921
pROJEKT wŁOSZCZOWA Krajoznawcza82.515-04-20141162
Park Krajobrazowy im. gen. D. Chłap (...) Krajoznawcza169.3428-03-20142642
Szlakiem Renesansu Lubelskiego Krajoznawcza310.1314-02-20144622
Grody Czerwieńskie Krajoznawcza151.4523-12-20132311
Śladami Jakuba Wędrowycza Krajoznawcza217.4222-11-20133242
Geocaching dookoła Kotliny Jelenio (...) Krajoznawcza1972.6804-11-201321134
Rzeka Skrwa Krajoznawcza98.6826-10-20131425
Kalwaria Wejherowska Krajoznawcza105.9922-10-20131268
Wielkie Nawoływanie Bociana 2013 Krajoznawcza103.8305-10-20131315
Wycieczka po Puszczy Kurpiowskiej Krajoznawcza106.1305-10-20131440
Poznaj Kazimierz Biskupi Krajoznawcza42.5214-08-2012642
Venimus, vidimus et Deus vicit Krajoznawcza73.522-06-20121055
Inowrocławski Park Solankowy Krajoznawcza55.0506-05-20128120
Szlak Rawskiej Ósemki Krajoznawcza168.1705-05-20122238
Krajoznawca-Turysta Ziemi Tarnogórskiej Krajoznawcza335.8223-01-20124938
Orawa Krajoznawcza243.1707-12-20112519
Szlak_zielony Krajoznawcza67.0215-08-2011949


Podmień logotyp

Zmień nazwę

Szczegóły GeoŚcieżki
Mentor (?)HelpMentorMentor to osoba, która zarejestrowała GeoŚcieżkę w systemie {leadingUserName}
Widoczność
{ptStatus} Zmień
Zdobyta {conquestCount} razy
Punktacja {ptPoints} punktów
Liczba skrzynek {powerTrailCacheCount} ({powerTrailActiveCacheCount} / {powerTrailUnavailableCacheCount} / {powerTrailArchivedCacheCount}) {cacheCountUserActions}
% skrzynek wymagany do zaliczenia GeoŚcieżki (WIS) 100% ( Skrzynki) Ustaw
Typ GeoŚcieżki {ptTypeName} {ptTypeUserActions}
Data publikacji {powerTrailDateCreated} {ptDateUserActions}
Założyciele {powerTrailOwnerList} {ownerListUserActions}
Opis GeoŚcieżki
{powerTrailDescription}
{displayPtDescriptionUserAction}

Skrzynki w ramach GeoŚcieżki

W pobranym pliku gpx umieść skrzynki:


nieaktywne
ignorowane
założone przez Ciebie
obserwowane
znalezione
Liczba logów w pliku gpx*: 5

*) - dla każdej skrzynki. Dostępne tylko dla formatu "gpx" OK
informacja
Statystyki dla GeoŚcieżki
Twój stopień zaawansowania dla GeoŚcieżki


{powerTrailserStats}

Pokaż więcej statystyk

Opinie i komentarze

Dodaj wpis